FIFA 17 demo izlazi danas

Jel potreban Gold da bi se skinuo demo? Mislim da baguje pa zato ispisuje jer mi je slicno polazivalo i za PES17 ali posle sam mogao da skinem.

Inace, PES me je razocarao tako da ocekujem da se pika Fifa :slight_smile:

Koliko se sjecam ne treba Gold.

Prezadovoljan sam. Deklasirala proslu FIFU :grinning: . Sad sam vec u nedoumici izmedju nje i NBA 2k17. Pasovi,kretnja,sut,korneri,sve ali sve je bolje. Mnogo su bolji golmani,za klasu,n isu nespretni kao pre,a mozes da sutnes i sa pola terena i da uradis nesto. Isto tako je journey odlican,mnogo dobra stvar.

Odigrao sam malo vise utakmica, i utisci su mnogo bolji nego posle 2,3 utakmice. Prekidi su mnogo bolji, pogotovo penali, samo kad sam skontao kako se izvode. Uglavnom dosta pozitivno, iako sam u početku bio bas skeptičan. Jedva cekam petak da odigram tih 10 sati :slight_smile:

Da… Penali su definitivno bolji, za sutirati, ali za braniti su ocajni… Bas lose reakcije imaju golmani… Desava se da tako spore i lake lopte ulaze… Korneri su mi i dalje losi… Meni se ne svidjaju :slight_smile:
Iskreno se nadam da ce je malo zategnuti i da ce neke stvari ispraviti :slight_smile:
Zar nije 22og? To je cetvrtak :slight_smile:
Taman se posle tog mora pre orderovati

Jeste cetvrtak, ja sam mislio nešto da je petak. Svejedno se čuva za vikend. A onda i pre-order kao sto kažeš.

Penali su iz ugla golmana odlicni, bas znaju da odbrane neke penale koje nekada ni u snu ne bi odbranili.

Korneri fantasticni, nikad bolji. Vidis gdje stoji John Terry, gadjas njega i eto ga gol :slight_smile:

Pa ako svaki put das gol, onda nisu dobro uradjeni :smiley:

Jos uvek ne radi FUT web app za preseason trejdovanje. Prosle godine je vec uveliko bio u funkciji za predstojecu sezonu. Wtf?!

“probably” today

Znao sam da ces to da napises, i to bas ti :smiley:

Ne das gol svaki put, ali mozes uvijek centrirati njemu. Prethodnih godina to se nije mogle, nego gdje ode lopta.

Upravo to je i bezveze… Jer koliko cesto igraci pogode koga zeke iz kornera?! Pogode… ali ne u 90% slucajeva, kao na Fifi :slight_smile:

Eto bas sinoc smo 3 partije odigrali na penale… I bilo je kriminalnih odbrana… Samo malo napunis jacinu, lopta se jedva krece, golman se baci jos na pocetku, lopta nije ni do 5erca stigla… I taman kad krene da ustaje, lopta ulazi u gol, iako je golman pogodio stranu… Meni je presmesno, potrudicu se da sledece penale snimim pa izvucem koju sliku iz klipa, pa da vidis o cemu pricam :slight_smile:

Mislim da se nismo razumjeli. Kazem mozes uvijek da centriras igracu kojem zelis- to ne znaci da ces ga pogoditi i da ce on uspjeti da sutne i postigne gol. Cak rijetko i uspije da uputi loptu u okvir gola.

Koliko si dao golova iz kornera, i iz koliko pokusaja? Ja sam iz nekih 6-7 utakmica postigao jedan i jednom pogodio precku. Po meni sasvim realna statistika.
Ali kazem da je super sto mogu da ciljam Terrya, a ne da lopta ide na tipa Kantea koji ne treba ni da stoji u sesnaestercu u toku kornera. ( sto je bio slucaj prethodnih godina)

Čovek je 100% u pravu što se tiče izvođenja kornera. Sada su baš odlično odradili izvođenje i uvek možete da pošaljete loptu onom igraču kom vi želite, s tim da naravno nekad će odbrana biti bolja u skoku pa nećete doći do šuta, nekad će taj šut jedva stići do gola ili će otići preko gola, a nekad će otići u okvir gola, čak i tad je tu golman koji će odbraniti dobar deo šuteva.

Po meni FIFA nikad nije bila realnija, više se ne dolazi tako lako do gola, ja sam u FIFI 16 bukvalno na pace rešetao mreže protivnika, sada je to nemoguće i drago mi je ta da je tako.

Igrao sam na World Class sa Čelzijem protiv Reala i pobedio 2-0 i imao 60% lopte u posedu, dok sam posle toga sa Man Utd koji je btw OP u ovom demo-u izgubio od Soundersa 1-0 i imao posed 33-67%. Dakle posed je bitan, džabe attacking i brzi napadi jer oni ne vode mnogo čemu, bar je tako kod mene.

Kao da igramo razlicite igre :joy:
Meni je na 16ici uvek spor napad davao rezultate… Pas pas pas… Na ovom demo-u je igra dosta brza pa se odlucujem za brze napade… Iz kornera sam dak par golova, statistika i nije toliko realna jer dam gol na svakih 15 kornera :slight_smile: Mada uglavnom moji skoce… ali zbog udaljenosti (jer i ovde golmani automatski izlecu), lopta jedva dodje do gola :slight_smile: Sane je jednom zbombao pod precku sa nekih 13 metara, glavom :slight_smile:
Kako ostrije centrirati? Iz kornera… Iz igre znam (vise puta tapnem) :slight_smile:

Upravo stavio trial da se skida, a moram na posao :slight_smile:

Cim dodjes sa posla bacaj se na fifu i javljaj utiske :grinning:

Hoću :slight_smile: Najviše me zanima UT.

Super je fora sa Alex Hunterom. Bolje od beskorisnog zenskog fudbala iz stare Fife (nemam nista protiv zena daleko bilo, samo niko nije igrao zaista). Steta samo sto se ne moze importovati sopstveno lice i menjati pozicija na kojoj igras da bi se unelo malo vise diverziteta u mod i kako bi se igrac bolje identifikovao, umesto da igraju svi sa jednim istim Hunterom, ali ok, nisu mogli to da izvedu zbog ovih cut scena i animacija, a i treba nesto ostaviti za sledecu Fifu. :slight_smile: Ali strava je sto dobijas instant feedback sta radis pogresno, reakcije trenera, zaista ti je stalo da ostavis bolji utisak…

Novi engine je step up, sposoban u teoriji za mnogo bolje modele i animacije, samo jos da EA to ume da iskoristi na pravi nacin… Kao sto ne ume. Kruta animacija i fizika su oduvek bili boljke EA igara.

Fudbal je kompletno promenjen, ceo osecaj upravljanja igracima i kretanja. Ne dopada mi se samo sto je igra previse brza, mogu da zamislim kako ce da izgleda divljanje u Ultimate Team modu. Samo da su je za 50% usporili izgledalo bi kao pravi fudbal. :frowning: Sta ces.