Filmovi vol. 2

A kraj kad ljudi slikaju fonom? :smiley:

Zaboravio sam da napisem za WW da me je muzika u filmu bas bas dobra.

Da :smiley:

Odgledao sam Alien Covenant za vikend. I zaista je toliko los. Vidi se da je Ridli Skot ovo odradio na silu, kao fan service, za prljavi kes. Verovatno je zeleo da pokusa nesto drugacije jer se radnja desava u negostoljubivom otvorenom svetu, pa nema one klasicne Alien klaustrofobije i teskobe koja je krasila prethodne delove. Pokusali su da dodaju malo blejdranerovskog konflikta izmedju tvorca i vestacke inteligencije koja se odmetnula od kreatora, a Fasbender je sa svojim ledenim pogledom dobar izbor za ovakvu ulogu (mada nije Rutger Hauer). Glavna zenska u filmu nije ni izbliza ubedljiva kao Sigurni Viver, a i ostatak postave je forgettable.

S druge strane Life je mnogo bolji alien movie od Covenanta. Sve vreme sam bio kao na iglama, uz konstantan osecaj da posada broda nema nikakve sanse protiv neverovatno lukavog i izdrzljivog vanzemaljca. Posle ovog filma, istrazivanje svemira nece vam zvucati kao dobra ideja. :smiley:

3 Likes

Pogledah danas Wonder Woman, I mogu reci da sam ga bas za uzivanjem pogledao.
Vecinu vremena prizemna prica, bez puno price o superherojima, bez puno CG, gotovo je pravi spijunski triler. Iako su predstavili da spasavaju citav svijet, osjeti se da ovo tek pocetak WW, I da tek otkriva koliko I sta moze. Na kraju krece gangula sa supermocima I CG iskustvo, ali je dobro tajmirano I lijepo izvedeno.
Gluma dobra, Gal Gadot bombonica.

Film pogledah ni manje ni vise nego zavaljen u baldahin na plazi na Plocama (Crna Gora), oko mene tresti Despacito, ljudi piju I partijaju, ja jedini izdvojen sa ipadom.

1 Like

3 Likes

Sinoc sam pogledao novu Mumiju. Ocekivao sam jako malo ali mi se bas svidela.
Glumci jesu dobri ma da to nije garancija. Ali mi se svidelo kako su oni to lepo zbrckali.
Bas sam uzivao, film za svaku preporuku.

Padawan pre neki dan napisa za film Life, ne znam kako sam prespavao postojanje ovog filma. Uglavnom, sinoc sam pogledao film, I mogu reci da je bas korektan alien/monster film.
Prica ok, gluma takodje, iako se kraj mogao naslutiti debelo prije zavrsetka filma. Komotno se moze pogledati film, sumnjam da ce se neko pokajati ako ga pogleda.

Game over

2 Likes

Pobeda. :smiley:
Koji su oni carevi.

Ko nije pogledao The Room, sada je vrijeme!

Jbg sad nemam vremena,radim,jedino veceras, ako stignem… :slight_smile:

Podigni level do tada, trebace ti

Šta,mindfuck? Volim takve filmove…

Necu nista reci, pokvaricu iznenadjenje :smiley:

Ne, ne treba. Ovo je ISKUSTVO koje se ne doživljava svaki dan. Alkohol će samo umanjiti zabavu ako sam gleda film. Da okupi društvo, e onda je alkohol obavezan za ovaj film :smiley:

Da da, bolje je u drustvu. Ovako ce samo okretati ocima I proklinjati sto je odlucio da gleda film

Ovo je tajni mindfuck interneta. Ima tačno određeni momenat kad ćeš se zapitati šta si to gledao :slight_smile: Neću više, film se mora doživeti i preživeti :smiley:

Meni je jedna od omiljenih manje poznatih scena ona u cvjecari kada nasnime jos tri recenice dijaloga u prethodno snimljenu scenu.

Ćuti bre, dovoljno smo rekli za sad :smiley: