Filmovi vol. 2

Majke mi se plače kad ovo pročitah od tebe, jer je vjerovatno istina… Nisam ga gledao. Nadao sam se pristojnom filmu :confused:

Eh, obicno imam najgore misljenje od svih. Sto se ovog filma tice, svi ostali u grupi kolega su mislili da nije tako strasno. Niko nije rekao da je dobar film, al ga nisu pokopali ko ja.

Generalno, na moje misljenje treba da se doda makar 20% pozitive, sem ako niste sigurni da ste jednako dzangrizavi ko ja. :smiley:

1 Like

Idemo silovanje super heroja se nastavlja. Sada jedan i za crnce da se ne osecaju zapostavljenim.
Juhuuu.

ovaj njokli treba da glumi Nathana Drake-a. tuga…

Pa, ovaj film se u osnovi pravi već više od 20 godine, mnogo pre ovog super hero fetisha…

Samo sto pre 20 god ne bi prosao tako dobro. Drugo je vreme sada.
Gledao sam Life. Meni je film bio odlican. Za svaku preporuku.

RIP Shaanig, još jedan encoder ode u istoriju.

Glumi mladog Nathan Drake,ne vidim nista lose,dobar je izbor za mladog…

Shot Caller http://www.imdb.com/title/tt4633690/
Izgleda mi kao super akcija. Bas onako kako treba da izgleda.

Samo da Jaime Lannister nije izabran za glavnu ulogu,mozda bi ispao super,svaki film u kojem on glumi ispadne katastrofa…

Sto? Ne bih se slozio. Gledao sam neki blesavi film sa njim, radnja srednji vek glumi nekog glavosecu/ dzelata. Meni je sasvim ok. A mislim da ce mu leci ovaj film.

Ne znam,nesto mi smeta u njegovom licu,za GoT je idealan u ulozi koju glumi,ali za neke akcione ili trilere mi je neozbiljan glumac…

To je valjda problem kada se neki glumac suvise veze za neku ulogu.
Pa ti valjda to bode oci.

Pogledah Power Rangers, i ovo je bas smece. Cak se moze reci da je dostojan onih serija sto su bespomucno vrtili u jutarnjem programu na RTRS. Mozda veceras odem gledati Transformerse, valja da kompletiram dan losih filmova :smiley:

Rekao bi da si bolji covjek od mene, ja bi slagao neko brisanje hdd-a :smiley:

3 Likes

Gledao sam sinoc novi Alien. Lepo je bilo videte ali… Ocekivao sam toliko mnogo.
Prometej je mene odusevio. Obozavam taj film. Toliko pitanja je otvorio na koje sam zeljno iscekivao odgovor. A ovde nista od toga. Samo klasicno klanje. Steta, po meni je film mogao da bude mnogo vise.

Krenuo sam sinoc da gledam Wonder Women. Pa batalio… Sunce ti poljubim koliko infantilan film.
Pa ono nije gledljivo. Pogledao sam i Mocne Rendzere koje nisam gledao ni kao klinac koliko su glupi. Ali su Mocni Rendzeri za ovo filmcina!
Glavna glumica je preslatka ali nivo glume moze da parira samo nasoj dragoj “talentovanoj” Ivani Mihic :slight_smile: A i uloge dobija na slican nacin…

Mene je baš odmorio novi Power Rangers film. Totalno sam uživao. Valjda jer sam odgledao kompletnu originalnu seriju k’o klinjo… A onaj easter egg na početku za žutog ranger-a… :cry:

Veći recezenti mu daju solidne ocjene, ne znam zašto toliko zamjerki.

Bit filma i nije da bude ozbiljan. Već da stvori novu liniju igračaka LOL

Pa i ja kazem da mi se svideo. Nisam sarkastican. Sasvim ok, od pricice do desavanja. Bas lepa bajkica. Dok je ova nesrecna WW blagi uzas sa sve Ivanom Mihic. :smiley: