FIFA 17 demo izlazi danas

1 Like

Da li je neko provalio kako se efikasno igra odbrana i zatvaraju igraci? Opet su nesto menjali, padace golovi kao kisa. Naravno AI na legendary cuva loptu tako da sanse nema da mu oduzmes.

Posle malo duze vremena ne znam vise sta da mislim. Novi engine fantasticno izgleda, trava u usporenom snimku. Ali gameplay je preterano ubrzan. Uporedjuju je sa Fifom 12. Probao sam demo na slow i uopste nije slow, cak je i on nesto brzi. Svi cemo se navici ali narusava imerziju prave utakmice. Zenski fudbal u 16-ici je imao najrealniji pace. Treba da uce od 2K kako napraviti ljudske pokretei animaciju.

I ja sam poceo da igram na slow i mnogo mi vise odgovara,nekako realnije mnogo…

Pozdrav ljudi,

Novi sam na xbox one, igram fifu 17 pa ako je neko zainteresovan neka me doda.

Moj GT Mariyo29

Pozdrav svima…

Ako te interesuje poslacu ti podesavanje slajdera u igrici,ja to vec duze vreme(par godina) pratim na soccergaming.com.Tamo je odlican tim koji pravi dodatke,sredjuje gameplay I slicne stvariJa sam podesio na svojoj xbox360 konzoli I igra je totalno drugacija.Jedva cekam da uzmem XO I tek onda odlepim!!!

Problem je što to funkcioniše samo kada igraš solo, online ne može, a većina ovde igra najviše online :slight_smile:

JBG…ja volim da igram fudbal puno…solo ili online,bitno da se igra!!!
Steta sto ne moze,bas je dobar I drugaciji filing!

Jel se moze to podesiti na XO i o cemu se konkretno radi ? :slight_smile:

Heh ma nema to online. Slajderi su kako ti EA bogovi nameste. I menjaju u sred utakmice. :smiley:

To mi i treba, da kad igramo neki kucni turnir :slight_smile:

A pa imas tamo u settingsima negde podesavanje slajdera.

Jek stvarno utice na ishod utakmica? :slight_smile:

Kako da ne. Fifa je u potpunosti kontrolisana slajderima.

Nije u potpunosti ali itekako utice na igru.A osim slajdera postoji jos jedan fajl kojui se zove cl.ini I u kome su mnoge stvari vezane za gameplay definisane tj mogu da se menjaju.Ne znam kakvo iskustvo ima padawan sa tim ali sam ja od FIFA14 pa naovamo na svom Xbox360 itekako ovo koristio I bio veoma zadovoljan gameplay-om!

Nemam nikakvo jer se to koristi samo za offline. Ne igram vec duzi niz godina protiv AI-a offline.

Moze li neka mala pomoc kako da to nadjem i da podesim?

Poslacu ti ja kasnije,nesto me zeza masina…kad sredim objasnicu ti.

1 Like

Poslao sam ti poruku,proveri,isprobaj pa javi rezultate!!!

1 Like