Filmovi vol. 2

Yts tacka ag nastavlja tamo gde je yify stao i uopste nije fejk kao sto neki pricaju i lupaju gluposti.Skinuo sam par filmova i sve je isto kao kod starog dobrog jifija :slight_smile:

Pogledao sinoc BVS.

Da je priča za nijansu bolja i da je razvoj iste u prvih sat vremena malo brži, film bi (po meni) bio savršen. Sve se svodi na to šta se očekuje od filma. Ako se nadate Avengers style we are good guys non stop akciji sa (ne tako) duhovitim opaskama, onda ovaj film nije za vas. BvS je mračna drama nalik filmu Watchmen ili Nolanovoj trilogiji sa odredjenom dozom kvalitetne akcije koja kulminira u poslednjih sat vremena. Svako dalje razglabanje bi bio spoilerfest pa ću da stanem ovde. Samim tim da su mi Nolanovi betmeni u top 10 filmova ikada, meni je BvS bio fantastičan i ni u jednom trenutku dosadan. I da, in your face internet, Affleck je THE Batman! Od mene 8/10

P.S. Filmu svakako treba dati šansu, i umesto da čitate rottentomatoes, idite i pogledajte bvs pa sudite na osnovu sta ste pogledali a ne procitali [emoji4]

P.S. 2 - jako me zanima sta ce reci ljudi koji se nosi mislju sta realno batman moze supermanu :smiley:

ne da je supermen bio biVen, nego standing ovacije za Batsa :smiley:

Odglah Star Wars. Pa sta znam…aj moze da prodje, ali definitivno ne postoji taj osecaj velicine iz predhodnih delova a i radnja je malo bezveze. Leja katastrofa…prica kao da nema 2 zuba u glavi, kao kad babi ispadne proteza. Han Solo po meni odlican. Nova mala mi je najbolji deo filma. Crnja me smorio u nekim momentima. Glavni negativac je presmesan bez maske. Vidim da je na IMDB 8.3 ocena, od mene 7.3.

Sinoc sam pogledao Piont Breke http://www.imdb.com/title/tt2058673/

Film sam po sebi nema nista nevidjeno da ponudi. Bukvalno 100x prezvakana tema. Cak do te mere da je bukvalno neka kopija vec vidjenih filmova.

Ali… meni je film odlican. Opusta mozak, predeli i snimci su prelepi, ko voli ekstremne sportove svidecemu se sigurno.

film je rimejk klasika iz 1991 sa patrikom svejzijem u glavnoj ulozi. mozda si gledao original pa ti zato deluje ko da si gledao :smiley:

Gledao sam, na njega sam i mislio. Ali i seti se filma sa Drop Zone i jos ima jedan film slicne price. Od svega po malo i to je to.
Ali meni se film svideo. Vredi pogledati.

Ako ce te mi vjerovat, jos nisam gledao SW… Zaobisao me nekako sav taj hype, stoji mi na disku film, i ne gleda mi se. Osjetim blagu mucninu kako premotavam film… Dear lawd.

Meni stoji na hardu i nmg da se nakanim da pogledam… Stalno pricam sutra cu,sutra cu i nista od toga jos uvek

Pocni Hanibala gledat, ja sam se odusevio sa serijom… U jednoj epizodi lik sam sebi komada lice nozem i jede dijelove :smiley: Debeli ali srecni xD

Lik na cover-u isti Pagan Min :smiley: Mozda i krenem da gledam to s obzirom da je serija zavrsena.Jel nece biti vise od ove 3 snimljene sezone ?

Nazalost… Budale otkazale seriju nakon trece sezone.

Odgledao sam juče Goosebumps. Film je ispao bolje nego što sam očekivao. Očekivao sam da će biti sranje poput Vampire’s Apprentice ili Percy Jackson filmova, ali je film napravljen oko interesantne ideje a ne oko jednostavne “adaptacije”. Jack Black kao R.L.Stein je bio interesantan a kao Slappy genijalan. Još ima i interesantna teorija o filmu na internetu koja dodatno poboljšava film. Sve u svemu, poprilično sam zadovoljan sa filmom, očekivao sam da će biti mnogo mnogo mnogo gore.

Btw, gledao sam film tako što sam ga streamovao na PS3, kad odjednom nesta zvuk. Zaboravio sam za zaštitu koju ima PS3 kad pušta piratske Sony filmove :smiley:

Au koja je ovo ludnica :smiley:

Auuu, stvarno sta je bre ovo? Koja budalastina!

Nzm sta je al znam da jedva cekam da pogledam ovaj film.Bolesno i ludo je al deluje mi veoma zanimljivo.Odgledao sam trailer 10 puta :smiley: Mozda i bude nesto od ovoga a i recenzije na netu su za sada uglavnom ok kod vecine

Izgleda unikatno. Raste mi respect za Heri Potera, koji se ubi od truda da se distancira od svoje definisuce uloge. Ako nastavi da bira ovako zanimljive filmove, mozda ce mu i uspeti. Da me pitas u cemu je jos Hermiona glumila, ne bi znao da ti kazem, iako je stalno u vestima zbog svog prijatnog izgleda i zdrave pameti.

Jeste mu problem. Horns http://www.imdb.com/title/tt1528071/
Meni je bio odlican. Isto je odlicno odglumio.
E onu lepu malu si mogao da vidis u filmu Noa i ne mogu da se setim jos jednog koji sam skoro gledao. Ali polako se probija i ona. Ali posto je u fazonu necu da se skidam preterano bla bla… Onda to ide sporije :smiley: Taman dok se probije ima da omatori. Nece niko ni hteti da je vidi golu :smiley:

Makar se nisu okrenuli alkoholu i drogi, propali u zemlju sledecih 10 godina i nakon toga punili tabloide skandalima, tipicna child star sudbina. Doduse, ima i gorih u svetu soubiznisa.

Meni je jos simpaticniji i kulji Elaja Vud (Frodo), koji se jos uspesnije distancirao od svoje “definisuce uloge”. Ovaj mi deluje prilicno bezlicno, bio mi je bezveznjikav i kao Hari Poter.

Gledao sam jednu emisiju bas o Frodu :smiley: Da se mi razumemo on je bio vec glumac pre nego sto je zaigrao Froda. Nisu ga gospodari napravili.
Dok je ovog malog napravio Hari Poter. Elaja ima dobrih uloga. Meni je super bio i u GSH
A vidi sto sam iskopao njegovu prvu ulogu :smiley:
http://www.imdb.com/title/tt0096874/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast Povratak u buducnost
On je isto odlican primer deteta koje je uspelo i nije propao posle prvih vecih para.

Jeste, Elaja Vud deluje krajnje simpaticno. Mada mislim da nije bas uspeo da se distancira. Nadam se da je barem zaradio dobre pare i da sad moze tako da kulira i ucestvuje samo u malim projektima koji ga zanimaju. Tako bih barem ja.