Filmovi vol. 2

Na osnovu cega si to zakljucio,da je meni novac merilo kvaliteta? Bas me zanima odakle si izvukao to iz mojih postova.

Da se vratimo na temu.
Dark Tower sam pogledao. Meni je odlican film. Glumci sami za sebe su fenomenalni.
Prica je malo zbrzana ali svakako lepa.

Inace saznam da izlazi. Ovo jedva cekam. Prvi deo sam gledao u bioskopu i bas je dozivljaj.
Svestan sam da je prica ultra, mega, giga glupava. Ali je toliko lepo i sareno :slight_smile:

Brawl in Cell Block 99. Kakav idiotski naziv za sasvim solidan film, sa nekoliko baš jakih momenata.

Kudos za Vincea Vaughna, njegova sigurno najzrelija uloga u karijeri do sad.

Vise od True Detective s02?

Gledao sam malo sezone 2, bila mi je lame nakon maestralne prve. Odgledaj film, svidjeće ti se u svakom slučaju.

2 Likes

Dobra je druga sezona.
Soundtrack mastrealan.
Bas gotivim Farela pa mi je legla.

Odgledao sinoc 3D BladeRunner 2049.

Bio sam jaaaako skeptican, posto je to ipak nastavak kultnog filma i pod 2 zato sto znam koliko je ogranicena gluma Goslinga. Ali, ali.
Film makar prve 2/3 ima totalni vajb prvog dela. Sumorne scene, depresija, neonski hologrami i zapravo svet koji umire. Na par mesta daje se lep omaz prvom delu gde se ponavljaju neke scene, koje bude neku nostalgiju i duh prvog filma.
Uloga lezi Goslingu zato sto mu nisu bile neophodne nikakve ekspresije lica, isti autisticni karatker kao i u DRIVE-u (koji mu je bio do sada verovatno i najbolji film).
Necu da spojlujem 8.5/10 ocena, malo sam se smorio pri kraju filma jer je vec bilo kasno, i jer naravno nije bilo klime u sali u USCU.

3 Likes

Meni je film bio odlican. Lepo su docarali svet. Nemam neku zamerku na film. Ko voli naucnu fantastiku -Cyberpunk obavezno da pogleda

PS. Ana de Armas uf uf…

1 Like

Ja bih je ozenio odmah i da je hologram. :joy:

“Sine moj” (što bi rekao čika Đorđe…)
To se ne ženi,to se samo poseduje i ide se dalje. Ta ti zimnicu neće ostaviti. Neće ti oprati noge kad dođeš sa treninga… papriku da ti ispeče? Ne.

1 Like

Ne jedem papriku. :smiley:
Ne treba mogao bih samo da je gledam, koliko je bila seksipilna u filmu- sto bi Pantela rekao neveruem :smiley: .

1 Like

A noge mogu oprati i sam. :wink:

1 Like

Kako bi ja to posedovao…

1 Like

Nego jeste primetili kako na pomen zgodne mlade glumice,doslo je do kolektivnog odliva krvi iz mozga kod svih ucesnika u temi i postovi nam postadose jako kratki i sazeti :wink:

3 Likes

преузимање
Kad je čovek mlad nagoni i rodbina ga forsiraju da se ženi… Kasnije je kasno…kada shvatiš…

Jokk, trebalo je da ubace nekog kvalitetnog hobita ili pecinskog trola da se divimo njenim unutrasnjim vrlinama i kvalitetu glume! Licemer!!!

@MikiMan
Scenario je pisan za Goslinga. Bas sam citao kako su sve odradili.

2 Likes

Zato ja nisam gledao hobita… :yum: Pokusao sam jedno 3 puta svaki deo. Al kad vidim da nema tu nista mome oku drago odma ugasim.

Lakonski- mi smo Spartanci. :slight_smile:

(mislim da u tekstu ispod nema spojlera, sve se dalo videti u trejlerima, al eto za osetljive da znaju da pominjem likove u filmu, nista drugo)

Kad sam odgledao film u subotu, ostao sam pod utiskom celog vikenda. Narativno mi deluje slab (sto vise razmisljas, vise ces nelogicnosti pronaci), al atmosfera je neverovatna.

Detalji iz tog sveta, kao i odnos agenta K s preslatkom hologramskom devojkom su mi bili najzanimljiviji. Dekard nije morao ni da se pojavi, sto se mene tice.

Al zato kad god se Jared Leto nadje u kadru, zaskripe kochnice i nisam znao sta cu slusajuci njegove nebuloze. Fala bogu te ga nije puno bilo, a i u jednoj od tih scena je barem bio prelep par sisa, dizvinete.

1 Like

Gledao sam BR 2049 za vikend.
Vizuelno sjajan,sumorna atmosfera sive buducnosti je bas upecatljiva.Suvi detektivski sci-fi.Nece svakom “leci” to je sigurno. :wink:
Ali realno nekako “razvucen”.Sigurno je mogao trajati ako ne jedan sat,onda bar pola sata krace.
Jer ima delova koji su bas monotoni…i to se nece svakom dopasti.Jasno je da je ovo rezirao Vilnev(po srpski :wink: ),koji je sa Prisoners-ima i Enemy uspeo tako da “dodirne” publiku,ali ovde mislim da je bilo preterano.
A Leto…pa on je ovde “odglumio” bolje Jokera nego u SQ-du. :slightly_smiling_face:
I kao sto rece n00dle…sreca je da ga ima isto tako malo u filmu.Covek bolje neka malo odmori i sebe i nas od svoje “glume”. :slight_smile:
Pristojan film,ali ipak je prvi deo bolji tako da je ovo samo korektan film.Nazalost,ali sigurno nismo ocekivali da ce zaseniti original…
Po meni 6,5/10