Filmovi vol. 2

Kako ide ona pesma - Zelim da gledam tvoje dupe i sise . :smiley: . :smiley:
Jel ima neko dobru preporuku za neki horor a da ga nisam gledao. Od novijih stvari odgledao skoro sve od VU-a, sem Anabel - nekako me lutke ne privlace.
Znam da nije klasican horor ali poslednja 2 filma koja su me prijatno iznenadila su bila : IT Follows i The autopsy of Jane Doe.

Ne vidim da je Terminatoru nesto smetalo da postane kultni film to sto nema u filmu neku silikonsku drolju.
Kada mi se tako neke gledaju upalim “one” kanale i raspalim po “masti” :smiley:

1 Like

Koju mast koristis :smile:

3 Likes

Profo, ako ti preferiraš guščiju, ne znači da je najbolja. Ja sam uvek za vazelin, provereno :joy: Mislim da će se @MikiMan i @Son_of_a_gun složiti sa mnom… :grinning:

2 Likes

Gal Gadot je idealan izbor glumice za ulogu tipa WW,ona je negde izmedju muskarace i lepe zgodne devojke. Nije tacno da svi muskarci zele boobs iznad svega kad su u pitanju “ozbiljni filmovi”,jedva cekam da vidim kako ce ispasti Brie Larson u ulozi Captain Marvel,izgleda mi da je i ona pun pogodak sto se tice fizickog izgleda koji je negde izmedju.

Poslaću ti ja aviJonom. Ili hIliKopterom, ako bude @Danijel dolazio.
Mi “drugari” moramo da se pomognemo. Da poguramo jedan drugog, što se kaže…
hahahahahaha

Kako neko moze da zna koji ti horor nisi gledao? IT je najbolji horor koji sam gledao u poslednjih par godina,ali samo u bioskopu je dostupan.

1 Like

Sve više gotivim ovog čoveka/dečka , šta li je… :smile:

Tacno to sto si napisao,ja sam nesto kao Petar Pan… :grinning:

Ako Gal Gadot ima “boobs” efekat onda ne znam gde ste vi gledali. Ali opet i pored tog manjka izgleda fino.

1 Like

Ocigledno neki koji je “ispod radara” jer sam meinstrim skoro sve odgledao.

Gal Gadot i sise. Neko se navario gadno. Ravna je kao daska, apsolutno svuda. Ima onu anoreksicnu manekensku gradju :nauseated_face:

Samo jedna od mene: Gina Carano :heart_eyes:

I ja sam to cuo. Kazu ima takvih muskaraca. Glasali za ovog naseg premijera :wink:

5 Likes

@MikiMan
Mozda Get Out?Ako vec nisi gledao.
Skroz ok film.Dobar psiholoski horor.U bukvalnom smislu. :slight_smile:

2 Likes

Danijele, molim te da ne vređaš nas trojicu, da ti ne isečem citroena brusilicom. Hvala.

hahahahahaha

Neki,(citaj ja), vole najvise takvu gradju kod devojaka,GG nije bas apsolutno ravna.

1 Like

Da se razumemo,ja volim silicone boobs,ne preterano velike,na manekensku gradju kod devojaka.

1 Like

Ako ces biti u onom sorcu da varnicama depiliras noge dok radis sa brusilicom rado cu zrtvovati auto :slight_smile:

Edit : da se zna PleJo Nisam Nikog Napo samosam rekao dasam cuo te neke urbane glasine.

2 Likes

Matori, potreban mi je pilot hiliKoptera, zato ti tolerišem dosta, al ne iskušavaj previše moj prag tolerancije… Znaj da je svako zamenljiv, pa čak i pilot vazduPlohova .
Morao sam šorc zbog slikanja, to mi je tražio MikiMan…
hahaha

2 Likes

1 Like