FIFA 17 demo izlazi danas

I to na PC, Xbox One, PS4, Xbox 360 i PS3.

Dostupni timovi:

  • Manchester United
  • Manchester City
  • Chelsea
  • Real Madrid
  • Juventus
  • Inter
  • Paris Saint-Germain
  • Olympique Lyonnais
  • Seattle Sounders
  • Bayern München
  • Tigres U.A.N.L. (MX)
  • Gamba Osaka
1 Like

za sad se jedino pojavio na xbox 360

Da, prvo na X 360 pa onda ostale platforme u toku dana.

Videcemo kako ce izgledati na PS4, skinucu da probam. :smiley:

Zao mi je sto ne mogu da probam… saljite utiske :confused:

Imate li preporuku odakle da skinem? :slight_smile: Ako moze na PP

Skenjah se sto sam prodao xbox one. Vec par meseci zalim taj potez. Sad nikako da skupim kes da opet uzmem.

Free je?

jos ga nema za ps4 i xone ocekuje se uskoro i da free je

Pojavio se na Originu (PC)

Edit: i Origin i Ea serveri se raspadaju i nema sanse skinuti demo. Barem ne danas.

Slična priča i na xbox one, ali evo uspeo sam da pokrenem download.

Evo i Trailer za demo:

uspeo i ja da stavim demo na skidanje.

Trebalo mi samo sat vremena i 3 kile zivaca

Edit: hah prc Download in Queue

Meni je malo manje trebalo, ali evo upravo pokrenuo. Pa da vidim na šta liči :slight_smile:

Prvi utisak :
Konektovanje na EA Server traje zauvek :smile:

Odigrao sam samo jednu utakmicu, jer moram da idem.
Grafički izgleda bolje, ali meni to nije bitno. Fizika lopte mi je malo čudna ili je drugačija pa nisam navikao. Takođe i za kretanje igrača to mislim, ali videćemo kad se priknem na ovu Fifu. Nisam siguran šta da mislim. Da sam se oduševio, nisam, ali ipak je ovo samo demo.
I da, izvodjenje kornera su promenili.

1 Like

morao preko pca da se konektujem na psn al dobro je skida se 54% :smiley:

Upravo se odigralo 5 utakmica…
Vrline: grafika definitivno, precizniji pasovi (ali i mana, jer su mozda i malo nerealno precizni), kretanje igraca je realnije… Igra je dosta brza, sto znaci da uz veliki postotak uspesnosti pasova dolazi do cestih prilika… Jos jedna od vrlina jeste da se slobodni udarci (oni preko 40y) izvode ili standardno ili iz normalne perspektive (tj kamera kojim se i igra :slight_smile: )… i jos nesto mi je privuklo paznju, a to je trenutak kada se kamera zadrzi nakon izvodjenja slobodnih udaraca (manji od 40y), pa tacno mozes videti i koliki si fels dao lopti…
Mane: (za sada) - izvodjenje kornera, penala i brzina lopte kada je golman ruko izbaci, prebrza i nerealna… i dodacu preciznost pasova (preterali su ga malo) :slight_smile:

Probao i ja demo. Grafika jeste lepsa ali nije ne znam sta revolucionarno. Neko ko ne zna da nisu promenili engine, nece ni skontati. Izvodjenje kornera je “novo”, tj vratili su na izvodjenje od pre 15 godina, ali cini mi se da ima vise kreativnosti.

Svidja mi se sto se moze konacno uzeti lopta! nema vise setanja do gola. Ostalo vise manje isto.

Toliko za sada posle 3 odigrane partije.

Samo jos da dodam, da na mom racunar kad je sve na max u full hd, imam jedno 20 fps kad su hajlajtovi. sam fudbal trci lepo ali hajlajtovi i usporeni snimci not so much.

A vidis meni je bilo mnogo lakse uzeti loptu na 16. :slight_smile:

I pre 15 godina je nisam igrao, pa ne znam ni kakvi su korneri bili… Ovaj nacin mozda i nije los, ali se treba upraksati :slight_smile:

Ja sam prezadovoljan, ovo je neuopredivo bolje od prethodne fife, u svakom smislu. Totalno drugacija igra. Golmani su sada fantasticni, animacije igraca takodje; korneri odlicno uradjeni, sada mogu uvijek da nabacujem Terry-u na skok, u prethodnim igrama nisam znao ni kako da ga posaljem u protivnicki sesnaesterac prilikom kornera.
Jedino sto ne mogu da savladam su penali.

Meni je ovo totalno drugacije od prethodnih godina i sada vec razmisljam da kupujem.

1 Like

Slazem se u potpunosti sa tobom,jos bih dodao da su i pasovi ka igracima daleko realniji nego ranije,taktiziranje je kljuc a ne samo tika taka do gola…AI takodje bolji nego ranije…Sto se tice penala,lako ces savladati kada se naviknes,a meni je i taj segment bolji nego onaj iz prethodnih Fifa…i ja prezadovoljan :slight_smile:

Definitivno su uspjeli u necemu sto pokusavaju godinama. Po meni, najznacajniji prelazi su bili sa FIFA 05 na FIFA06, zatim sa 08 na 09, pa sa 10 na 11, i sada sa 16 na 17. Ostale su veoma slicne medjusobno.

Prvi put imam osjecaj kaonda gledam detalje sa prave utakmice. Vjerovatno jedna od najvaznijih stvari je sto su konacno rijesili problem sa golmanima, sada vec imaju svrhu i to kakvu.

I vizuelno sada igraci izgledaju i gradjeni su kao pravi. Fizika dignuta na visi nivo. AI za klasu bolji.

1 Like