Fifa 18

To je bila closed beta i mogli su igrati ljudi samo sa pozivnicom.

1 Like

Ove ocene sto su do sada izasle su krajnje nerealne…

Izašle su nove za 60-41 https://www.easports.com/fifa/fifa-18-player-ratings-top-100?utm_campaign=fifa18_hd_ww_ic_soco_yt_ratingshub-ytd-050917&utm_source=youtube&utm_medium=social&cid=35538&ts=1504644952532

Izasao demo (XBOX ONE, PS4, PC).

Zar nije trebao 15.09.?

Info sa sajta je da izlazi 12.9.

Jel neko probao?

Ja probao, ništa specijalno novo u odnosu na 17. Sje*ali su mrežu, pa kada dam gol, uopšte ne primetim, nego shvatim tek kada krene slavlje, bukvalno se mreža ne mrda, u 17-ici je mreža lepo tresla.
Ima i par bug-ova, ponekad kada prikazuju nekog igrača koji se raspravlja sa sudijom lopta lebdi u vazduhu, grafika Premier i La Lige uopšte nije fluidna na Xbox-u, trza, secka… Nije se dešavalo na 17-ici, bar ne u Premier Ligi, La Liga grafike nije ni bilo.
Gameplay sličan, samo su Ronalda digli u nebesa, lik trči kao lud, nema šanse da ga stignem. Ne znam jel bilo u prethodnim, ovde vidim sugestije u vezi izmena, u sred igre, pojavi se u uglu informacija da zamenim određenog igrača sa nekim kojeg igra odredi.
Grafika je odlična.

1 Like

Grafika brutalna, igra je tu negde Fifa 17.5.
Nije lose, ali morali su da porade na gameplay.
Sto se mreze tice, konacno oblik sam je savrsen a ocajna fizika, jer jako je bitno imati realistican osecaj kod davanja gola.

1 Like

Fizika i EA ne idu u istoj recenici. :smiley:

1 Like

po meni je ova fifa pet u glavu za 17. odlican demo.

1 Like

To je makar lepo cuti. Samo sto se svaka Fifa promeni do kraja godine, kada se otprilike ustali gameplay, koji po pravilu veze nema sa onim iz demoa.

1 Like

Demo verzija je stara makar dva meseca, oni je puste sada samo kako bi porastao hype pred izlazak konacne verzije za dve nedelje…

Demo i konacna verzija se umnogome razlikuju, Fifa je vec ko zna koju godinu za redom bolja od pesa sa pola gasa…

Career mode su odlicno odradili i tome se najvise radujem

1 Like

Boga mi ove godine gameplay je poprilicno ujednacen. Pes je konacno odradjen kako valja da se igra lepo oseti za vreme igranja. Podseca mnogo na one stare dane ps2 fudbala, i zato mi se i dopada. Bas su razvalili sa gameplay i animacijama ove godine.

Sto se fife tice, i 17 demo mi je bio savrsen, a onda…pecevi raspali sugave decije ea zajednice i po ko zna koji put iz godine u godinu pecevima uniste igru. Demo Fife 17 i full verzije nigde veze jedno sa drugim - nazalost.

Ima li negde da se preuzme full verzija fife 18? I ako moze u PP link :slight_smile:

Naravno da nema i jos dugo je nece biti.

Za sve koji su kreirali FUT club pre 1.8.2017, web-app early access pocinje za 5 dana.

Nasao sam “neke verzije” fife, ali ne mogu da provalim password za rar :disappointed_relieved: Bice da mora jos malo da se ceka

To su fake verzije u 90% slucajeva kad ti trazi pw za rar, a fifa sigurno nece do proljeca izaci na torrent kao i svake godine skoro.

1 Like

Probao sam maloprije demo i svidjeo mi se bas, grafika je odlicna, gejmplej nije previse izmjenjen ali ima promjena naravno, pasovi su dosta bolji, igra je i brza cini mi se, nova radovanja posle gola su mi odlicna…