Filmovi vol. 2

Najjace mi “ukrstanje”. Betmen protiv Supermena.
Sve je u ciframa. Mi smo debili kao publika,kad svaki taj genericki remake ili zilioniti nastavak ostvari neverovatan profit na bioskopskim blagajama,zasto nam onda servirati nesto novo i drugacije?
To ne bi bio pametan poslovni potez. Prospi ti pred nas splacine da ih mi lepo pokusamo.

Kao i u svemu. Debilizacija na delu! Mi stariji se secamo i tih boljih vremena za film.
Ista je prica i za igrice. Imas bukvalno po 2-5 predstavnika svakog zanra i to je to. Mislim na AAA naslove.
Imas dve sportske igre, 2-3 pucacine i to je to. Odatle samo dolaze besumucni nastavci, rimejkovi itd…
Apsolutno nista novo.

A kad se setim baze igara za ps1 i ps2…
Dolazi doba kada ce 2 kompanije drzati sve.

1 Like

Eh Batman vs Superman. Umalo suzu od srece nisam pustio kada je betmet krenuo da ga gazi supermena.
Samo sto ja bih napravio gasnu bombu od kriptonita nego boks rukavice, pa ga onda ubijes od batina. :smiley:

Upravo sam pogledao Valerian and the City of a Thousand Planets.
Verovatno je još bolji u 3D varijanti, ali i ovako je sasvim ok.
Preporuka za gledanje uz dobro ozvučenje jer su zvuk i muzika odlični.

1 Like

Otisao da ga gledam u 4DX, 34min baci sediste na stranu i tako ostanemo svi…pustili ponovo film…i idioti opet od 0 krenuli…34min opet ista scena, baci sediste na stranu i ostanemo tako…vratili nam pare i na kraju nisam film odgledao

6 Likes

Tragikomedija :joy:

Hangover je jedna od najboljih komedija sto sam gledao.

Hitman’s bodyguad pod obavezno da pogledaš. Slobodno mogu da kažem da je u rangu Hangover-a po forama i količini zdravog humora, nije onaj usiljen!

1 Like

Gledao sinoc Books of Knjige Slucajevi pravde. Moram priznati da sam ocekivao vise. Bilo je par zaista smesnih scena ali generalno gledano slab utisak. Rajko je izvadio prosek. :smile:

Ja bio u Podgorici nesto poslovno u oktobru prosle godine. Bio u istom hotelu sa njima kad su taman zavrsili snimanje. Sedeli pili kafu ujutru i pricali kakva je muka bila snimiti film :smiley:

1 Like

Skinuo sam ga, ali nikako da ga odgledam.

Moze neko da mi preporuci neki mindfuck, plot twist film? :joy:

Jacob’s Ladder? Paprika? Your name? Kakav te mindfuck interesuje?

Pa najvise me interesuje sci-fi

E tu ti ne mogu pomoći :slight_smile: Nisam baš zainteresovan za sci-fi. Možda se javi neko drugi.

Pogledacu Jacob’s Ladder, obicno su stariji filmovi kvalitetniji

Ako voliš mindfuck, onda bi trebalo da ti Jacob’s Ladder bude kul. Meni se film svideo. Vidi se zašto je jedan od kultnih filmova.

1 Like

Matrix prvi je najmindfuck SF film svih vremena. Mjesec dana nakon gledanja sam razmišljao o smislu života, univerzuma i svega postojećeg i nepostojećeg.

1 Like

Svideo mi se i “2001: A Space Odyssey”

1 Like