Filmovi vol. 2

Off ali ajde da pitam. Koliko godina imas?

1 Like

I mene zanima. Čekamo odgovor… dramatična zika svira… “tam-dada-dam…”
:smile:

A = {1,2,…14},
B = {45,46,…},
X = {x | x€A V x€B}.

Nešto iz ovog skupa X. :stuck_out_tongue:

1 Like

Ma nije moguce :smiley:

11 Likes

44…duhovno 22 :grinning:

Pusti duhovno… Daj ti meni realno !
Stariji si od mene, haha ! :slight_smile:

Ne mogu da se odlucim da li sam Metuzalem ili Noje,:grinning:ako sam najstariji ovde…

Juce sam negde cuo da Bryan Cranston treba da igra Sully-ja pored Tom Hollanda,u Uncharted filmu…

Hebeš Uncharted film, stariji si od mene !
Haha! In your face ! :slight_smile:

1 Like

V1_UY317_CR2,0,214,317_AL

Jedini Sully koji dolazi u obzir.

3 Likes

A ti si bio najstariji ovde pre mene,pa si srecan sad jer mi prepustas tu titulu? :grinning:

Da li mene memorija vara ili ti cak i ne volis Uncharted,a stalo ti je da propali Tom Selleck bude Sully? On je mnogo mator za tu ulogu,jer Nathan treba da bude mladji od 18 u filmu,znaci moraju da nadju mladjeg i Sully-ja.

Uncharted je ok igra koja 90% svog materijala vuce iz avanturistickih filmova u kojima je glumio Harison Ford, Majkl Daglas, Patrik Svejzi… od 80-tih godina na ovamo vremenski gledano.

Nije spektakl za svrsavanje koje prave oni koji su verovatno izgrali 2,5 igre , tu, TLOU i Counter jedno pola sata. :joy:

A Bloodborne je spektakl koji treba igrati i prelaziti 50 puta zaredom dok ne poludis? Counter nikada u zivotu nisam igrao,multiplayer fps igre ne podnosim,jedino Halo 3 mi je bio ok na xbox 360. Ja sam presao vise igara od kraja 90ih i PS One do danas,nego sto si ih ti igrao-zapoceo-isprobao…

A da se vratimo na temu grudi?

4 Likes

Za tebe je merilo kvaliteta novac, i sve na osnovu njega procenjujes, totalno je nebitno koliko si toga presao sa tim izopacenim standardima, tvoje misljenje je za mene irelavantno koliko i misljenje napaljenog americkog tinejdzera od nekih 14 godina.

Ovako si trebao napisati.

Ne dirajte mi @VOID -a,pašće ozbiljne batine

Ima jedan čika,moderator, čak i od mene stariji, al lepo je čuti da je neko mator takođe :slight_smile: