FIFA 20 | Official Reveal Trailer ft. VOLTA Football

Juve i bayern se prodali konamiju mada meni lično to uopšte ne smeta

Hoće li biti Boka u fifi 20 licencirana ili će opet biti BsAs?

Vrlo interesantne novine Pitch Notes - FIFA 20 FUT News Deep Dive

1 Like

Hm, bukvalno nema ni jedna jedina znacajna promena, sve neke gluposti. Ocekivao sam kao i svake godine neki novi FUT mod ili malo radikalniju promenu nekog koncepta.

Meni se svidja sto ce biti poseban SBC za red pickove jer ce se i ove godine vjerovatno nakupiti dosta krseva iz WL a u tom SBCu ce se dobijati 86+ navodno, fut friendlys isto dobra stvar kada se igra sa nekim na invite nema vise trosenja fitnesa contracta a uz to imas full chem na svakom igracu nebitno iz koje je lige…

Pa ima takvih sitnica, ali poredi to sa proslim godinama kada je uveden SB, SBC, Rivals, red picks, ove godine je bilo gomila novih promocija i UCL kartice… sta je ovde zapravo toliko novo…

Sto se tice krseva iz WL, neka fala. Dosta mi ih je bilo ove godine. Najtoksicniji i najgori mod svih vremena.

Istina je da nema toliko promjena kao u prethodnim Fifama ali i u 19 je vec bilo ubaceno dobrih stvari i odlican content preko citave godine i ocekivalo se u neku ruku da ne bude prevelikih promjena, najveci problem je gameplay neka ga naprave normalnim i neka bude dobar content tokom citave godine i bice vrh.

1 Like

Da, gameplay jeste najveci problem, ali je i dodavanje modova bila praksa poslednjih nekoliko godina, ove izmene su kozmeticke.

Ja sam ocekivao veci akcenat na objectivima, jer su ove godine dosta forsirali taj koncept kroz futswap i weekly objective, sto smo sada i dobili - juricemo specificne kartice daleko vise nego ranije.

Nisam neki igrac i ovu Fifu 19 sam preskocio dok sam dobre sate sabio u 17-18 icu
Siguran sam da cu ovu 20 ku pazariti.

Nego vidim da ima novih liga. Jel neko ima info oce li biti ovih nasih klubova Partizan,Zvezda,Vosa…

1 Like

Ovde se glasa Serbian League (1%, 39,969 Votes)

Ipak je nedovoljan broj glasova, a bilo bi ekstra da ubace :slightly_smiling_face:

1 Like

Upravo sam glasao i moj glas je 39.970 da ubace nasu ligu.

1 Like

Tražili su ljudi da se ubaci i ranije, ali poslednje što pamtim zvanično je Crvena zvezda u PES-u kada joj je sponzor bila Toyota, a predsednik Piksi Stojković.

Što se igrača tiče, bilo je baš dobrih u FIFA 19.

Dao sam i ja glas

1 Like

Nema sanse da bude, mi smo bas boranija…

Nismo baš tikve bez korena

A znamo i sada da iznenadimo pozitivno

Male su šanse za to… Zvezda prošle godine nije bila licencirana za Ligu Šampiona, iako je bila učesnik… Direktor marketinga CZ tvrdi da ih niko nikada i nije kontaktirao sa tim u vezi

Ja bih glasao da izbace nasu ako nas ima.

3 Likes

Sumnjiva prica jako. Sve sto sam procitao je bilo u fazonu - EA nije dobio licencu jer je Zvezda previse trazila, ili savez, sto je malo cudno, ali znajuci ove domace mufljuze, sve je moguce.

Na kraju, napravis istorijski rezultat ulaskom u ligu sampiona i ne padne ti na pamet da kontaktiras EA? Cega si ti direktor, kakav je to marketing kada ne obracas paznju na najvecu sportsku simulaciju, u kojoj najveci realni klubovi poput Paris Sen Zermena imaju e-sports klubove… Ili ti nije bitno, ili si totalni tantuz… Veliki blam za nas fudbal, iako me za Zvezdu zabole.

Ima da je kupim samo zbog streeta. Obecava. Bas do jaja izgleda. Kao nekad. Pogotovo sto ima volta world sa turnejama.

2 Likes

Svaku fifu uvek željno isčekujem, ali ovu jebeno najviše!

Jako sam ishajpovan

1 Like