Fatal Crash Intercepted ili CRN EKRAN na COD Black Ops 2 + RESENJE

ADMIN EDIT:
PRE SVEGA PRICITAJTE OVO

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/6479-sta-je-freestyle-dash-a-sta-je-dashlaunch-a-sta-je-dashboard-objasnjenje.html


Zbog ovakvih stvari sam prestao igrati PC… Krek ovo krek ono…pa pokreni emulator…Kako starim sve manje zivaca imam za ove picaboce. Ali avaj izgleda da se mora tako ako hoces za Dz. da igras.

Treba mi pomoc.( A verujem i vecini na forumu pa reko da napisemo onda help request)

Citam da je za Call of Duty B.O.2 potrebno uninstalirati Dash launch i onda iz nekog xmenija se pokrene.

ovaj tekst sam nasao na Crnim mackama - za instaliranje COD

The general opinion about this title messing up Dash Launch is a dashboard feature that has not bee patched in yet. If you did not patch your NAND for Dash Launch then you should not have issues running the game from xex menu. Everyone who is running Dash Launch; uninstall FROM DASH LAUNCH in the miscellaneous tab. Good luck! Thanks UL
I ima jos gomilu takvih slicnih po netu gde pisu uninstal Dash Launch
E sad moja pitanja.

Koliko je opasno cackati taj Dash Launch i kako pravilno to da se izvede. I kad se to odradi odakle pokrenuti igru kako to odraditi?

Moze jedno uputstvo…kako da to odradim i kako da startujem igru…Bilo bi odlicno ako je neko to vec odradio da napise detaljni postupak.

Hvala.

Upravo ga skidam i citam iste stvari,kako ne radi,kako treba uninstalirati DL itd…

I ja bih se pridruzio @Danijel-u na molbi da neko napise neko uputsttvo povodom toga…

Unapred hvala…zzzz

uf ljudi veoma hebeno da vam kazem, ajde ovako veceras dobijate napismeno kako i sta i sa linkovima, samo da i ja isprobam a naravno da vam kazem posle i kako da vratite to nazad…

jer kada se dashlaunch smakne ima bojazni da ce konzola na live da ode, mada one koje sam ja radio nece jer je LIVE blokiran 2x kroz sam MS dash i kroz dashlaunch… e sad takodje kada se smakne DL onda se FSD vise ne podize automatski vec se startuje samo MS dash i morace da se udje u XEXMENU da se pokrene igra a i sam FSD… naravno cim se vrati DL sve ovo ide posle automatik…

veceras sve dobijate, eto…

Prvi put da nesto ne radi na RGH. Ma nema sanse. Cekacu PC verziju.

Kao sto je rekao studiovpc, najveca fora je sto postoji mogucnost da konzola ode na LiVe bez Dashlaunch-a. Kada se izbrise Dashlaunch, konzola se pali i automatski odlazi u originalni Xbox dash. E sada ima fora da se preko Xex menija odrade razne stvari ali savetovao bih svima da sacekaju da studiovpc postavi linkove i da vam sve lepo objasni jer mozete dosta toga da zeznete, ukoliko niste upoznati sa Dashlaunch opcijama.

preskocite varijantu bez dashlaunchera, mozete da napravite haos.

Savet za one koji se odluce da probaju igru neka iskljuce internet na konzoli pa neka sa ISO2GOD prebaci IGRU na HDD://content/000…00/
startovace je iz games iz NXE ili druga varijanta sa XEXmenu.

Storogo savetujem da izbegavate ovu igru i da je ne igrate dok se ne javi neko resenje. jer mozete da imate problema bez potrebe.

Idem da testiram varijantu sa patchovenjem default.xex.

resenje ide samo da upujem sve, ne mora da se izbegava igra… sve sam snimio LAGANICA :smiley:

U kom trenutku se desava Fatal Crash Intercepted? Posto sam ja startovao igru, podesio sve ono na pocetku, kliknuo start campaign i onda mi samo crn ekran.

[SIZE=5]**EDIT: NOVO RESENJE JE DA SE SAMO INSTALIRA DASHLAUNCH 3.04 LINK [SIZE=5]DASHLAU[SIZE=5]N[SIZE=5]CH 3.04[/SIZE][/SIZE][/SIZE] , ZNACI SAMO SE INSTALIRA I POTVRDI UPDATE I TO JE SVE KONZOLA SE UGASI SAMO JE UPALITE I SPREMNI STE ZA COD BO2 NEMA NISTA VISE OD TOGA[SIZE=5][SIZE=5]

_________________________________________________[/SIZE][/SIZE]**
[/SIZE]

ajd 'vako ima klip sve se vidi i tamo, ista stvar resenje je sledece

skine se Dash Launch 3.02 namerno 3.02 jer 3.03 mi je i dalje sumnjiv

http://www.homebrew-connection.org/files/xbox/system_apps/DashLaunch/dash_launch_v3.02.zip

