Fifa 18

Ova Fifa 18 je raspad totalni, već 2 dana ponovo ne mogu da je pokrenem iako imam još 8h trial. Stoji na plavom ekranu da sa 18-icom na dnu.

Otkljucala se standardna edicija jutros, stigao da odigram jednu partiju i naravno izgubio jer je baja ubacio loan Ronalda sa klupe a do tada sam vodio. Nema veze prve utakmice su za navikavanje na mehaniku i coin boostove. Tekma protiv ljudskog protivnika je sto puta bolja od glupog demoa i legendary AI-ja koji ima 96% pas svaku utakmicu.

Meni se odglavili itemi preko konzole! :slight_smile: Nastavlja se trade danas bice otvaranja packova i verovatno je dobar momenat da se uzme drugi fitness team mada su se “big spenders” vec ispucali jer vec par dana igraju Icon i Ronaldo edicije i pitanje je da li ce biti pada cena (mozda i skoce).

Kako ide? :smiley:

Meni je ova sezona “finasijski” pun pogodak, preko 300.000 coina uz malo trejdovanja u prvoj nedelji je za moje standarde neverovatno. Ok neki vec sede na milionima ali to su stvarno pro trejderi. Iako mass bidovanje postaje progresivno sve teze kako odmice sezona, jer se smanuje profitna margina na jeftinijim igracima.

Povrh svega - odigrao sam neku utakmicu u Squad Battles protiv beginner AI-a kako bi zadovoljio uslov za neki maleni reward, i izvukao Bejlija u packu koji mi je dosao “niotkuda” kao weekly reward. Pogledam malo bolje, reko ajde da probam, posle 6 utakmica sam Elite-nesto rang, 5 pobeda i jedan poraz protiv Legendary AI-ja, a ima jos dosta do kraja nedeljnog ciklusa. Pa ovo je totalno nenormalan mod za nas koji ne dajemo pare za packove i u soku sam sto je EA dozvolio tako nesto. U vikend ligu ne mogu ni da se kvalifikujem jer je super-tesko, ovo je prva nedelja i svi Pro igraci su u konkurenciji, ali tekme protiv Legendary AI-ja su laganica u odnosu na brutalne ljudske protivnike koji kaznjavaju najmanju gresku. Dosadne i pomalo besmislene, ali zato nagrade omfg 40k coina za Elite1 i neki mega packovi koji inace kostaju boga oca. Neka ide dodjavola EA sto me tera da igram protiv AI-ja, ali to je suvise dobro. Za vas koji igrate single player FIFU, obavezno probajte jer su nagrade haos kada provalite kako da dobijate Legendary AI.

Na gameplay i novi sistem odbrane svi su se vec navikli, a vidim da je PC verzija vec patchovana, verovatno ce jos dodatno nerfovati shooting i poboljsati AI defence. U online sezonama sam u sedmoj i brutalno je teska jer se svi pro igraci guraju da sto pre udju u 1. diviziju i naletis cesto na neke manijake, ali nije toliko lose, svakako dosta vise pobeda nego poraza.

1 Like

Pitanje za tebe-isplati li mi se sada uzeti Fifu 17? Mislim zbog podrske, servera, poneke online partije?

Sa tehnicke strane neces imati nikakvih problema ali je content verovatno freezovan sa poslednjim apdejtom u septembru. I vecina igraca na koje budes naleteo, imace brutalne end-game timove. Dakle nemas transfere igraca u nove klubove, verovatno su prekinuli da apdejtuju sav content, ostaje osnovna tehnicka podrska i serveri ce raditi jos godinu-dve, ali ja licno ne bih nikada igrao proslogodisnju Fifu. Uzmi Fifa 18 nosioca negde, igraj na svom main nalogu, trebace ti i za sledecu godinu loyalty i XP koji budes napravio izuzetno su korisni na pocetku svake sledece sezone. A nema nista isplativije od Fife u smislu broj sati po ulozenom evru. Pretpostavljam da ti je 17-ica sada dzabe, ali nekako gubi svu draz jer je cela poenta u novoj sezoni…

