FIFA World Cup 2018

Danas pocinje i najveci sportski dogadjaj na svetu. Naravno nadamo se nasim uspesima Boze zdravlja bio bi red konacno. Ali lepo je ispratiti silne tekme koje nam slede.

6 Likes

Dani uzivanja slijede to je sigurno. Ako Bog da i mi da napravimo neki rezultat i da se upotpuni to uzivanje. Sve u svemu bice odlicno prvenstvo, mnogo odlicnih reprezentacija. :grin:

2 Likes

Danas otvaranje. Rusima je ovo mozda i jedina sansa ako zele da idu dalje, tj nemaju pravo na kiks ovde. Mislim da i pored silne jako lose forme bez pobede, su ipak veliki favoriit ovde.

Mislim da mogu da prodju grupu, nisu bas toliko slabi. Mnogi ce gotiviti Egipat, ali mislim da je Rusija ispred njih.

Slazem se, ima mnogo pregotivnih reprezentacija, i solidne su grupe da bude kidanja do samog kraja. Ne bi me cudilo i da bude neko finale tipa nikad vidjeno.

Od favorita slazem se za Brazil, a navijam za Francuze i mislim da mogu da iznenade.

1 Like

Svaka cast Rusima na odlicnom otvaranju za 5 klasa bolja ekipa od ovih talibana, mislim da kad bi se skupili ja i jos par likova iz zgrade da bi ih dobili…

Ahaaaaaa…

Rusi mocni na otvaranju svaka cast! Daj Boze da i nasi odigraju konacno kako treba da nas obraduju :smiley:

2 Likes

Dobar mec.
Samo neka prste golovi.
Bravo Rusi, mada ova povreda Dzagoeva brine, trebace im.

1 Like

A znao sam da ce Dzuba dati gol, jos me zacudilo da nije usao umesto Dzagoeva

Golovin opasan igrac ako odigra jos jednu ovakvu utakmicu prodace se za velike pare.

1 Like

Gde igra on uopste? Ako nista moze kao maneken da prodje :smiley:

Igra za cska moskvu :smile:

1 Like

4 Likes

Golovin igrač utakmice, Dzjuba kada je ušao mnogo bolji od Smolova.

Drugi , cetvrti i peti gol su bili bas remek dela , pogotovo drugi i cetvrti , mada i onaj slobodnjak nije nimalo za potcenjivnje.

1 Like

Pocinje ludilo, a tek sutra - 4 tekme :drooling_face:

Izgleda da je Salah spreman za danas, mada ne znam da li je pametno protiv Juznoamerikanaca da se forsira nepotrebno, jer protiv njih i sa Salahom ce biti tesko. Vec su vidjeni na 1 mestu. Bolje da ga cuvaju, jer ce moci sa Rusima a od Arapa su jaci sigurno. Za Urugvaj sta reci, mora da se prate Juznoamerikanci na SP kao i uvek uz ove gotivne reprezentacije.

Maroko moze biti iznenadjenje turnira. Nisu naivni, ali moze da se desi da lako propadnu. Trebali bi lako da izadju na kraj sa Irancima.

Poslastica dana veceras. Na sta li ce Spanci da lice posle svih desavanja. Navodno je veliko nezadovoljstvo igraca na novosti. Da vidimo dokle moze Portugal.

Samo neka prsti braco.

4 Likes

Kako tvrda utakmica izmedju Egipta i Urugvaja, Urugvaj dosta los danas, da je Egipat bio otvoreniji mozda bi i uzeli bodove ali eto na kraju nebeski skok Gimeneza i 3 boda za Urugvaj :smiley:

Oficialno od danas je Suarez najveca “jajara” od fudbalera koju sam ikada u zivotu gledao, to je takav klosar da je tuzno. Ja znam da je ok “zdravo” simulirati i to ali onakvi potezi gde u padu namerno ides da provociras protivnickog igraca i hvatati ga za testise… Odvratan je

3 Likes

Kako 4 tekme?
Egipat uopste nije toliko slabiji od Urugvaja, koji ima jako jako losu sredinu terena. Sreca pa ih je odbrana izvukla ovu utakmicu. Da je ostalo 0:0, postojale bi dobre sanse da Urugvaj ispadne, zato i proslavise ovaj gol kao da su u finalu…

@Supersoldaten Zesca jajara… Zato i igra za jajarsku Barsu…

1 Like

Sto se mene tice samo nastavi ovako da doprinosis temi. Lepo, lepo citati… :beer:

1 Like