Fallout 4

@Lordish Brate kako te ne smori toliko taj Fallout 4 ? Btw. svaka cast!

Evo ne znam ni ja :smiley: Pise mi da sam igrao sveukupno preko 200h. Ali najcrnje je to sto ne igram glavni quest nikako… Ovo je prva Bethesda-ina igra koju sam se morao prisilit da pocnem posteno igrat, nije me privukla na prvu ruku…

Opa, 2.2GB update. Inace je od 300-700MB… Da nisu DLC ubacili bokte :smiley:


Dem feels…

Fallout 4Automatron Official Trailer

YES YES YES!! Brzi sam od sviju na YT heeheehee

Sta ce kome ovo ako vec ima liberty prime-a pored sebe :smiley:

Pauziraj glavnu pricu i odradi par side-questova. Odradio sam “The Silver Shroud” quest neki dan, ziv sam se ismijao :smiley:

“I’m the Silver Shrouuuuddd!!”

Season pass trenutno besplatan na ps uk store, pa grabajte dok mozete i skidajte. Izgleda da je neka greska u pitanju i ocekuje se da brzo to promijene.

Koji **** off za nas koji smo kupili sp kad je tek bio dostupan! Nadam se da ce vas sve pohvatat >:-) buhahah

***** ti prestona hahahaha

Najveci smor od covjeka u istoriji video igara. On i onaj debil iz operation flashpoint: red river, sto non stop ponavlja svoja glupa pravila.

Ja ga izbjegavam nasiroko. Odradis 2 misije koliko ti zada, i nikad ih ne predas. To je to heheh

U slucaju Bethestde, vanilla + deset performance patcheva :smiley:

Izasao je novi update. Nenajavljeno… Cemo da vidimo sta se desava hihi

Prethodni je popravio onaj game breaking bug koji je nastao od 1.3 verzije, pazi sad kad ga ovaj opet vrati hahah.

A boga mi… Primjetio sam stucanje 2 puta u 5 minuta, barem na XO verziji. Ali vidim neka poboljsanja u performansama, pogotovo u settlement-u. Performance update, 495mb. Nista posebno…

Eh, ovako… Nekako to skontah od pocetka: Sto vise napredujes sa main misijama, to te vise igra forsira da napravis izbor kojoj fakciji se prikljuciti - sto ti automatski blokira sporedne misije od odredene fakcije. Bile one random, ili ne.

Znaci, prikljucis se fakciji - recimo clan si vec svih fakcija, samo pici sporedne misije a kani se glavnih. Dok te igra ne natjera, a upozorit ce, da moras napraviti izbor.

Ima tu i dosta side quest-ova, tipa “The Silver Shroud” (koji traje podosta dugo), itd itd…

Evo ako ces mi vjerovat, odradio sam sve sporedne misije od Minuteman i BOS s Railroad-om pri kraju, bez da sam uopste zapoceo prvi akt glavne price (nisam ni otisao kod Valentine-a cak). 50lvl hihihi

A gdje je jos Automatron … hiii

To mi nije jasno, kako si uradio recimo sve misije od BOS kad je vec jedna od prvih njihovih misija da zaratis sa Railroad, a o kasnijim misijama vec da ne pricamo. Ja sam obavio prilican broj sporednih misija za sve frakcije, i znam da je u jednom trenutku neophodno izabrati za koga ces raditi misije jer ce medjusobno zaratiti, pa te zato pitam. Cudno mi da nisi jos ni poceo main story a odradio si toliko side misija. Sto je najjace nisi dosao do instituta, a tu vec nastaju zesce podjele. To me malo i nervira u Fallout, morao sam da pazim sta radim i za koga radim da bih izbjegao da postanem nekome neprijatelj ili slicno. Zato sam i odlucio da saradjujem iskljucivo sa BOS i da tjeram sa njima do kraja.

Rekoh ti vec, prije prvog Akta u prici, odradio sam sve misije vezane za BoS - sporedne. Kako da ti objasnim…

Akt I - Odredene sporedne misije za sve fakcije. Odradis sve misije.
Pred Akt 2 - Izbor.
Akt 2 - Sporedne misije za odredenu fakciju.
Itd…

Uglavnom, moras doooobro upratit sta i kako radis. Ja imam i previse iskustva sa njihovim igrama, tako da vec 10g minimalno znam na koju kartu da igram. I nikad sa prvim likom ne zapocnem avanturu. Testiram sve 50-60h i onda tek pravim profil.

:wink: