Filmovi vol. 2

Odgledao pre neku noc konacno Dr. Strange. Pa solidan je, nekako mi je kratko trajao. Ocekivao sam jos da ce da napreduje Strange dok je trenirao pa da ce biti glavni fajt. Iako je super inteligentan i td, ne ide mi nekako da nije poginuo nakon 3 sekunde od nekog mastera koji trenira vec godinama…

Za razliku od filma, zavrsio sam obe sezone True Detective i mogu da kazem samo :open_mouth: .
I za prvu i za drugu sezonu koju sam skontao da ljudi ne vole. Ja bas gotivim Kolina pa mi se zato mozda i svidja puno i druga sezona. Obe imaju neki smek, prva juznjacki a druga u fazonu Majami vajsa.

Najvise volim da odlegam nahajpovane stvari nakon godinu-dve kada se slegnu utisci i da vidim da li je zaista nesto bilo vredno paznje. :smile:

Film sam gledao u bioskopu jos 2010.godine,hteo sam da izadjem posle pola filma,potpuna dosada od filma,nimalo interesantna…Ne znam sta to preporucujes u njemu???

Film je odlican. Bas kako ga je @Akiris i opisao… Preporucujem ga i ja… A poznato je da se ukusi razlikuju…

I jos nesto, puno ti pametujes za nekoga ko nije potkovan znanjem i tu je jedva pola godine :blush:

Bez uvrede, ali meni je i sada neprijatno pametovati ovim ljudima koji su ovde 6, 7 godina…

Ma nek pametuje, samo nek stavi prefix “nisam kompetentan”, uvažit ćemo :smiley:

Ljudi, sudite o ukusima. Ne znam , možda mašim nešto…

Ima i te…

Zar ima bilo kakve veze ako je neko ovde 6 minuta ili 6 godina??? Kako onda da se ne napise da je neko retard ko tako razmislja! Evo ako ja nisam kompetentan ili “pametan” sto se tice filmova,ako bar 2/3 clanova ovde koji su odgledali taj film ne misli isto ili slicno kao ja sto se tice tog filma,necu vise nijedan post napisati na ovoj temi!

Meni deluje zanimljivo na osnovu opisa i nisam jos gledao bas “los” Sijanmalanov film, mislim, cak i ako nedostaje neki element filma uvek bude intrigantan sa zanmljivim twistom na kraju.

A pored toga, napisao je zasto ga preporucuje, pa je pitanje suvisno :slight_smile: Ostalo su ukusi jbg.

1 Like

Moja greska, izgleda da si jedan od pametnijih likova…
Mozes li mi preporuciti neki film? Vidim da se razumes u to i da je tvoj ukus univerzalan, te dopadljiv svakome… bas kao i ti i tvoj stav :grinning_face_with_smiling_eyes:

Lady in the water ,tebi nije los film?

Naravno da mogu da ti preporucim,samo mi reci koje zanrove najvise volis …

Komediju.

Hahahaha

1 Like

Mali opasno podjebava. To mi se dopada :grinning:

Tom Hardy u ulozi Venom-a

Ovo je poprilično iznenađujuća vest pošto je “Sony” pre par dan zadirkivao fanove da postoji šansa da se pravi film o Venomu, a sada su iznenada objavili da je Tom Hardy prihvatio ulogu upravo tog zlikovca i samim tim potvrdili da će film o Venomu ipak da se desi.

Tom Hardy će u novom filmu o Venomu glumiti Eddie Brock-a, momka koji je u slobodno vreme jedan od najvećih protivnika Spajdermenu. Naime Sony je objavio da će Venom biti deo novog Spider-Man: Homecoming univerzuma, ali još uvek nije spomenuto niti hintovano da li ćemo imati prilike da ga vidimo, makar i na kratko, u novom filmu o Spajdermenu.

Režiser filma je takođe obavljen, u pitanju je Ruben Fleischer koji je poznat po filmovima kao što su Zombieland i Gangster Squad.

Ono što nas takođe zanima je i da li ćemo imati prilike da vidimo Spajdermena u Venomu ili će to biti priča kako je Eddie Brock uspeo da “nabavi” odelo simbiotika, i kako će uopšte objasniti samu pojavu simbiotika pošto je opšte poznato da je Peter Parker aka Spajdermen odgovaran za njegovu pojavu. SImbiotik je inače vanzemaljskog porekla, ali nismo sigurni kako će njegovo pojavljivanje uvrstiti u priču.

Venom je inače jedan on najpopularnijih Spajdermenovih protivnika iz razloga što Eddie mrzi Petera, a taj “backstory” se očigledno dopada fanovima. Takođe Venom izgleda brutalno sa tom crnom maskom i crnim “odelom”, belim znakom na grudima i ogromnim čeljustima.

O filmu se za sada ne zna puno, sem režisera i glavnom glumca jedino što znamo, a i to je okvirno, je to da ćemo premijeru imati prilike da pogledamo tek u 2018. godini.

2 Likes

Upravo pogledao Suicide Squad. Nikada nisam gledao losiji skupi film. Vidi se da su ogromne pare ulozene, ali film nema nikakav tempo, zaplet nula, rezija nula, a Jared Leto dok suti izgleda kao odlican Joker. Cim progovori imam osjecaj da su stavili bloopere u film umjesto pravih snimaka.

3 Likes

Zaplakat ću od sreće, svega mi…

Fuckin’ Venom… Napokon! I to ko ga glumi.

1 Like

Hahah ali ovo mi je najjača rečenica iz opisa

kao "Hmmm, ček’ da usisam i očistim malo kuću pa ću onda ako budem slobodan da smaram malo Spajdermena :smiley:

3 Likes

Suicide Squad mi stoji na HDD-u pitaj boga koliko ali nikako da ga pogledam, naajvise radi komentara koji su skoro svugde isti.


EDIT:
Inace upravo gledao za zenom film The Infiltrator, odlican je film. Cudi me da ga nisam gledao prosle godine kada se pojavio. Ma da nisam niti znao za njega, posto zadnjih 2 godine sam slabo gledao filmove a i serije.
Btw. preporuka ko voli autobiografije i price(citaj dokumentarce) o Kolumbiskoj legendi Pablo Escobar-u.


EDIT 2:

Odličan film. Ima lagan pacing. Definitivna preporuka.

Skini Netflixov Narcos. Bolje o Escobaru nema.

3 Likes