Fifa 18

Pa covek je realan :slight_smile:
Trgovina mi nije jaca strana, ali ostalo…

@pleja ja sam za. Doduse ne znam kako se to radi, ali verujem da brat Pada zna… Pa ako ima muda nek mi stane na crtu :slight_smile:

@Danijel i ja sam igrao uglavnom samo sa prijateljima, ali se igralo svaku noc :slight_smile:

Kud se ne prijavih za svetsko prvenstvo na starijoj generaciji konzola… Tad sam ubijao sve redom…
Dosao jedan decko iz Nemacke i ja mu pricao kako sam planirao da se prijavim na svetsko… Smeje se on i govori ajde da ti ja pokazem kako se Fifa igra, jer je igram preko 6 godina… Rekoh moze :slight_smile:
Naravno objasnim u dve utakmice gde se telad vezu, a on kadar neverica :slight_smile:

@padawan igram FUT, ali ne nesto preterano :slight_smile:

Kakve to veze ima… igram i ja 20… svaka fifa / godina je prica za sebe jer ima potpuno drugaciju mehaniku i exploite. aj napravi neki fut klub pa cemo da igramo dodacu te na psn-u. Imam jeftine timove tako da ne brini, mozes da napravis OP tim za 5000 coina kakav oces, sada su bas pale cene pred najavljen TOTY. Strim naravno ne dolazi u obzir jer opterecuje vezu, ali ne sumnjam da ces okaciti screenshot na forum. :smiley: Ni ja ne znam btw da strimujem, nit’ me zanima jer su nam veze ionako uberjadne.

Za svetsko prvenstvo ti treba skor nesto fazon 200-5 online, ako si toliko dobar, pasce jedan rage quit s moje strane vec posle 5 minuta :smiley: Cisto da znas pro igraci mogu da osvoje 1. diviziju sa timom koji je sastavljen od 11 goalkeapera.

A klubove vise niko ne igra, krajnje je vreme da predjes na FUT…

Pa mozemo i online sezonu, na tri pobede? :slight_smile:
Imam neki jadni tim, 8. sam divizija… Na Fifi 16 sam osvojio 1 diviziju, doduse sa normalnom ekipom, a ne sa golmanima :slight_smile:

Imas moj psn pa dodaj i javi kad si spreman :slight_smile:

Dodao sam te malopre, tj poslao frend rikvest, imam neki idiotski psn ID Carobnjak1990 al’ ne igram sezone. Nebitan je tim, i ja sam divizija timovi od discard igraca uglavnom… Spreman :smiley:

Okršaj nedelje, mladi @von_Brcoos protiv iskusnog @padawan -a, Starleta protiv Vodoinstalatera. Ko će ustati kao večiti šampion i ponosno podići džojstik u vis? Saznaćete posle reklama.

Molimo za SS

2 Likes

Stizem @padawan :slight_smile:

Kakav crni sampion, derbi zacelja, Javor vs Siroki Brijeg. :joy:

Iz iksa u iks?

2 Likes

Bez štelovanja molim. Hvala.

1 Like

Nema vukana, vezba driblinge u areni i pije guaranu. :confused:

1 Like

Evo i konacnog rezultata… Pada rece da ima solidan tim… Njegov tim je itekamo dobar za razliku od mojih divljanera…
Malo je falilo da Pada izjednaci, imao je precku, ali i stativu. I to gubim loptu, i pali mi se podesavanje na tvu od kojeg nista ne vidim, trazim pauzu, al Pada pici u napad i pogadja stativu dok sam ugasio glupo podesavanje :angry:
Igramo revans samo da drugari odigraju jednu… Mada bih voleo da odigrano sa pravim klubovima jer imas poprilicno kvalitetniji tim :slight_smile:

1 Like

Autogol. Zamalo da pogodim na kladzi. :smirk:

Ne da ti igra da pauziras u ovoj Fifi 18 dok traje napad protivnika. I bolje sto nisi nista dirao, AI igra odbranu ko blesav. :smiley:

Imam drugi tim jeftinih brazilaca, koji je slabiji, ako budes 'teo revans.

Btw, u losoj sam formi ekstremno, igracemo svakako kada se budemo malo uhodali, ti si prakticno tek poceo da igras FUT, super igras samo batali te klubove i Kristijana Ronalda. :smiley:

1 Like

Necu biti skroman i recicu da sam odigrao losu utakmicu :slight_smile:
Inace bio sam i pod pritiskom dva druga koji su sedeli sa strane i govorili “Bombaj” :joy: A i smarali me u fazonu daj meni jedan napad, daj meni 10 minuta… Kao deca :joy:
Rekoh ne mogu ljudi, ovo je borba za cast na forumu :slight_smile:

Evo odigraju oni pa te zovem opet :slight_smile:

I ja sam bio pod pritiskom, zena zvoca da nisam oprao sudove. :persevere:

Pa dobro, jebes cast, nisu bas ravnopravni klubovi, a i nisi ti navikao na FUT, tako da sve u svemu, dobro sam jos i prosao.

edit: druga tekma 2:0 za Vukana, bolje ipak da se drzim trejdovanja… :smiley:

Ali da se razumemo, golman me je izvukao :slight_smile:
Zajebi trejdovanje, unapredjuj igru :slight_smile:

Nema se toliko vremena za unapredjivanje, ako me ne izvuku Ronaldo i Mesi, nista nece. :joy:

Nesto sam petljao po instrukcijama i sa taktikama, tako da se sada ponasaju kao pijana posada ali dobro, uvek moze gore… :smiley:

Izgleda ipak batica bolji :slight_smile:

Igracemo opet… A pozvao bih i ostale clanove da se pridruze :slight_smile:

A sto da ne streamujemo neki mec?

Ne znam kako tehnicki da to izvedem ali verovatno je nesto debilno prosto, plasim se samo da ce lose raditi ovom koji strimuje ili ovom drugom inda ce biti lagfest jbg ovde ako imas 1mb upload premija, al ko ga jebe mozemo da probamo

Ajde ko igra fifu moze i mene da doda NebojsaSRB,pa kad se ispraksujem jos malo da odigramo koju online :slight_smile:

Super shone, evo dok malo ne uznapreduješ u igri tu je @padawan , a na kraju lestvice (kao stablo u mk 1) te čeka “Goro”, @von_Brcoos :joy: