Filmovi vol. 2

Narode ,predlozite neke misterije ( sto duze to bolje ) :smiley:

Potpisujem. Ali gledao sam obe sezone :wink:. Serija je vrh.
Ja mislim da sam skoro sve zivo vezano za Pabla gledao od dokumentaraca, filmova do serija. Evo bas nedavno sam gledao i ovaj novi dokumentarac na NG, di prica njegov placeni ubica o njemu…koji je polovinom prosle godine pusten iz zatvora.

Pojavio se T2 Trainspotting 720p WEB- DL X264 AC3-EVO

1 Like

Nisam ni znao da postoji taj film…
Ae skinem…

Jeste serija Narcos veoma dobra,ali to sve sto su prikazali u njoj nije puno stvari istinito …Njegov sin, koji sad zivi u Argentini, je pricao o seriji i rekao sve sto je lazno prikazano…

Nisam uspeo da ga odgledam do kraja koliko je glup i dosadan,a ja volim superhero movies…Jedino sto mi drzalo paznju ,sat i nesto vremena koje sam odgledao, je sexy Harley Quinn…

1 Like

Jel ima neko da preporuci neki dobar Horror a da je 2016/2017,vecinu ovih poznatijih sam pogledao ali,ako znate neki dobar preporucite

Izas’o Logan.

2 Likes

Logan.2017.1080p.BluRay.x264-BLOW

1 Like

Inace, dan kada sam pogledao Samoubilacku ekipu, pogledao sam i Batman V Superman. Ovaj film mi se daleko vise svidio, cak i pored rupa u prici i odstupanja od stripa. Pogledah ga u tri puta, ne zato sto je los, nego zato sto sam stalno morao negdje da izlazim dok je trajao film. Nije cudno s’obzirom da traje film tri dana.

E da, Gal Gadot… odusevljen sam.

Preporuka za Aliena…

1 Like

BvS je slicno sranje po kvalitetu kao SS,ne znam zasto DC ne moze da pravi bolje filmove,Marvel napravi bar neki film dobar…A sto se tice zenskih superheroja,pokusavam da se setim bar jedne koja mi deluje ok,nijedne ne mogu da se setim,mozda ce konacno Captain Marvel da bude pogodak.

To za mene nije pravi Alien,to je neki Prometheus- Alien,a ovaj deo je losi od Prometheus-a…I Ridley Scott nema pojma da rezira,nista dobro nije uradio jos od originalnog Alien filma,

Svi kažu da je odličan novi Alien, i ja idem na premijeru ovih dana, ne znam zašto po svemu pljuješ i ništa ti se ne sviđa. Mislim da ti jako malo fali da se izleveluješ na forumu do tog levela da ti pored nicka piše “Grumpy old man”.

2 Likes

Meni se Prometej i taj pravac price svidja barem 5X vise od originalnog alijena.
Originalan alijen je besmisleno krljanje i to je ok. Ali Prometej daje neku drugu pricu koja me mnogo vise zanima. A za ove smo “alijene” znamo vec sve, ok iskacu iz jaja i lepe se za usta. Posle iskacu iz grudi, ok… Posle ih sve pokolju ok…
Ajmo dalje. Ali prica koju je zapoceo Prometej obecava mnooogo vise.

1 Like

John Wick Chapter 2 je bas dosadan film. Prvi dio me ugodno iznenadio, drugi je lisen bilo kakvog uzbudjenja.

Juče počeo, a jutros završio Logan-a… Bem li ga. Ne sviđa mi se nimalo.
Čini mi se skroz nedorečen i neubedljif film. A s’obzirom da ima dosta dece u filmu, i previše krvav.

1 Like

Ja i jesam “old man”,imam 44 god…:grinning: I sve sto si stariji sve veci si kriticar u vezi svega u zivotu,i bolje i brze procenjujes kvalitet,

2 Likes

Meni je Alien Resurrection najbolji deo,iako svi misle da su prvi i drugi deo najbolji…Cak i igrica Alien Isolation mi se svidja,iako ne spada u one vrh igre…Prometheus i Covenant je sranje,tj.Ridley Scott je krivac za to najveci.

[quote=“iKaran, post:2134, topic:8360, full:true”]
John Wick Chapter 2 je bas dosadan film. Prvi dio me ugodno iznenadio, drugi je lisen bilo kakvog uzbudjenja.
[/quote]Bas sam prosle noci odgledao fantasy-bajku zvanu John Wick 2,mogao bi John Wick da predje u superheroje…film je bezveze,igrao sam igricu na telefonu dok sam ga gledao koliko je zanimljiv,primetio sam u nekim scenama pucnjave i tuce dosta slicnosti sa Uncharted igrom…

Pogledao danas još jedan film.
Sucker Punch, iz 2011.
Lebemekani, gledao sam ga tada, kada je izašao, i sada, par godina kasnije, ponovo.
I dalje smatram da je to mogao biti jedan od najvećih filmova tog vremena, samo mu je malo falilo.
E sad, da me pitate šta je to malo - ja ne znam.
Inače, ono što me je tada oduševilo - stoji i danas. ZVUK i muzika.
Kapa dole za taj deo posla…

1 Like