Fifa 18

Pa naravno da hoce. :slight_smile:

Zivi bili pa videli :smiley:

Videli sta? :smiley:

Da li mislis da ga nece biti uopste, ili nece biti free?

Pre 4 godine je bio free. Oni mnogo para uzimaju na packove, mislio sam na Ultimate Team DLC, ne ovako kao odvojenu igru, to ih ne zanima.

Evo da vas pozdravim.
Posle 20 godina Pesoholiranja, vratio sam se Fifi, koju sam inače igrao od 1995. pa do 2000. Posle toga samo PES.
Počeo sam i ja sa tim FUTom pre par dana, napravio dobru ekipicu, Italijane, juče ih prodao i kupio Engleze.
Navikavam se i privikavam, ovo je za mene nešto sasvim novo, nikada do sada nisam ni upalio Fifu, tako da mi je u odnosu na PES nebo i zemlja. Ne želim da ulazim u to da li je bolja ili gora, vreme će pokazati. Uglavnom, zadovoljan sam viđenim. Mnoštvo licenci i sitnica, grafički jako dobro urađeno i online modovi vrlo dobro osmišljeni…
Ako neko želi, neka me doda, pa doigramo koju prijateljsku!
Moj PSN je ZokiSS
Svako dobro svima!

6 Likes

Dobrodosao druze. :beer:
Ali ovde ima mesto samo za jednog Gary the metrosexsual fruitcake-a . :joy:

Dodacu te, mozemo da odigramo koju…

Zoki ako hoces pogledaj moj tutorijal za FUT trejding, mada ti je u ovom trenututku to malo advanced. Ako ti trebaju neki savet posto si pocetnik, slobodno pitaj, posle par godina igranja FUT-a mislim da sam pohvatao konce, ali sam prvih godinu dana bio dibidus pogubljen jer je kolicina informacija preplavljujuca.

Procitao sam. Tako sam malo i zaradjivao u početku. Imao sam vremena na poslu, pa je išlo ok. Svaka čast, i bas lepo sto si to podelio sa nama.

Inače, ovo je moj tim. Družićemo se.

1 Like

Profi tim, deluje kao da ti uopste ne treba moja pomoc :). Ja sam probao malo sa PL timom i nije mi nesto islo. Kakav ti je IF Zaha?

Dobio sam i Baily-a u packu i prodao, kao i Van Dijka koji je untreadable.

Hvala, MikiMan, bolje vas nasao! :wink: Pravo da ti kažem nisam oduševljen sa Zahom, nemam pojma. Npr. Immobile je kidao kod mene. Možda ga zamenim Kaneom. Inače, malo pre sam uzeo Sigurdsona HERO CAM, i prodao Herrera i Tourea. Prešao sam na 4-1-2-1-2 taktiku ROMB. Sada mi treba CDM. Ima Guiyea, da li njega da ostavim ili da dovedem Bakayoka, možda Matica, ili nekog treceg?

Bakayoko ili Matic, ovaj je mali i slab. Nije los ni Wanayama.

Toure je kidao u svakoj Fifi mislim da je i dalje zver mada ga nisam probao. Postoje CM igraci koji na terenu pruzaju daleko vise od svojih statistika, npr, Rafinha, ili Pirlo, neverovatno kakve sam imao sa njim suteve i prodore a ima 46 sut i 33 pace.

Ako ti Zaha ne odgovara - a iskreno ja sam uvek bio totalno neodusvljen vecinom IF kartica - sto ne ides “kud i svi turci” i ne uzmes Jesusa :slight_smile:

Odbrana je stamena, to ne diraj :slight_smile:

1 Like

@ZokiS ako bude trebala pomoc oko same igre i nekih cakica koje ce ti pomoci da lakse pobedis protivnika, pisi… Da ja ne pisem, posto mi po ovom timu deluje da igras ovu Fifu poprilicno… Mada, to je moje takvo misljenje, jer se ne bavim tradeingom :slight_smile:

Ovde ti je @padawan specijalac za zaradu, a ja za igru :stuck_out_tongue:

Hvalite me usta moja :relieved:

1 Like

Hvala Vukane.:wink: Pa igrao sam dosta SB, i to osvajao one packove. Izvukao Martiala, Koscelnog, if Herreru i eto, otuda novac. SBC sam sklapao i otvarao dva Mega Packa, dva Rare players Packa, dva ili tri Jumbo gold Packa, jedan ili dva Mega rare packa i nista dobio nisam. Mislim da mi je najskuplji bio 3-4 hiljade coinsa. Inace, imam oko 100 odigranih utakmica za sve ovo vreme. Sve mi je novo, pa me privlaci. Zao mi je sto nisam i ranije pruzuio sansu Fifi, vec uvek uzimao PES, jer smo igrali razne lige preko PES Serbia, ali dobro.
@padawan, Menjao sam i vrteo formacije i nikako da se usemim sa njima.
Sa Italijanima sam igrao 4-3-1-2 i ta mi je odlicno lezala, ali sa Englezima ne bih tu, zato sto mi je zao da ne koristim pregrst ovih dobrih krilnih igraca. CM bas dobri su jako skupi, a krila ima jako dobra a pristupacna. Meni je u igri ocigledno najbitniji CAM, zato sam presao sa klasik 4-4-2, na 4-4-2 romb, ali sam malo supalj pozadi sada.
Ovaj sigurdson je dobar, razmisljam da uzmem njegovu OTW karticu, 17k je skuplja od ove ili da skupim za Eriksena…

Ako ti je dobar Sigurdson ne menjaj i uzmi obavezno OTW za tako malu razliku u ceni. Imaces 89 rated igraca do kraja sezone.

