Filmovi vol. 2

Stane igara kolko oces u 400gb. Koliko god da trosim, obicno ostanem ispod 300 do kraja meseca.

Sto se Netflixa tice, jako to sve lepo radi, a mesecno kosta koliko jedan moj rucak u food courtu. Al je ko droga, navuces se lako a prvi mesec dzaba.

S jedne strane, osecam se uskraceno za ne-HBO sadrzaje i Netflix sigurno nudi 10x vise svega, ali znam da ni za 10 zivota ne bih mogao da pregledam cak ni ono sto nudi HBO go (koji me kosta 0 din, kao i rucak koji uglavnom preskacem). Za razliku od tebe, volim i serije… U svakom slucaju, neograniceni entertainment. O tome smo mogli nekada da sanjamo.

@daemonkiller92 hvala za preporuku, DC animirani filmovi su sve bolji i bolji.

Svi volimo mindfuck… Evo još par predloga…

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) 1080p WEBRip

1 Like

Sad sam odgledao ovaj Netflix Death Note. Meh, nije toliko strašno koliko neki tvrde, ali nije ni fenomenalno.

Imali su neke kul ideje, ali su, kao i manga, mnogo zasrali drugu polovinu. Ovo je trebala da bude mini serija, sa drugim imenima za glavne likove i bilo bi mnogo bolje. Imali su priliku da naprave “nastavak” koji je spomenut u anime i mangi sa novim likovima, ali nisu hteli, tako da je rezultat ovog pokušaja adaptacije dosta zbrzan film sa likovima koji jedva podsećaju na svoje originalne likove.

Ovo može biti ok film za one koji ne znaju da postoji Death Note kao anime ili manga, a za fanove će najverovatnije biti najveće sranje ikad. Meni je ok film koji je imao dosta potencijala, koji je nažalost ostao neiskorišćen.

E da, zaboravih da ovo kažem, ali, ko god je rekao da Dafoe bude Ryuk zaslužuje priznanje za jedan od najboljih castinga ikad. On i ovako izgleda kao neki bog smrti, malo šminke, malo CG i boom. A tek glas…

1 Like

Gledam Alien Covenant - tezi krs nego Prometej.
Da se neko onako histericno ponasa kao ona ludaca, to mi je neverovatno.
Ako si se godinama pripremao psihicki, fizicki za put u svemir i kada neko krene da pljuje krv ti dobijas napad histerije i useres sve.
Radnja 0
Gluma 0
Ocena 0

Nije film bas tolika katastrofa,bolji je od Prometeja za mene,nije ni radnja ni gluma toliko losa za ocenu 0. Najveca glupost od filma za ovu godinu sa ocenama 0 je King Arthur. Cak je i Mummy remek delo u odnosu na Kralja Artura.

Nije film 0 ajd, ali zaplet je totalno idiotski i kdmah se iznerviram.
Dakle odlazis na x planetu gde trebas protokol da gledas, gde gazis, da pazis na nesto opasno. A onaj lik zapali pljugu lezerno i nagazi ono sranje.
Isto i sa onom histericnom zenom, alo bre ti si profesionalac tako se i ponasaj.

Edit : prometej je mnogo bolji film ako si pogledao onih 15ak dodatnih minuta. Gde ima dosta razgovora izmedju onog matorca i dzina vanzemaljca.

Ima dosta glupih,nelogicnih scena,ali su sve akcione scene sa Alien-ima super snimljene,nisam primetio nijednu jedinu sitnu CGI greskicu. S obzirom koliko ima jos gorih i glupljih filmova od ovog u ovoj godini,ovaj,iako je prosecan,meni je brzo prosao.

1 Like

Vidi te face molim te

Preporuke: Coherence, Triangle, Enemy… Mind-blow filmovi. Pogledah sva 3 u jednoj noci… Superiska su :slight_smile:

1 Like

Gledao sam trejler 10x
Bice ovo epski

2 Likes

Slazem se,bice ovo epski feget movie.

Čuo sam za Enemy da je odličan, Gyllenhaal glumi, ne može da omane. Videću i za ova dva, u svakom slučaju hvala na preporuci.

Enemy bih cak stavio i na 3. mesto od ova tri, ali opet mi je bio odlican :slight_smile:

1 Like

Ja sam pogledao u zadnje vreme Amadeus (1984) i Le grand bleu (1988). Ok su, bolji je Veliko plavetnilo, ali ni Amadeus nije loš.

Spider-Man.Homecoming.2017.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT konacno

1 Like

Sinoc sam pokusao da gledam ovaj novi Spider Man, ali jedva sam izgurao sat vremena. Ne znam je li zato sto sam bio pospan, ili zato sto se radnja sporo razvija, ali bas mi je tesko pao. Pokusacu jos jednom od polovine, pa cemo vidjeti.

Meni se svideo, kao i Wonder Woman.