Filmovi vol. 2

Izvinite za dupli post… :slight_smile:
Pogledao sam Fences.Odlicna drama,odlicna.
Preporuka za sve koji vole taj zanr.
Emotivna prica koja ce vam sigurno ostati u secanju.
Po meni 8,5/10

2 Likes

Gledao ga kad se pojavio HD screener. U nekom trenutku dobijas utisak da nije film u pitanju nego Denzelov standup.

Takodje svaka preporuka za film

Das Boot, Enemy at the Gates, dva solidna ratna filma. Muzika u Das Bootu je odlična.
Preporuka za oba.

Auuu koja je to muzika. Sada se najezim. Skinuo sam ceo taj album. Ludilo kako je dobra.

Kome treba malo zabave i dobre komedije neka pogleda Hitmans bodyguard. Odlican spoj glumaca, onako bas da se opustis i da ti natera osmeh na lice.

1 Like

Ljudi jel ko odgledao ovaj novi The Snowman po prici mi djeluje odlicno ali vidim da je dobio lose ocjene na imdbu.

Ova tema je propala načisto. Evo recimo ovako, jel se sjećate ijednog filma kog ste gledali pre minimum recimo godinu dana pa tamo unazad do recimo 2010 a da možete iz pika da kažete e to je bio film. Filmčina!

Namjerno kažem unazad godinu dana jer neki film koji ste skoro gledali možda vam je još u sjećanju ali realno neće preživjeti test vremena.

Marvel vs DC stop, i slično smeće.

Nije samo to. Matori smo! to je fora.
Ali evo pokusavam da se setim u zadnjih godinu i nikako!

Fora je što su filmovi, kad smo bili klinci, bili još gore smeće, ali su nam tada bili cool.
Kao i igre. prođu godine, omatoriš i to je to.
Mada sada u doba intermeka i satelita, lako je pronaći neki eksperimentalni materijal, i filmove tipa “Gledam u flašicu koka kole 6 sati”. Umetnost.

Serlok Holms sa Dzoni Depom, Muskarci koji mrze zene sa Danijel Kregom, Gradjanin Opasnih namera, Ograda Denzel Vasington, pa od Tarantina Mrskih 8 i Django…

Ma ima filmova samo sto je procenat dobrih filmova 1 na 25 otprilike. pa covek kad udari u niz od 10 losih stekne sliku da nema dobrih filmova vise.

Zaboravih da napisem. Pogledao sam brutalan je film. Samo sto se taj zvao Girl with Dragon tatto ili tako nesto ( Davno bese )

Theeb iz 2014. je odličan film. Western na Bliskom istoku.

Mayhem ima svjež plot, pogledao sam ga sad za vikend, jedan od filmova kojih ću se sjećati nekih godinu dana. Valjda.

Sinoc gledao ‘Sometimes in April’ oldican film,teska tematika…Idris Elba odlicno odradio…

Wind River …OMG :astonished::astonished::astonished: Najbolji film u 2017.god,za one koji vole TLOU prepoznace slicnosti u nekim delovima filma sa igrom.

1 Like

Dobar je Wind River. Danas odgledah Logan Lucky i taj je dobar.

Dobar je i Hitman’s Bodyguard. :smiley:

Preporucio sam ga ovde pre par dana, evo gone girl je fantastican film iako me B.A. uzasno nervira kao glumac!

Ima jos jedna stvar. Na koju ste svi zaboravili bas sam pisao pocetkom godine pa se ne secam tacne cifre ali odprilike ovako.
Od oko 57-58 filmova koji su najavljeni za ovu godinu oko 48 su neki nastavci, rimejkovi, mejkovi i ostala sra** koja se danas koriste za reciklazu vec potrosenih dosadnih gluposti.
E to je problem. Toga pre 20god nije bilo u tolikoj meri. Snimali su se novi filmovi kakvi god ali novi!
Nije bilo more dosadnih super heroja u milion i jednom nastavku. Stvarno ne znam odakle im bre vise toliki “heroji” samo cekam film “BANANA MAN” Kada Erik pojede bananu postaje BANANA MENNN.