Fifa 18

E moj druze,izgleda da si ti najpametniji ovde😀
Nije ni bitno,ukusi su razliciti.
Pricamo ti svi ovde da je realnije a ti bi se svadjao
Ne shvataj to toliko licno.

Potpuno se slazem,ali i u prvoj polovini ima ljudi koji puknu u startu 500€ u tim pa kidaju sve redom.Znam da je nemoguce ali bih boleo da nema inform igraca,da ocene sa pocetka ostaju do kraja

U slabijim divizijama ne mora znaciti ako ima dobre igrace da je dobar igrac tako da sa nekim cheap OP timom mozes da ga razbijes, vjerovatno i znas jer igras fifu a tek u jacim divizijama se moze ocekivati ako lik ima dobar tim da je dobar igrac ali do tad i ti skupis neki solidan tim.

Naravno🖒

U FIFI je mnogo bitniji skill, lag i sreca, a chemistry utice na statse u tolikoj meri da mozes od bilo kog jeftinog igraca da napravis ofanzivnog ili defanzivnog ubicu. U pocetku kida onaj ko se brze navikne na novu mehaniku i exploite, a uvek bude nekih OP jeftinih igraca. Ako je dobar igrac plus ulozi mnogo para u fifa poene, trejduje, igra SBC, otvara packove, on bi te pokidao i sa istim timom kao sto je tvoj, bolji igraci samo naprave jos vecu razliku.

Otvarate li packove? Jel imao ko srece sa njima? :smile:

Ne zezajte se sa packovima. Samo loyalty packovi na pocetku, imao sam srece jer sam dobio IF Aranquiza koga sam prodao za 12.5k. Packovi se nikada ne kupuju za coine, jer su preskupi, samo za fifa poene ako nemas u sta pametnije da ulozis stotine evra (spucaju i po par stotina ili cak hiljada evra u startu, ali svi oni za nas imaju jako dobre poslove i zanimanja, to bi bila ludost u Srbiji). Packovi se otvaraju kada igras SBC pa dobijas pack rewards, kao nagrade za plasman u vikend ligi, znaci samo reward packovi.

1 Like

Ja nisam imao jos prilike da otvaram u fifi 18, dok u fifi 17 jedino sto sam Lewandowskog dobio, dok je u fifi 16 bilo vise srece

Sto dalje od packova,transfer market je mama.Ako imas coina tamo trazi svr sto ti treba.

1 Like

Auuuuuu mogu misliti koliko si se obeznanio kada si izvukao :smiley:

Packovi su teska droga ljudi otvaraju jer su navuceni na kocku nema tu mnogo rezona i finansijske logike. :smiley:

1 Like

Neopisiv osjecaj, i to je bio free pack i nisam se nadao da cu dobiti bilo sta vrijedno kad ono izadje legenda, ostalo je istorija haha :smile:

Ja sam izvukao Gereta Bejla u reward packu za FUT14, World Cup DLC je davao neke gold packove koji si mogao za obican FUT da iskoristis. Mislim da je vredeo nesto fazon 200.000, koje sam unovcio i za te coine otvarao packove i nisam dobio NISTA. Tada sam shvatio koja su glupost packovi.

Pa da packovi su bacanje coina, za te coine si mogao da sklopis dobar tim jer je jos bio i kraj sezone.

Taman me malo krenulo trejdovanje kad ono - izbagovali se itemi na transfer target listi. Nece da se uklone igraci koji su expired i za koje su me outbidovali i itemi su prikazani sa izbagovanim podacima. A postoji limit od 30 slotova i za targets i za transfer list, koji ne moze lako da se prositi pre izlaska same igre (ima prosirenje u katalogu, za sta treba pristup igri). I tako meni stoji 15 igraca zaglavljeno, i ne mogu vise da trejdujem jer svaki novi opet bude zaglavljen. Da poludis. A prilike za trejdovanje nikad bolje. Kontaktirao sam EA support i bas mi nista nisu resili, da se ulogujem na konzolu reko ljudi izlazi igra tek u petak, ovo je samo web app i mobile app za trade, oni kao ok, sacekaj par sati, server ce sam od sebe resiti problem. A ja vec cekam od 7 ujutru. I ja se nadam da ce resiti sam od sebe ali meni treba manualna intervencija da bih mogao da trejdujem. Idiotski.

Ako nista drugo, bar sam uspeo juce malo coina da izgrindujem, sklopio prvi tim, jedva cekam petak.

Capture

Gamespot je dao 70 Fifi, heh. Ne da je posebno bitno, i drzi i dalje ok 84 na metacriticu, ali ipak vredno spomena.

THE GOOD
Superb presentation, improved further by the more diverse atmospheres
Breadth and depth of modes will keep you entertained for hours
Feels slightly more responsive, consistent, and satisfying than FIFA 17


THE BAD

but movement and ball work is lagging behind PES 2018 on the pitch
Different modes have not seen a huge change over last year

Heh slika sa Yfi filmova za skidanje danas najbolje oslikava moju srecu sa EA podrskom. Prvi put kada sam ih kontaktirao sacekajte par sati, a sada je problem sa sinhronizacijom servera, sacekajte od 24h do 48h. sledece je, verovatno, sacekajte Fifu 19.

image

1 Like

Jbg,trebao si da uzmes icon verziju😉

1 Like

Ma nek se nose, jos uvek su zaglavljeni, a proslo je vise od 24h.

A ti si taj sto ima tim sa ocenom 90 na izlasku igre,dok moji jos nemaju ni kopacke ???

1 Like

Nisam. Uvek imam pocetni tim i ne ulazem prave pare, ne igram SBC. Samo se malo igram trejdovanja prvih par meseci dok me ne smori, ali ni to mi ne da EA i uspeli su da mi potpuno upropaste predsezonu. Dobio sam info da sacekam update servera koji je tek u ponedeljak. 6 dana odsecen od trzista i ko zna koliko coina i prilika za trade propusteno.