1 Like

Pa najvise bi uzimao zbog my player/career ili kako se vec zove mod. Mozda bi pokusao nesto malo online, ali i to je pitanje.
Ali da, ako bi htio full iskustvo bilo bi bezveze uzeti proslogodisnju Fifu

@iKaran ako si pri param uzmi Fifu 18, ako ipak nisi toliki ljubitelj, uzmi 17 i uzivaj…

SKini fully working pirata fifa 18 za pc. Pa probaj dal ti stima

Jos uvijek samo imam Macbook Pro, tako da ce proba da saceka

Jel igra neko Ultimate Team, kako vam ide?

Meni online sezone vrlo lose, mada nisam nesto mnogo ni igrao, ne mogu da se iskobeljam iz sedme divizije i nisam ni pokusao ozbiljno da se kvalifikujem u WL. Elo mehanika je dosta losa za sezone i upadaju mi dobri igraci a odbrana je nezgodna cak i nakon patcha koji je nerfovao OP suteve i poboljsao AI odbrambenih igraca i golmana.

Probao sam Squad Battles, na kraju preskocio neke utakmice i zavrsio “samo” kao Elite 2, bez ikakvih vrednih pulova u 2 mega packa. Necu vise igrati single player, nisam dobio nista vredno u packovima i Legendary AI smara nevidjeno cak i kada ukljucite Legacy defending povremeno aktivira neodbranjiv beast mode i rubberband mehanika je BS. A coini mi, generalno, nisu vise izazov.

Ja malo igruckam mada vise trejdujem, trenutno imam preko 700k coina samo na mas bidovanje. Nisam nikakav trejd master ali mogu da se iscimam da vam napravim tutororial koji garantovan donosi finu kolicinu coina svake godine.

3 Likes

U šta se pretvorio fudbal,majko rođena… :joy:
Šalim se, samo cepajte, fudbaleri…

1 Like

Može tutorijal :grinning::clap:t2: Bas sam hteo da te pitam, ali nisam hteo da te cimam :grinning:

Edit: Inače igram kad stignem, ali je to mnogo slabo naspram prethodnih godina. Tu se vrtim isto oko 7 lige, samo sto sam ja za sad zadovoljan postignutim :grinning:

Bilo bi odlicno kad bi napravio taj tutorijal za nas koji slabo trejdujemo.

De Gea 91 :no_mouth:

Najbolji golman na svijetu trenutno.

Ako neko bude za Fifu 18 nek me doda na ovom profilu: Von_Brks (ps4) :slight_smile:
Da vam pokazem gde se telad vezu :slight_smile:

2 Likes

Al zato će @padawan da te pokida u trgovini :joy:
(Trebalo bi zaključati ovu temu i otvoriti “Fifa 18” , or something…)

Sto mislis samo u trgovini :slight_smile:

Vukane igras FUT?

Jbg, malo vas je ovde koji cepate fifu (malo nas je u svemu ostalo…) , i ja bi voleo da vidim stream nekog meča, padawan, vukan, maxi… ne znam ko beše još igra… Ae odigrajte neki meč, nek neko snimi pa okačite ovde…

Vukan igra za medalju.Igrali smo par utakmica Fife 17 i naravno sto bi reko Vukan, sad znam gde se telad vezu :wink:

Mada ja nisam neki igrac…uglavnom picim fifu zbog drustva jer 90% populacije kontakt sa konzolom imao samo sa Fifiom i pesom pa kad mi neko dodje pa usledi ono pitanje jbt sta ti je to? Ja kazem X1. a on me pita to kao Sony 2??? ja reko ma da to je to. I onda pitanje e jel imas fudbal… Imam ajd da te oderem.

Kad igram FUT doguram tu do 4 divizije…A igram uglavnom uvece kad su svi manijaci online. Mrzelo me da sad kao vatam ujutro 10 sati kad igraju deca da se ja kao izborim za jacu diviziju.

2 Likes