Filmovi vol. 2

Gledao sam Dunkirk,i izuzev Nolanovog stila pripovedanja price…nista me drugo nije odusevilo.
Ima naravno par dobrih scena borbe,ali posle svih dosadasnjih filmova ovo je po meni najslabiji film u Nolanovoj reziji.Neku emociju nisam mogao da “osetim” kao u prethodnim njegovim ostvarenjima,jer ovaj je film za britance…tako da je i to ocigledan razlog zasto mi je film nekako “mlak”.Iako je u sustini dobar,ali eto…u poredjenju sa ostalim njegovim filmovima…
Malo nas je “razmazio” do sada… :wink:
Film nije los,dobar je ali nista vise od toga.Zbog Nolana i Zimera ce sigurno privuci dosta gledalaca u bioskope(kao mene),ali mozete ga komotno i sacekati u “kucnoj varijanti”. :wink:
Po meni 7/10 ocena. :slight_smile:
I nadam se da nece vise “eksperimentisati”,vec da ce nastaviti sa “standardnim mind-blow filmovima”. :slight_smile:

2 Likes

Pogledao Shot Caller odlican film. Surova i dobra prica.
Za svaku preporuku. Odlican odmor od vec ustaljene patetike, prolivatora i super heroja.

Pogledaj i Felon sa Val Kilmerom.
Takodje dobar film,sa istom tematikom. :slight_smile:

1 Like

Upravo pogledao Life.
Stvarno ne znam kako mi je do sada promakao ovaj biser.
Preporuka!!!

Pogledao sam sinoc guardians of the galaxy 2
Odlican film. Naravno treba znati sta se gleda. Ovo je kao crtani samo ima tu i tamo neki pravi lik :slight_smile:
Prvi mi je bio bolji ali sam odusevljen i sa ovim. Bas fina zabava, nije mi bilo dosadno ni malo.

Je li izasla neka krstena verzija?

Izasao je Blurej rip, jutros skinuo sa Yfija, 2gb verziju perfektan kvalitet.

2 Likes

Wooot wooooot

Da, ima odlicna verzija. Skinuo sam neku oko 3gb i bila je odlicna.

Uuu, odlični su novi Gardijansi, uživao sam k’o malo kad u Marvelovom univerzumu.

1 Like

Da, cak se i meni novi Guardians svideo. Vise nego prvi.

Eh @ninja, zar Life da je biser? :smiley:

O ukusima se naravno ne raspravlja, al ja nisam mogao da zavrsim. A znao sam kakva me budalastina ceka u prvom kadru, kad 'vataju sondu iz dubokog svemira stipaljkom. Gledam i ne verujem.

Naravno, sve ostalo je bilo samo kaskada ocekivanih klishea, al tu sam se vec pomirio sa sudbinom.

Da da…film je predvidiv (malo koji u današnje vreme nije). Gluma mi je bila ok, kao i efekti.
Sveukupno meni bio super.

Možeš mi šibnut link molim te?

Da ga ubiješ ne mogu ga nać’ :crazy_face:

Edit: Odoh na Spiderman Homecoming. Nevermind :smile:

Pogledao sam sinoc na TV-u Seven Pounds. Mnogo dobar film, za svaku preporuku.

1 Like

What Happened to Monday. Mnogo jako i moralno zabrinjavajuće.

Izgleda zanimljivo. Samo me malo smaraju te neke buducnosti sa nekim sumanutim idejama i sumanutim diktatorima. Kao ona igra gladi. Koju smatram jenim od najglupljih filmova svih vremena.

Za vikend dosao na birest moj drug iz naselja sa devojkom i kao sta da radimo dok pijemo? Ajmo neki film da gledamo.
Pustio sam The Room. :smiley:
Pre toga sam objasnio o cemu je rec.
Najboljih 1.40h provedenih ikada. Nema ko se nije ugusio od smejanja od nelogicnih scena i ocajne glume Dzonija.
10/10 would watch third time. :smiley:tearing-me-apart

5 Likes

I did not hit her. I did not. Oh hi Mark!

1 Like

The.Hitmans.Bodyguard.2017.1080p.WEBRip.DD5.1.x264-NOGRP

The Circle. Preporuka za film…social networks have taken away our lives