Licno mislim da su tajming duplih pasova, instrukcije i workrates bitniji od formacije, ali i ja uvek obavezno igram sa wingerima ne samo zato sto su dobri nego zato sto je pas u prosor sa strane nacin kako padaju 60% golova.

Ja bih da uklopim Ibrahimovica na CAM poziciju sa nekim brutalnim La Liga timom ali nisam uspeo da nadjem pravi chemistry. Dvoumim se da li da uzmem Nejmara i Mesija ili Ronalda ali prokletinji konstantno raste cena i uvek mi fali malo coina. Drugi razlog zasto mi se ne zuri sa CR7 je sto ne zelim da budem onaj igrac sa Ronaldom u 6. diviziji. Ako nisam u stanju da se probijem sa 5k timom makar do 2-3 divizije bolji igraci nece mi mnogo pomoci.

Ja sam nesto malo igrao SB i nisam izvukao nista. Jel ukljucujes legacy defending protiv AI-a i na kom nivou tezine igras?

Mesovito igram. Neke na Tactical, neke na Legacy. Zbunjuje me to. Prvo sam igrao sve na Tactical, nisam ni pokusavao taj Legacy, koji je slican nacin kao i u PESu. Hteo sam taj Tactical da vezbam jer se online samo tako igra. A onda sam shvatio da protiv SB-a, lakse na Legacy, ali onda i zaboravim da prebacim pa ostane tactical, tako da sada samo na tactical, pa kako mi Bog da. Tu se ucim za zivog protivnika. :wink: A sto se tezine tice, isto tako, dve profesional dve World class.
I uvek se zeznem. Nekad protiv slabijih stavim WC pa izgubim i obrnuto. Dodjem do elite 3 i gold 1, plafon.
Kada pokusam da pojurim Elite, obavezno brinem da li cu ostati i u Gold 1. Cudan mi je taj SB, kako se otvori tako i bude.
Uglavnom koncentracija za ovu odbranu u Fifi, mora da bu na MAX. U Pesu nije tako, ali tamo ima dosta vise skripte u odbrani, gde ti komp dosta pomaze, ovde cini mi se sve moras sam.
Nejmar, Ronaldo i Messi su sigurno ubice u ovoj Fifi, ne znam, nisam ih probao ali pretpostavljam. Pojuricu OTW Sigurdsona sada za vikend, samo da skupim malo coinse, juce je mogao uz malo jurnjave da se uzme za 57k, sada vec treba 64 :grinning:

Moj ti je savet da batalis Legacy i ne vracas mu se vise jer ce te samo odaljiti od online-a gde se igra tactical.

Ja igram na Legendary protiv AI-a, probaj jer kazu da je jos laksi nego World Class. A SB je zesce skriptovan jer ces nekada izgubiti od bronzanih igraca. Kada sam probao kao ozbiljno bio sam Elite 2 bese a sada odigram samo par utakmica zbog 2 jumbo packa i 12k (mislim da je Gold 3), lakih 20k u ponedeljak ujutru.

Kamo ti idd online seasons?

Interesuje me ovaj Chemistry konkretno za Matica, da li je preporucljivo stavljati njemu npr. Anchor, ili moraju bas da se stavljaju ovi koji su preporuceni za date pozicije za pun efekat, ili to nema veze? Hvala

Trebalo bi da chem styles pravi vecu razliku od one koja je uocena u praksi tako da ces sasvim ok proci i sa basic. Anc mi zvuci super za Matica. Ali ako ces praviti ozbiljan skup tim na duge staze, pro gameri (npr Tass) na sve strikere, wingere i cam stavljaju Hunter a na na sve defanzivce Shadow. Iz razumljivih razloga, zato su i najskuplje kartice.

1 Like

Heh, izvukao jutros M’bappe-a u Silver 1 reward SB packu. Ide jos za 130k. Za 3-4 utakmice protiv AI-ja, isplati se.

Svaka čast. To je ta sreća koju svi priželjkujemo. Super :sunglasses:

1 Like

Ne mogu da se pozalim na pack luck ove godine. Sada sam “in a pickle” jer konacno mogu da priustim Ronalda - ali se pitam da li vredi ovih mesec dana guljenja dupeta na marketu, i jos se lomim izmedju njega i kombinacije Nejmara i Mesija za koje svi tvrde da su previse “lightweight”. A za M’bappea svi kazu da je mnogo bolji nego Lacazette, a i fino bi se upario sa Nejmarom, mozda sam mogao i da ga isprobam.