FIFA 19 Champions League Final 🏆 Liverpool VS Real Madrid (Full Gameplay)

1 Like

Opaa, imaju sad licencu za ls?

Pa da, od ove godine, pes zvanicno propo :slight_smile:

I ligu evrope

PES ode u zaborav :smiley:

Steta, uvek sam vise gotivio pes. Mada cu ga i dalje igrati jer mi je gameplay bolji.

1 Like

Isto, al sam ja sucker za originalne timove, lige i sl. Uvek mi je smetao nedostatak istih. Bas smetao.

Ipak, PES, odnosno Wining Eleven japanski komentator je najbolji komentator svih vremena :slight_smile:

I meni dosta smetaju klubovi. Fazon od 50 klubova 10 imaju normalno ime i grb. Ali ooet kazem gameplay je jeduni sto me drzi.

Mene zanima da li ce, i kako, da ubace CL u Ultimate Team.

Bas je daleko septembar…

Verujem da nista igrali fudbal nikada… Fifa daleko realnija…

O tome moze da se diskutuje, medjutim, ja sam se odavno odlucio za FIFU. Igrao i jedno, i drugo od kad su izasli. Fifa International Soccer i Winning Eleven.

Kako kome. Igrao i jedno i drugo. Fifa je meni plasticna. Pes mi je realniji.

Realno je da su i FIFA i PES smece obicno. Zabole njih za zelje kupaca, samo daj pare.

Fifa ima prednosti licenci ali ako si malo strpljiv iste u PES-u zavrsis u roku od 5 minuta ali ono sto se mora priznati Fifa je graficki svemirski brod za PES. Gameplay slican jer ga je Fifa toliko iskopirala da to nije normalno.

Fifa i PES po gameplayu ni slicni nisu. Bio sam veliki fan PESa dok nisam poceo da igram Fifu. Fudbal sam jedno vreme igrao, a pratim ga citav zivot. Mogu reci da je FIFA daleko ispred PESa, ako gledamo realnost. Bas naprotiv, PES je taj koji je plastican… A Fifa nikada nije kopirala PES. Penali se sutiraju na poseban nacin, prvi su uveli kifla udarac, zatim gradjenje koje je u Fifi fenomenalno uradjeno (ne znam da li ga pes uopste i ima)…
O ukusima se ne raspravlja, ali od nas 10 koji smo bili zaludjeni PESom, svi smo presli na Fifu. Svake godine probamo oba fudbala i evo vec 7 godina smo na strani Fife. Na kraju krajeva, u igraonici kod drugara uglavnom vidim klince od 15ak godina da igraju PES, kojima je zanimljivo da stvore priliku iz jednog pasa ili sve pretrce sa jednim igracem.
Bas juce sam igrao Fifu 14. Moram priznati da je mozda u nekim stvarima i bolja nego ova danas. Kod danasnje mi se ne svidja sto su greske u pasovima, prijemima lopte, jako retke… U 14. nije tako bilo, a nije tako ni u pravom zivotu. Medjutim, opet cu dati prednost Fifi ispred PESa, jer smatram da nema razloga uporedjivati ih…
Ali iskreno, voleo bih i PES da bude bolji od Fife i tako je natera da se popravljaju na bolje, uzajumno.

4 Likes

A dobro te price fanboja, ne mislim na tebe, o pretrcavanju sa jednim igracem u Fifi ili Pes-u su price za malu decu, msm to moze da prodje kad se okupe neznalice pa igraju. U principu ljudi napustaju PES ne zato sto je gameplay losiji, cak naprotiv, nego zato sto je u svim ostalim stvarima svetlosnu godinu daleko. Ja i dalje imam ekipu sa kojom igram u kucnoj varijanti ali brate mili da im online ne funkcionise u 2018. godini stvarno sramota. Sto se tice nekog poredjenja i pricanja o istoriji prakticno PES igram od pre Hrista i znam sta je bio PES, a sta Fifa, i ne moze niko da mi prica da se Fifa nije razvijala u pravcu PES-a. Ne vidim tu nista lose :slight_smile:

Bas ovo. Pogotovo kada se speed poveca na +1 ili na suludih +2 PES je onda prava arkada a ne simulacija fudbala kao fifa :smiley:
Mada, neko vise voli to i zanimljivije mu je.

Kao one price da Fifu igraju oni koji hoce da daju gol sa pola terena :slight_smile:

Koliko sam se samo toga naslusao, uglavnom od mojih drugara PES fanboja :smile:

bilo je i tih sranja u fifi ranije,ne secam se u kojoj ali je bilo da samo das lob pas na Ronalda i gol 100%…ja kao nesto igrao online,uzeo chelsea,kad ono u 99 posto slucajeva igram protiv Reala :smiley:

1 Like

Fifa 12. Nadavao se golova sa polovine. Dani Alves i Sweisteiger ( kako god se zove).

1 Like