Fallout 4

To me zanimalo, pas nekad legne ranjen i ceka da mu zveknem stimpak, pa ne znam desi li mu se sta ako mu ne dam stipmak ili se sam oporavi.

Zadovoljan sam za sada sa igrom, lvl 7 i isto toliko sati. Za sada radim misije za Prestona i pravim oruzje. Cim napravim ono sto sam zacrtao (a fali mi jos gun nut level 2 da bih dobio silencer) pocinjem sa main misijama kako se ne bi desilo da izgubim interesovanje prije kraja igre.

Mene je ranije malo uhvatilo 35h provedenih presao igru odavno , i nesto mi mrsko da se vracam .ali opet nikad se ne zna :smiley:

Preko 770h u Skyrim-u, u F3 & FNV oko 300h, ove godine samo na F3 i Skyrim-u potrosenih 200h … Te moje rijeci “na isti kalup” imaju odredenu tezinu. Ili me Witcher priziva podsvjesno…

Svaka cast brate ,ali to je overkill i to zestok nisi to trebao raditi pred F4 mislim fan sam i ja pomenutih igara ,ali pred izlazak ovakve igre NO nO , a da WIthcer 3 mi opusteniji i zabavniji od F4 ,ali mi je Fallout drazi da ga ebem :smiley:
Btw da ne ispade da sam neko ko provede 10 sati u Rpg igri pa pocne da pise o istoj iako me bije glas da brzo prelazim igre(sto i jeste tacno :smiley: ) RPG dugo igram tako da je 35h i za moje standarde malo za rpg kalibra Fallout-a :slight_smile:

Ja sam nakuc’o 100h u F3 ove godine prije najave F4, ko je znao :smiley: A sto se tice Skyrim-a… Ostaje, po meni, no.1 za sada. Inace TES serijal na jednu stranu, sve ostale igre i serijali na drugu! Uz onakav soundtrack bi lagano mogao i hiljaditi sat prec’…


Nek mi neko stane na crtu ! :cool:

Ne stavljaj cs u svetoj temi.

Lordish nis ti igrao Morrowind, vidim ja.

O plemeniti Lordish, primite moju duboku izvinjotinu :hihi

Prokleto podneblje, niko nije ni prodavao Xbox, a kamoli spominjao. Sve se oko Ps2 vrtilo. Mnogo dobrih igara sam propustio zbog toga…

Ah morrowind. Kad vidis svetlo na vrhu planine, penjes se 3 dana (bukvalno), dodjes konacno a ono bug…

Gledam neke dukseve i majice sada sa Fallout slikama, i 'ladno na duksu spojlercina, znaci stoji recenica zbog koje ja sada znam kako se zavrsava igra aaaa FUUUUUUUUUU!! Place mi se sad.

Izasao je update za XO & Ps4.

U pojedinim dijelovima igre stvarno su poboljsali fps i stucanje, koliko sam uspjeo upratiti u pola sata sto sam igrao. Ali su ga zasrali zestoko, sav settings su mi vratili na default, od tezine do titlova. Ne znam da li je kod sviju tako…

A titlovi, je li i dalje baguju?

Ne znam, samo znam da je sve vraceno na default u glavnom settings-u. Ko ne uprati, vrati i tezinu na normal i nista na kraju od achievements-a i trofeja…

Kako nista od trofeja, ne shvatam?

Pa ako si igrao na hard-u, vrati ti po default-u tezinu na normal, neces na kraju dobit trofej koji si planirao dobit za hard tezinu.

Ljudi, ima li kraja side misijama koje zadaje prokleti Preston?

Pita Stalker nakon mjesec dana obavljanja istih :smiley: ahahah

Random generated ****. Nemoj ih ni obavljat.

Nakon F4, odlucio sam se odigrati Oblivion iz 2006-te. Eto koliko je dobra igra…