  1. To se prebaci na usb u folder Dash Launch 3.02 na primer
  2. pokrene se iz FSD file managera Dash Launch 3.02 u Installer fodleru file default.xex (u slucaju da vam trazi update a imate stari dashlaunch odradite update slobodno)
  3. Kad otvori dashlaunch installer idemo na RB dugme pa opet na RB dugme
  4. sidjemo na UNLOAD DASH LAUNCH
  5. B iliti CRVENO DUGME :smiley:
  6. vraca nas u ms dash idemo na QUICKPLAY pa na XEXMENU
  7. kad udje na RB opet ili DESNO na krstic sad sam zatrokirao, dok ne otvori HDD1 pa onda lepo u FSD ili FREESTYLE folder zavisi kako je kod koga
  8. ulazi u fsd
  9. ajd u listu igara stanemo na Black Ops 2 igru i stisnemo START
  10. vidi radi CAMPAIGN woohooo igramo dok nam oci ne otpadnu :stuck_out_tongue:

inace meni je igra u GOD formatu zato se ne vidi kroz XEXMENU jer on vidi iskljucivo XBC kopije, a ako je prebacujete preko XBC onda ce se direkt videti u XEXMENU na GAME DISCOVERY listi…

  1. e sad da se vrati DASH LAUNCH za u buduce
  2. izadjemo iz igre vraca nas opet u MS dash, idemo na QUICKPLAY pa na XEXMENU
  3. idemo na Dash Launch 3.02\Installer\default.xex
  4. INSTALL
    15.B iliti CRVENO DUGME :smiley:
  5. usao u FSD…
  6. kad hocete opet COD BO2 ajd sve iz pocetka :smiley:
  7. evo ga i klip
  8. a ja se nadam i da ce neki drugi rip jer mi cudno malo da mora ovako, do sada nikad ali nikad nije moralo, verovatno ce biti neki patch, mnogo MS-u smeta ceo RGH pogotovo na ovako udarnim naslovima

a sad video, jos se upuje, bice dostupan za jedno pola sata od prilike

[video=youtube_share;Ar9ndcGWNnQ]http://youtu.be/Ar9ndcGWNnQ[/video]

kada igra crashuje skinuo sam neke protekcije, testiram ?

igra puca prilikom pokretanja kampanje, udje ona sve lepo ali cim krenes start campaign ono mosa…

na ovaj nacin radi, uzivaj

Pre cu da ne igram ovu igru nego svaki put ovo da radim.

hehe to i ja kazem… generalno DASHLAUNCH i nije potreban sem ako neces non stop da se startuje FSD dok palis konzolu… drugacije mozes sve preko xexmenu-a… nekada bese sve tako jos u JTAG dobu pre svih zezancija

Valjda ce da izadje neki fix koji ce da resi ovu glupost. Jel se zna uopste zasto se ovo desava?

Jedno noob pitanje (prvo da vas pozdravim, novi sam ovdje, upravo sam se registrovao, zbog ove igre, naravno:)) - ako kod mene piše pod “System info - Dashboard 2.0.14719.0” a pod “Homebrew” imam “Freestyle Dash 2.0”, da li to znači da ne mogu uraditi ovo što se trebao uraditi da bi se pokrenula igra? Još sam našao opciju gdje piše “Dash Version: 2.2 Rev725”. Da li se nadogradnja na noviji FSD radi softverski i da li postoji neki “noob friendly” tutorial za to? Unaprijed hvala na odgovoru:)

de ces MORE friendly od ovog aman :smiley:

ne ide automatski fsd to ide manuelno a to nema noob friendly… cepaj ti samo dash launch i ovde kako pise tebe FSD ne dira odvojeno je to od dash launcha

a sad ovo drugo za FIX

verovatno neki dashlaunch patch mu smeta bilo je pre tako kod Forze 4 tako da ocekujte novi dashlaunch uskoro

Ne moze ni kada se igra patchuje kao da je DEV KIT ni kada se raspakuju fajlovi(kompresija XEX-a fajla…, ama bas nista. Kao sto je receno neki patch ili neka konfiguracija dashlaunchera smeta.

Izacice fixovana verzija dashlaunchera sigurno.

klip je online u 1080p pa pogledajte mnogo lakse izgleda kada se gleda nego sav ovaj text i prati, bukvalno je ziva laganica… e da mozda nece odmah na 1080p dok prodje onaj processing, za sada je u 360p dostupan

Studio moze odgovor na par pitanja…

1.Da li mora preko USB-a ili moze preko ftp-a ovo prebacivanje tj ubacivanje DL-a 3.02
2.Posto imam stari Dl,da li sa ovim tut. instaliram taj novi 3.02
3. Da li moze neki drugi site jer na ovome izbacuje “403: Not authorized”…
I poslednje ali ne najmanje bitno,da li je igra zasluzila ovoliko za****ncije oko pokretanja iste???

  1. moze kako hoces
  2. da
  3. link radi provereno
    3.5 pa kao ono HYPE ogroman trebalo bi da se igra hehehe