Fifa 18

nije mi jasno, svi imaju timove sa X igracima, Ti kupujes igrace i sta 32534 timova mogu da imaju Ronalda. I onda on igra protiv sebe ?

Mogu imati svi Ronalda ako imaju para ili srece u pekovima, i moze igrati protiv sebe

Retko ko ima Ronalda. ali bas retko pogotovu ovako rano u sezoni, jer je skup i sanse da ga dobijes u packovima je kao da dobijes 7 na lotou. Ja za 400 tekmi nisam naleteo ni na 1 ako ne racunamo loan.

Uglavnom se igra protiv identicnih preslikanih PL timova koji imaju iste igrace, Jesus, Sane, Bakayoko, Baley, Belerin… Provale ljudi koji igraci imaju najbolji value za FUT i cepaju svi sa njima.

@Exo btw Ja imam Ronalda a nemam ni para ni srece u packovima :smiley: baci pogled na FUT trading temu!

1 Like

Mislio sam na coinse kad sam napisao pare haha, citao sam sta si pisao za trading i odlican tutorijal, dodaj me ili mi ostavi svoj psn pa da bacimo koju i tako. :smiley:

1 Like

Evo i ja da se uključim malo. Juče otvorim pack i dobijem Pogbu :grinning:

Prodao ga i kupio ceo tim :grinning:

Sad se napada vikend liga😀

3 Likes

sad jedno malo glupavo pitanje. Kontam da uzmem fifu 18 guesta jer ko je lud da juri trofeje u fudbalu. e sad. ono sto me zanima je kako igram online?

Ulogujem sa na moj account koji ima Plus i onda na guest i przim?

tako bi trebalo

Odlican tim samo promjeni Evru stavi nekog drugog, Mendy npr je odlican izbor iako je 78 ovr odlican je i dosta ga i boljih timova koristi.

1 Like

Da razmišljao sam koga tu da stavim, pogledacu Mendy-a.

Mozda ti se i nece svidjeti po ocjenama ali je odlican kad ga probas a i ako ti se ne svidi mozes ga prodati a prejeftin je :smiley:

Vidim da je bas jeftin pa sam ga kupio odma i stavio u tim. Videćemo, hvala u svakom slučaju.

1 Like

Aki, nalog na kom ti ne ps+ stavi kao primarni nalog konzole (verujem da znas kako) i onda lagano preko guest naloga picis Fifu. Javi se za trening utakmicu :slight_smile:

Nemoj guesta Fifu… ako planiras da igras FUT u kontinuitetu godinama, bitan ti je loyalty jer dobijas reward packove na pocetu svake Fife i otkljucavas jako bitne coin boostove i iteme koji znace u pocetku.

Ali ako ces igrati sa klubovima samo ove godine, sto da ne.

@dejan-k

Au, kakav pull! Pobedio si :smiley:

1 Like

Nisam nikako očekivao ovako nešto :grinning:

PL je tradicionalno slaba na LB poziciji. Izem ti ligu gde je Lejton Bejns najbolji :smiley: Stavi na LB Kolasinca, jak je kao zemlja. Sa shadow chem sigurno jedan od najboljih LB. Njegov IF je skup, ali lagano…

Nisam pravio PL tim nego Francuze :slight_smile: Ali su i oni slabi :slight_smile:

Jesi li pack sa Pogbom otvorio sa Fifa pointsima ili za coinse?
Citam da su favorizovani ljudi koji kupuju Fifa pointse ove godine.
Inace, svaka cast! :wink:

Uzeo sam deluxe verziju, pa ponedeljkom dobijem 2 pack-a. Inače sam bio odustao od FIFE ali me ovo vratilo. Kvalifikovao se za vikend ligu pa će ovaj vikend biti maraton :grinning:

1 Like

Ma idemooo u two players packu iz weekly objectivesa :smile:

1 Like

Jel neko kupovao coinse tj. u slučaju fife pointse? Pretpostavljam da je procedura standardna, kupi se ps4 gift card, redeemuje code, sredstva pređu na nalog i može sa store-a ili ingame da se kupi, right? Mene zanima konkretno za 2k coinse ali kontam da je princip isti