Fallout 4

Zapoceo sam Automatron bez ikakve nade da ce biti nesto posebno. Iskreno sam se odusevio… Kostumizacija robota je savrsena, toliko novih oruzija, oklopa, nova “raider robot” fakcija, quest nije takodjer los, divota. Godinama mi DLC nije legao kao ovaj…

Ostavio sam zadnju misiju za sutra, da izgustam maksimalno. Od mene, solidna ocjena: 8.5

Zavrsio sam Automatron ima vec par dana…

Opasan sa Silver Shroud kaputom, ‘troubleshooter’ laser oruzije modifikovano sa 50% vise dmg za robote - koje sam nazvao “Sarah Connor” hahahah Krenuh u nezaboravnu akciju.

Isplati li se 10$? Hell yeah… Kratko ali zabavno do bola. Ko voli Fallout, nezaobilazan DLC…

Wasteland Workshop Official Trailer (05.04.2016)

Datum izlaska - 12.04.2016

Ako se neko dvoumio vrijedi li Wasteland Workshop 5$, dovraga da vrijedi!
Citam mnogobrojne recenzije, kako svi kukaju, BS… Vrijedi.

Igra dobija totalno drugu dimenziju… Mozete pripitomiti 90% cudovista/zivotinja/insekata iz igre, dodaje totalno novi dizajn za naselja - od osvjetljenja/znakova/neona/beton-konstrukcija itd…

Jučer sam proveo 10h gradeci arenu i gledaliste… Takodjer, ako su vam generatori za napajanje isli na zivce, sad mozete napravit fusion core generator koji daje 100w naselju…

8.5/10

Realno kada pogledas 5$ i da bacis vredi, 5$ dve pive :slight_smile:

Naravno :slight_smile:

Ali gledam kako amerikanci kukaju za 5$ sa njihovim stalezom, a ne u nas :smiley:

Rekao bi nesto na ovo, ali ne bi da skrenem sa teme za 360 :slight_smile:

Skoro 400h, 2 profila, na primarnom 290h igre, i kompletiran Fallout 4… Ima tu jos dosta grindanja (77 lvl), sporednih misija i ostalih uzitaka, ali manje-vise, sve je zavrseno…

Utisci su, hmm… Bethesda nikad nije bila jaka sto se tice price. Pocetak je intrigantan, do pronalaska Instituta, onda sve lagano krece niz brdo sto se tice naracije. Fakticki, bez spojlovanja, odaberete fakciju - eliminirate 2 suprotne … The End.

Sto sam vise igrao F4 vise sam uvidao sta je CD Projekt uspio sa Witcher-om. Doslovno, kvantitet protiv kvaliteta… Fallout je u vise navrata postajao smor kompletirajuci dijelove igre, dok Witcher pruza kvalitet - u svakom aspktu - na jednoj novoj razini. U sustini, obe igre sam zavrsio u slicnom vremenskom periodu.

Ostaje mi jos malo farmanja i pripremanja za Far Harbor DLC. A do tad… Ciri, here I cum! Ovaj… come…

Patch 1.5

New features

  • New Survival difficulty

    • Survival adds additional challenges including no fast travel, saving only when you sleep,
      increased lethality, diseases, fatigue, danger and more. See the in-game Help menu for more details
  • Characters set to Survival difficulty appear under their own Character Selection filter 
    

Please Note: Survival difficulty characters are not backward compatible with the 1.4 version of Fallout 4. If you opt out of the Beta, do not use Survival character saved games.

  • Third-person camera movement improvements when player is close up against walls and other objects

Fixes

  • General stability and performance improvements
  • Fixed rare crash related to reloading a save that relies on Automatron
  • Fixed issue with the robot workbench camera not moving properly immediately after canceling out of the menu
  • Fixed issue with perks being repeatedly added when reloading a saved game while in robot workbench
  • Fixed issue with Ada not properly traveling to an assigned settlement
  • Robots can now be assigned as settlement vendors
  • Fixed issue with “Appropriation” where blueprints would not appear properly if the container had already been looted prior to getting the quest
  • In “The Nuclear Option,” entering the Institute using the targeting helmet on Power Armor no longer inadvertently
    causes the player to go into combat, and become stuck in the Institute
  • Fixed distance check with Robotics Expert perk
  • While in Workshop mode, if the Jump button is remapped, the Y or Triangle button can still be used to jump
  • Ability to delete downloadable content via the Add-Ons menu (PS4)Fixed issue with “Defend the Castle” where speaking to Ronnie Shaw would not properly complete the quest
  • During “The Nuclear Option,” fast traveling away from the Institute immediately after inserting the relay targeting sequence holotape will no longer block progression
  • Fixed issue where Workshop placed light bulbs would occasionally not light properly
1 Like

Znaci… Meni je profil na Survival tezini vec sada, prije izlaska moram vratit na Very Hard da mi 1.5 ne bi s****o profil… Nice Bethesda. Fuckin’ nice…

http://bethesda.net/#en/events/game/fallout-4-creation-kit/2016/04/26/114

Modovi za xbox one dostupni u maju, za ps4 u junu, a sada je creation kit dostupan na pc-u u vidu open bete.

de mi recite jel mogu sve lokacije u F4 da imaju status “cleared” nakon sto pobijem sve ili ne

Mislim da ne. Zavisno od lokacije. Cak i one koje kasnije imaju prefiks “cleared” bivaju resetirane nakon 48-72h sata u igri…

1 Like

Far Harbor Official Trailer - 4.5.2016

This shit is epic!

@S.T.A.L.K.E.R

Admini, kako da editujem vlastitu temu?! Nema opcije.

I’m gonna kill someone!

1 Like

Proveri sada :slight_smile:

1 Like

Love you man :smile:

#nohomo

1 Like

Auu, u dilemi sam sta da radim sa svojim novcem. Treba kupiti witcher season pass, uncharted uskoro izlazi, da ne pricam sta se sve ocekuje do kraja godine. Rado bih i ovo odigrao, ali ne znam kako cu sve da postignem/platim :smiley:

Pricekaj E3, vjerovatno ce najaviti drugi val DLC-ova za F4, u sklopu season pass-a ovoga sad. Imas ga uzeti za 30$ na G2A… Ne znam sta da ti kazem…

Osim…

Odjebi Uncharted, Fallout i Witcher su sve sto je bitno :smile:

Pisem utiske za Hearts of Stone uskoro :slight_smile:

Izasao je 1.5 Update za Xbox One i Ps4. Survival and shit included…