Filmovi vol. 2

Bez prirode ništa, kakvi crni silikoni, pu-pu…daleko bilo.
image

1 Like

Jesi isprobao nekad ili i ti kao neki napamet pricas? Meni je mnogo bolji-uzbudljiviji osecaj “touching silicones”.

1 Like

IT je najgluplji film koji sam u zivotu pogledao… Pola ljudi je napustilo salu u sred filma… Ocaj teski :confused:
Onakav film ne bi prestrasio ni malu decu, kamoli odraslog coveka…

I da, silikoni su cista glupost na dodir… Tacno se oseti neka neprirodnost… Ni to ne mogu razumeti da neko voli, pogotovo kada zene preteraju sa velicinom, kako obicno i biva…

Da,probao sam. Silikoni su mi užas, uvek sam osećao žaljenje prema tim devojkama…
I muskarcima koji to vole da dodiruju…
Boles’…

2 Likes

Ono kao, imaš mekani Spalding Gameball 7 i Tigrov Specijal iz Pirota. :stuck_out_tongue:

1 Like

Back to topic.

Pogledao sam sinoc film MAMA!

Meni je film odlican ali cisto da se zna *** Film je tezak i tezak i tezak *** Sigurno nije za jedno 90% populacije. U eri ovih superherojskih,vozackih,akcionih i komicnih filmova ovo je nesto skroz novo i odlicno odradjeno. Prosecnom gledaocu mozak je otupljen na onaj fazon scena ha, scena ha, scena ha, Pa onda ide nesto malo jaca komicna scena za ha ha ha . Sve komedije su takve kao slatka voda.

Ovde se nije puno trudilo da se objasni gledaocu ko tu sta i zasto.Ali da su napravili poredjenje ukocio sam se kad sam poceo da kapiram film. Posle filma sam jedno sat i po razmisljao i vracao scene u glavi ko je sta tu hteo da kaze.Evo cak i jutros sam pod utiskom filma.

Necu da kvarim film ljudima koji nisu gledali. Ali ako se odlucite da pogledate budite spremni da je film tezak i ko je citao bibliju skontace radnju u suprotnom nista im nece biti jasno i rece da je film sranje.

Prestao sam da gledam filmove. Ne mogu vise da sedim ispred tevizora i gledam film. Svaki film je predvidiv od pocetka do kraja. Poslednjih godinu dana sam od pocetka do kraja odgledao filmove koje sam gledao u bioskopu, u suprotnom zaspim :sweat_smile: Bukvalno ni jedan film ne moze da mi drzi paznju…a do pre par godina sam znao nekad i 2-3 filma dnevno sa pogledam :no_mouth:

1 Like

Ja trebam za koji dan da idem na novi Bladerunner. Videci glumce ne mislim da ce biti nesto, ali dzabe projekcija i pivo je dzabe projekcija i pivo. :smiley:
Taman cu kuci veceras da odgledam ako ima 3D remaster verziju originalnog filma ili makar neki dobar Bluray.

Ti si profo imao slučajeve kad zaspiš usred raida u destiny-ju!
Hahahaha

1 Like

Ptičica mi dojavila :joy:

Onda sam “bolesan” sto volim taj tip mladjih devojaka… :grinning:

Matori,ja sam u Drajzerovoj “domaćin”, tamo sve moji drugari…
Idemo zajedno ovih dana,mislim da mogu da ti pomognu… :joy:

Mnogo gotivim tog čoveka/dečaka

Zato sto je sad 95% novijih filmova glupo i nezanimljivo,ne pamtim kad me je odusevio neki film poslednji put,mozda Gravity jos 2014.godine.

1 Like

Ali ja ne zelim pomoc u vezi toga,zasto onda da idem? :joy:

Nisam ni ja zeleo pomoc.
Onda su mi objasnili da mi je pomoc ustvari potrebna,i ubedili me u to.
Od tad sam nov čovek.
Hahahahahaha!

Naravno da ti ne treba pomoc. Ako mozes da ih prijustis to je super. Svako bi :smiley:
Ako ne mozes e onda bolje na odvikavanje.

“Priuštiš” , tebra. Čekam gospodina,valjda nije zalutao negde u šumu…

3 Likes

Svi su ISTI…sve je vec vidjeno

Tacan izraz si upotrebio. :grinning: Ali ja imam drugih problema sto se tice toga,oteram svaku od sebe svojim mrzovoljnim ponasanjem pre ili kasnije,svaka devojka zeli paznju i jos svasta sto uz to ide,a ja ne zelim da se trudim previse,tako da ostanem na kraju samo sa “jednokratnom,ili nekolikokratnom upotrebom”… :sweat_smile:

2 Likes