Fatal Crash Intercepted ili CRN EKRAN na COD Black Ops 2 + RESENJE

izasao je dashlauncher 3.04 samo ga instaliraj, ne mora da se radi ono sto je studiovpc napicao,
Lepo sam ja rekao da se strpite malo i izaslo :wink:

Jel moze neko da okaci dobro podesen launch.ini fajl,Ili da iskopira podesavanja koja cu da ubacim u fajl.

Evo ti kako je kod mene podesen launch.ini

[QuickLaunchButtons]
BUT_X = HDD:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
Default = HDD:\FSD\default.xex

[Settings]
nxemini = true
pingpatch = true
contpatch = true
fatalfreeze = false
fatalreboot = true
regionspoof = true
dvdexitdash = false
xblaexitdash = false
nosysexit = false
exchandler = false
noupdater = false
debugout = false
liveblock = true
livestrong = false
remotenxe = false
nohud = false

[Plugins]
plugin1 = FlashMU:\FSD\Plugins
plugin2 =
plugin3 =
plugin4 =
plugin5 =

Ovo mozes sam da napravis u New Text Document samo iskopiras ovo al pazi na deo “Default = HDD:\FSD\default.xex” zavisno kako se kod tebe zove folder u kome ti je freestyle, kod mene je FSD, i sacuvas ovaj fajl pod Save As kao launch.ini i ubacis u konzolu i sve bi trebalo lepo da sljaka :slight_smile:

Imam ja stari launch.ini. i radi ok,jedino sam imao problema sa par igara,moguce da je do dash launch-a.A drugo mi je palo na pamet launch.ini mozda nije dobro podesen,jer sam menjao ranije nesto za fifu 12,pa vracao za chainsaw lolipop…pa bih da uporedim podesavanja sa necijim drugim,cisto da vidim da mi ne stoji negde greskom true ili false :slight_smile:
A ovo:
plugin1 = FlashMU:\FSD\Plugins jel i kod mene treba tako da stoji , posto se ne secam ovog dela.
Hvala :happy

Iskreno nemam pojma, meni je ovako Mirko poslao :slight_smile:

taj ima gresku evo sada cu vam novu verziju dati, sa nekim launch.ini ima slucajno se desilo jer sam testirao parametre pa su ostali pogresni.:

[QuickLaunchButtons]
BUT_X = HDD:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
Default = HDD:\FSD\default.xex

[Settings]
pingpatch = true
contpatch = true
fatalreboot = true
regionspoof = true
dvdexitdash = false
xblaexitdash = false
fatalfreeze = false
nxemini = true
noupdater = true
exchandler = false
debugout = false
liveblock = true
livestrong = false
remotenxe = false
signnotice = true

ovaj je ok.
Daxy86 ubaci ovaj settings kao sto je u ovom fajlu.

To je sa greskom pomesan je sa internom mem (JAsper) i HDD, kraj fajla to je za plugin ako imas.

Jel neko probao sistem link preko XBSlinka???

Ja sam probao ali ni na jedan server nece da mi se konektuje a probao sam na jedno 5-6 servera i nista,dok MW3 radi bez ikakvih problema…

Hvala clanu M007P po ko zna koji put sto je istrpeo moje smaranje jutros, i pored budjenja omogucio meni i klincu da igramo ovu extra igru.Sve radi super sa novim DL 3.04!!!

Evo @lordish je napravio najduzi tutorijal instalacije dashlauncher-a ima ga u dl pomoc temi :):

  1. Extraktuješ Dash Launch 3.04

  2. Sve fajlove kopiraš na USB Fat32

  3. Na FSD-u ideš na “File Manager”: USB / DL (Dash Launch) / Installer / default.xex

  4. Potvrdiš da hoeš novi update i verziju DL-a…

To je to :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja imam neke dodatne stvari ubacene u launch.ini fajl, i na startu sam video da je drugacije kod mene.
conpatch mi stoji false, kod tebe true , refgionspoof kod mene false,a tu true.
nxemini uopste ni nemam . exchandler kod mene true, ovde false. liveblock mi false,ovde true.
remotenxe uopste ni nemam. kao i signotice.

ovo je moj sadasnji fajl

[QuickLaunchButtons]
BUT_X = Hdd:\Content\0000000000000000\C0DE9999\00080000\C0DE99990F586558
Default = Hdd:\FreestyleDash\default.xex

[Settings]
nxemini = true
pingpatch = true
contpatch = false
fatalfreeze = false
fatalreboot = true
safereboot = false
regionspoof = false
region = 0xFFFF
dvdexitdash = false
xblaexitdash = false
nosysexit = false
nohud = false
noupdater = true
debugout = false
exechandler = true
liveblock = false
livestrong = false
remotenxe = true
hddalive = false
hddtimer = 210
fakelive = true
bootdelay = 42
tempport = 7030
temptime = 10
tempbcast = false
autooff = false

Mirko,posto mi je fajl dosta izmesan, dal da napravim potpuno novi kao sto si stavio gore, ili mogu da ostavim tih par dodataka koje ti nisi naveo.Naravno ispravio bih ono sto je kod mene kontra.Vecina tih stvari ne znam zasta sluze,pa zato pitam dal su mi neophodni te koje ti nisi naveo.

jedini file koji valja i do sada radi kako treba je u temi koju sam napravio jos pre, 90% stvari ne treba uopste da se pise u launch.ini fajlu jer se podrazumeva da AKO ih NEMA u fajlu ili su odmah TRUE ili FALSE ne treba sve to pisati za ban badava, pogledajte temu o kreiranju launch.ini fajla to je sve sto vam treba u samom fajlu

conpatch=false koristi Yaris patch za XBLA igre, TRUE je dashlauncher

regionspoof=true menaj regione na onaj koji pusta, da kazem tako.

Mozes bez problema da pravis nov a mozes ili da skines postojeci da iz editujes, prva putanja do FSD mora da ostane ista.

u settings, ne pali neke gluposti, procitaj dashlauncher TXT fajl imas detaljno cemu sta sluzi.

Ima dosta stvari najbitnije su, mada i bez njih mozes ako vodis racuna sta radis na konzoli :slight_smile:

**[QuickLaunchButtons]
Default = Hdd:\FreestyleDash\default.xex - kod nas je FSD

[Settings]
liveblock = true
noupdater = true**

bas po settings fajlu je napravljen onaj moj launch.ini koji sam ostavio u temi za to, ima ga u JTAG PODRSKA, detaljno sve i samo ono sto treba da ima je stavljeno, resto je sve na automatic kako i treba da bude po pravilu

jel se slazete da ovde udarimo LOCK posto je problem resen pojavom DL 3.04, evo ja u najvece igram bez problema…

da reseno katanac

JOS JEDNA NAPOMENA POSTO SE OVO ZESCE MESA

http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/6479-sta-je-freestyle-dash-a-sta-je-dashlaunch-a-sta-je-dashboard-objasnjenje.html

znaci nebitno koji FSD imate dovoljno je samo instalirati DashLaunch 3.04 i potvrditi update ako trazi I TO JE SVE!!! Sam FSD sa ovime nema veze ic i eto vam COD BO2