Fallout 4

Ima li kraja Prestonovim misijama?

Bog te mazo, nije valjda da ih od novembra radis? hahahahaha

Nema :smile: Stalno se ponavljaju. Odradi 2-3 koliko ti zada, prije nego sto mu pristupis da predas misije napravi save, onda mu ih predaj sve - ako ti zada nove odmah nakon - reload, nakon toga posaljes Prestona na lokaciju koju najmanje koristis. Gotovo…

Moj recept za happy Fallout.

Well, :poop:

Trenutno sam lvl 33, od toga cini mi se 30 sam dobio radeci njegove misije :smile:

Sto je najjace svi pricaju o nekim random side misijama, ali ja na njih uopste ne nailazim. Cijelu mapu sam presao.

Odlican je Far Harbor. Sto ga vise igram, sve mi bolji… Nisam ni zapoceo glavni quest, a vec sam rijesio oko 40% ostrva. Ima dosta zanimljivih stvari za vidit i istrazit. Atmosfera je fenomenalna, graficki na totalno drugom nivou. Ne mogu vjerovat da igram istu igru… Fallout 4 2.0

Sto se tice slabog fps-a, odnosi se na samo prvu zonu. Fiu, dobro je…

De da pisemo utiske Stalker-u, zamrijet ce tema :grin: :neutral_face:

Ja nemam season pass, nisam kupio far harbor :slight_smile: cekam da vidim reakcije ostalih pa da odlucim sta da radim. Mada blize sam ka tome da ne nabavljam ovaj dlc, vec da sacekam naredne.

Ah… U tom slucaju, nabavljaj season pass za Witcher-a, definitivno. Nije mu nista ni do koljena…

On topic: Razlog za nabavljanje Far Harbor - radioaktivne kokoske koje vas napadaju :joy:

Uskoro izlazi Fallout Cascadia mod koji ce biti veci od Far Harbora i bice besplatan. Dakle, tu su nova lokacija (za koju kazu da je priblizna Fallout trojci), novi questovi kojih ima vise nego u Far Harboru i bice dostupan na svim platformama. Najs.

Ocekujem podrsku za modove do kraja maja vec dostupnu za XO. Moglo bi ovo biti dobro cini mi se…

Vault 118 u Far Harbor. Ludilo… Definitivno, jedan od najzanimljivijih Vault-ova u Fallout igri ikad.

Evo igram vec vise od 15h, a glavnu misiju ni zapoceo nisam. Ima sadrzaja bruka jedna…

presao fallout 4 sa levelom 63 sto se tice samoe igre onako solidna al poslje Witchera sve su ili solidne ili beze :smiley: ostala su mi jos samo 3 trofeja muci me 100 happines

Kako si uspio da uzmes sve trofeje kad je neophodno da se igra predje minimum dva puta za da bi dobio odredjene trofeje? Jedan trofej je npr da unistis BoS a drugi trofej je suprotno, da sa njima unistis Railroad (lupam, da ne bih spoilovao). Dolazi do preplitanja, pa je neophodno napraviti poseban save i nakon jednog prelaska odigrati jos jednom neke misije ali na potpuno drugi nacin da bi se dobili svi trofeji.

Meni licno najveci problem predstavljaju upravo taj za srecu settlementa, zatim trofej za romansu sa companionom i onaj za hakovanje terminala, jer mi je to uzasan smor i uvijek ga izbjegavam.

pa napravio sam save file poseban u dionicama gdje treba da izaberes mislije za drugu frakciju i tako presao a meni taj za 100 dosao do 96 napadnu me super mutanti odbranim se za sekundu al ne kontam why spusti se na 86 i sad polako se penje i nece vise od 90 da ide

Moras obratiti paznju na par stvari… Odredene radnje koje gradis u naselju ti pridodaju ukupnoj sreci naselja, odredeni ljubimci, roboti, itd… Pazi, kod odredene radnje ili zamke koju pravis za zivotinje u donjem uglu ti se pojavi smajli znak " :slight_smile: ". Tako ces moci upratiti sta ti tacno ubrzava srecu naselja…

Mada da budem iskren, zabole me za achive/trofeje, jos gradnja naselja… ****** minecraft…

upratio sma otprilike sta donosi srecu i sve a ovo je prva igra gdje eto ganjam trofeje neznam ni koji me vrag natjera da ih pohvatam sve :smiley:

Glavni razlog zašto sve Bethesda-ine igre uzimam za Xbox:

@Lordish

Provjeri ako ti nije problem ovih dana kada izadju modovi ima li stalker lighting mod za konzole. Vidio sam da ima za PC i bas kul izgleda, postane igra realnija 10 puta. :slight_smile:

Nema problema, samo me napomeni ako zaboravim :smile:

Ima li tog Stalker moda Lordishe? :smiley: