Filmovi vol. 2

Ko je pravio ove slike i najave filmova? Nema Spiderman Homecoming,War for the planet of the apes,Blade Runner 2049…Cak je i Creed 2 najavljen za kraj ove godine,konacan kraj Rocky Balboe…

Alien,Pirates of the Caribbean, Guardian of the Galaxy Vol. 2…

Frozen 2.

Son ja se cvrsto borim da ne gledam :slight_smile:

@pleja jedna kleka i odgledaces :slight_smile:

Sve crtane filmove zeljno iscekujem :smiley:

Od filmova, moooozda Alien.

Ja ne znam kako Guardiansi mogu biti nekome dobri, al dobro :smiley:

Meh, nije savršeno, ali nije ni loše. Fenomenalan film za neko dosadno popodne kad nema ništa pametnije.

1 Like

Odgledao sam ga u biskopu…zabavan film, nista specijalno

Thor, Alien i Transformerse jedva čekam. Mada sve sami blokbasteri, tako da gledaće se skoro sve sa liste.

Samo da javim:
The.Great.Wall.2016.1080p.BluRay.x264-GECKOS

1 Like

Ja Guardianse cekam samo jer su u 3D-u (cim cujem Guardian ovo mi se pojavi Guardian = 3D :slight_smile: ), u 2D ne verujem da bi ih uopste i gledao. Inace nisam neki ljubitelj 3D filmova, ali prvi deo Guardiansa mi je bio najbolje uradjen 3D film, uz Avatar naravno. Tako da se nadam istome i u Vol. 2.

Odgledao King Arthur and the Legend of the Sword. Najkraće rečeno, Guy fucking Ritchie does it again! Čovek ne može da omane, iako sam imao bojazan po pitanju ovog filma, zaista sam se oduševio. 3d fantastično odrađen, efekti za 10ku, priča odlična, gluma dobra, režija dostojna jednog kralja :grin:

1 Like

Kontam da će ovo biti bolja zabava od svih ovih gore blokbastera. :stuck_out_tongue:

1 Like

Topla preporuka za film.

Ne znam kako mi je promakao, tek sad sam saznao za njega. Direktno iz pera M.Night Shyamalan-a, thriller/mystery/horror, iako horora ima najmanje.

pet ljudi zaglavljenih u liftu, jedan od njih je djavo. Film drzi paznju celo vreme, pokusavate da pogodite ko je djavo, i naravno u duhu indijca na kraju je twist. Iako traje sat i dvadeset minuta mislim da bi prolongiranje unistilo pacing filma.

Iako je imao dosta flopova, generalno volim sve sto indijac napravi jer je drugacije od standardnog holivudskog paterna pa tako i ovaj film.

Ako bi morao da ga poredim sa nekim od njegovih dela, mislim da je to Sesto culo.

Ima ga na yiffiju, prevod na titlovi sajtu i ajmo.

Ocena na imdb-u po meni nije onakva kakvu film zasluzuje. Po meni dobra osmica.

EDIT: sad mi je jasno kako mi je promakao. Samo je prica njegova, ostalo nije radio on :slight_smile:

2 Likes

Na kraju se ispostavi da onaj ko je puštao vjetrove čitavo vrijeme je belzebub. Ne, ček, vjetrobub :smile:

1 Like

Prvi je bio teško sranje, jedva sam ga odgledao do kraja.

Ne volis naciste vidi se. Meni prvi deo odlicna zabava. Mozda jer sam gledao mnogo animea gde je bila slicna tematika na nacistima. Neiscrpna su tema :joy: .

1 Like

He-he, zar je toliko očigledno :slight_smile:
Ma ne znam, pogledao sam film pre par godina (Iron Sky), baš na preporuku ovde na forumu, ali mi nikako nije legao, prosto je glup.

Zabrinuo bih se da nekome nije preglup :smiley:

Goli pištolj :grin: