Fifa 18

Preorderovao juce Fifu, ne mogu da verujem da cu morati da gledam odvratnog Ronalda u svim menijima i ucitavanjima…

edit: evo i moje mafije za pocetak, mada mislim da ce biti dovoljno za vise divizije, dok se ne skupi za bolje igrace Juvea i Napolia. Ne mogu da prezalim zasto su ovako osakatili mog omiljenog igraca Giovinca samo zato sto je napunio 30 godina, a imao je fantasticnu sezonu, neverovatno retardirano cak i za EA.

3 Likes

Boras objasnjava neke nove mehanike u FIFI 18.

Sve Kalčo i to Ancelottijeva formacija 4-4-2 romb :slightly_smiling_face:
Ovaj Tonelli ne znam da li igra za Napoli uopšte, a De Rossi nakon lošeg meča u reprezentaciji deluje precenjen. Criscito i Candreva su odličan izbor :+1:

Nije samo Calcio :slight_smile: Giovinco je MLS, Criscito Ruska, Baloteli Ligue 1, itd.

Calcio je bio dobar jer je jeftin, za razliku od Premier Lige i Spanaca i uvek je odlican za starting team jer ima jeftine a OP igrace.

1 Like

Dobar demo,ovo ce biti puno realnija fifa od prosle.Klinci koji misle da znaju da igraju fifu nece moci sa jebenim Musom pretrcati pola terena,otresti libera i dati gol.Oni koji redovno igraju FUT znaju o cemu pricam.

1 Like

Nerfovali su navodno AI defense, jedan od zescih failova prosle verzije je toliko OP AI da su ilu odbrani jednostavno ostavljali dzojped i prestajali da kontrolisu igrace. Ovo je mozda najgora stvar u bilo kojoj Fifi od kada je igram (1996).

:smiley:

4 Likes

Neko okacio na forumu, pocetak i kraj FIFE svake sezone

5 Likes

Kreno webap od danas. Nisam imao dovoljno coina za prvih 11 ali uz dovoljno srece i dobre daily rewards do 29. bice ok ekipa, sastavio skoro celu startnu postavu, samo sa loyalty packovima.

Dobio i ovog TOTW1 baju, u prvom loyalty packu lol, ne znam sta da radim sa njim, ne mogu bas za mnogo coina sada da ga utopim u predsezoni a i razmisljam da ga zadrzim jer mozda skoci cena…

Capture1

Zadrzi ga, verovatno ce mu porasti cena

1 Like

Ovaj demo je go ku*ac… Razocaran sam totalno, po prvi put… Mreza je kao u Pesu (uzas), pokreti igraca su prebrzi i nerealni, golman ima ocajne reakcije, teren je postao floroscentan kao i u Pesu, pasovi su prebrzi i takodje nerealni (opet je moguce lako dati pas iz okreta i to tacno u noge)…
Sve u svemu ako se ovaj demo ne popravi definitivno preskacem ovu Fifu.
Cuo sam da je Pes dosta napredovao ove godine, ali videcemo… Odem do igraonice i bacim par utakmica Fife i Pesa, pa cu se i odluciti da li ce 2018. proci bez fudbala :slight_smile:

Meni lično je više odgovarao PES 2017 nego FIFA 17. Nisam ih mnogo igrao, ali mi je kod PES-a bio bolji osećaj (obe igre u X360 verziji).

Možda je stvar navike iz prošlih vremena pošto sam PES 6 i neposredne nastavke nemilosrdno maltretirao :slightly_smiling_face:

2 Likes

Kakva god fifa bila uvijek cu je igrati prije pesa, u pesu mi je mnogo spor gameplay, licence su im u raspadu i online mod je veliko smece.

3 Likes

Ja i dan danas. Mislim toliko patcheva, dodataka, skoro 1700 stadiona uradjenih za njega, plus gameplay koji i dalje sasvim korektan i bar meni ne moze da dosadi.

Pa to ne mozes tako da posmatras. Meni je recimo FIFA prebrza, i uvek igram na slow + slajderi za smanjenje brzine i ostalih parametara. Licence se resavaju vrlo lako (i na PC i na PS4). Online ove godine vrlo dobar. U beti sam igrao sa Juznom Amerikom bez imalo laga.

Generalno, ove godine pes je dobio vise pozitivnih ocena i kritika od fife. I meni se vise svidja posle silnih godina.

1 Like

Online vrlo dobar? Hahahaha pa ono je preglupo bar za mene+cini mi se da su odbrane toliko glupe u online da na svakoj utakmici bude +4 golova, a sa licencama ne zelim da se smaram jer ako dajem 60 evra za igru zelim da to bude okej, sto u pesu nikad nije slucaj. Ali dobro svako nesto gotivi i voli.

1 Like

Pa to ti kazem, svako ce izabrati sta mu lezi najvise. Sto kazes preglupo (ja ni ne igram online sportske igre) ali meni je recimo FUT i My CLUB (pes) totalno bezveze mod. :slight_smile:

Jedva cekam da pocne sezona, zbog plakanja decice koja ne mogu vise da puste AI da igra odbranu.

2 Likes

Jel ima neko problema sa pokretanjem Fifa 18 na Xbox-u, u petak sam instalirao onaj trial od 10h za EA Access pretplatnike, radilo sve normalno sinoć, ali od jutros nema šanse da je pokrenem, prođe intro, izađe ona poruka da se konektuje igra sa serverom, učita hospitality Settings, i kada treba da se pojavi meni igre zaglavi na plavom ekranu i na dnu samo animacija broja 18?

Moguce da ima problem sa serverima. Da nije istekao trial period?

Ne verujem odigrao sam samo onu uvodnu utakmicu, a i kada pokrećem igru, izlazi mi poruka da imam još nešto manje od 10h.