Fifa 18

Ne brate mi smo ti sredina (Jakobove) lestvice strave i uzasa, Goro je ne zelis da znas.

Local Multiplayer, dve tekme, druga se igra kao second leg.

PSG - Bayern

Prva utakmica PSG 6-0 Bayern
Druga utakmica Bayern 5-0 PSG

Prva utakmica Lewandowski sutira sa 5 metara, sutne u aut (u aut! bokte)
Druga utakmica Lewandowski sutira sa 35 metara, Trapp se iskrivio ko englez u Guci.

Fifa 18 ladies and gentlemen.

Dokle god igra rezira dal ces dobiti ili izgubiti, dzaba ti i coini, i pare i real pare i znanje.

Matori, nije valjda baš tako…
Kako onda ovi profi igrači kidaju sve redom, sa bilo kojim timom? Kako njih nekad ne zajebe algoritam? Kako algoritam nekad ne bude i na strani @padawan-a, a ne uvek protiv njega ??

:smile:
Znam padawane da postoje “zveri” od igrača, al ja pričam o ovoj našoj maloj zajednici.

1 Like

Nisi video nista :smiley:

1 Like

Svako ce ti potvrditi da Fifa ima jebeni Catch-up system koji guraju vec dvadeset godina. Razlika izmedju profi igraca i casual gamera jeste sto i tako osakacen ako je tako igra odlucila, ti mozes nesto da uradis. Jos ako ti naleti pajvan kome je igra podelila karte da igra u poluautopilotu a to ne zna da iskoristi nda ces ga i tako ojadjen dobiti. ali najvise imas mid-range igraca kojima taj system mnogo otezava stvari.

Na 0,1% igraca ne radi kečap sto je ocigledno po online skorovima a i kada vidis kako igraju skontas AU BRATE pa mi igramo neku drugu igru…

4 Likes

image

Fifu 16 sam igrao sa nekim poljakom koji je isao na svetsko prvenstvo… Uzeo me prvu utakmicu 4:2, odlicno je igrao… Zamolio sam ga da odigramo jos koju i naravno uzeo sam ga obe utakmice :slight_smile: Za stariju generaciju i Fifu 16 pa unazad do Fife 12 odgovorno tvrdim da sam bio najbolji igrac od svih sa kojima sam igrao… Koliko god bili ti algoritmi ili kako ih vec zovete, ja sam svoje drugove, koji igraju poprilicno dobro, uzimao po 5:0 (nije bas uvek takav rezultat bio)… Jednom smo igrali drug i ja do 7 ujutru… Nije hteo da prestanemo dok me ne pobedi… Uzeo sam ga 22 utakmice i ostao je bez pobede :slight_smile:
Doduse, iskren da budem sad sam malo manje dominantan u drustvu, ali tu krivim te skripte ili sta vec… Izgubim ponekad, ali skoro nikada nisam losiji po statistici, vec cak i dosta bolji, ali primim neki gol koji nije u mojoj moci da sprecim… Otkad sam presao na novu generaciju konzola, tu skriptovanost osetim, ali opet se i dese ovakvi rezultati :slight_smile:

Čekaj , jel su ovo SS-ovi iz utakmica protiv padawana?
bu…ahahahahahaha :smile:

Naravno da ne. A i u obe utakmice imao si dosta jaci tim… Ne znam sta znaci to kacenje screenshotova kada nemamo pojma koji su ti drugovi skill lvl.

FUT champions league (vikend liga) je drugi nivo veruj mi od igre sa drugarima, koja nema laga, jer se igra na jednoj konzoli i poznajes svog druga u dusu… Igra protiv drugara je beton liga u odnosu na NBA vikend ligu.

Ubice te skripte i lag naravno i sa 100x boljim timovima ii videces tu zaista koliki si majstor, a mozda osvojis i nekog super igraca u reward packovima.

Jedino sto je 40 tekmi za jedan vikend bas hardkor ali eto probaj nekad. A i da osvojis 1. sezonu online nije lako, ako uspes skidam ti mario kacket. :slight_smile:

3 Likes

http://gph.is/2rrSFed

1 Like

Ja garantujem da bi vas moji drugovi pobedjivali :slight_smile: A ako mislis da su dosta jaci timovi, vrlo rado cu odigrati sa ovim drugim, slabijim, protiv tebe :slight_smile:
A ako hoces, mozes i da testiras skill lvl od jednog druga :slight_smile:

P.S. sa Leipzigom sam ga uzeo 3:2, imao je Totenhem :slight_smile:

Ae @padawan - e , odbrani čast!

Evo, drug se nameracio :slight_smile:

Na poslu sam. Ako me ulovis online, posalji poziv… Malo vec pocinje da smara ovo prozivanje i dokazivanje, mislim necu da ti kenjam sad nesto jer si me dobio dve tekme i protiv drugova koje ne poznajem, ako je vama cool da igrate jedni protiv drugih… A ako vam je merak da dobijete mene koji sam jedva upao u 5. diviziju i pre tebe su me dobili 4-1 i 5:2 dve tekme, da znas da ti i nije neki spektakularan uspeh :slight_smile:

Ma opusteno :slight_smile: Zovi kad budes za neku partiju… Necu kaciti SS :stuck_out_tongue:

1 Like

Ja nazalost jos nisam nabavio fifu 18 kupio nekoliko story igara pa nestalo novca… Uzecu negdje u decembru pa bih bas volio da se oprobam protiv vas profi igraca :smile:

Pa iskreno najbolje je zezanje na pocetku dok traje hajp, dok ne skontaju fore i nemaju OP timove, cene luduju i mozes fino da unovcis pack luck. Al uzmi onda obavezno kada bude upola cene za bozic, imaces da igras jos dosta, plus free DLC za WC 2018 koji ce biti maltene igra za sebe a do tada lepo pozavrsavaj te story igre. :slight_smile:

1 Like

da li ce biti?