Filmovi vol. 2

Pogledah i ja, napokon, SW…

Ima neki smek, pored svih djetinjastih stvari. Svidio mi se u krajnjem slucaju… Mada meni licno ne moze ni prismrditi Revenge Of The Sith.

Stvari koje mi se nisu svidjele: Forsirani feminizam u ovom dijelu, Rogue One u predostojecem, samo forsiraju zene. Pa jebemu sve, otvorenog sam uma, zene imaju ista prava kao i muskarci, sto forsirat?! Bitch here, bitch there, give me a break… I onaj Kylo Ren… Nisam hejter, ali da je vise labela stavio, jos bi samo zastava duginih boja falila.

Navali narode:
The.Revenant.2015.1080p.BluRay.x264-SPARKS

Fifty.Shades.of.Black.2016.1080p.BluRay.x264-GECKOS

The.Trust.2016.1080p.BluRay.x264-VETO

Odgledao sam sinoć Deadpool. Svaki vikend od premijere sam planirao da idem da ga gledam, ali je stalno nešto iskrslo, pa sam tek sad odgledao.

Deadpool je postao moj omiljeni film od Marvel ili DC, kakvi Avengers, kakav Dark Knight, Deadpool ftw. That’s it, pack it up people, we’re done, od ovoga nema bolje :smiley: Malo mi je falilo da kupim još jednu kartu i da ponovo gledam film 5 minuta nakon što se film završio, toliko sam uživao u njemu.

Pitao sam se kako će uraditi Deadpoolov gimmick, ali su ga uradili na poprilično interesantan način. Malo sam razočaran što nije bilo glasa u njegovoj glavi, mada ima vremena za to u nastavku.

Ne mogu da verujem kakav sam baksuz. Rezervišem ja tako kartu preko interneta, vidim da su poslednja dva reda skroz popunjena, mislim, ok, kul, i dalje ima ljudi koji hoće da gledaju. Odaberem mesta za mene i brata, odemo na vreme uzmemo karte i zavalimo se u sedišta, spremni za film. Kad odjednom uleti 20-ak dečurlije oko 10-ak godina u salu… Bukvalno sam u glavi čuo apokaliptičnu muziku, kao kad se pojave četri jahača apokalipse ili đavo u filmovima. Ja gledam, da nismo ušli u pogrešnu salu, ali jok, a nisu ni oni. Nekom klincu je rođendan, pa su ih doveli da gledaju Deadpoola… Da gledaju film u kojima scena eksplicitnog seksa u svakakvim pozama, odsecanje glava i enormne količine psovki… Fenomenalni roditelji, ali i ovi koji prodaju karte… U drugim zemljama bi dobili otkaze, ovde nikog nije briga. Još su roditelji uzeli za sebe mesta udaljena 5-6 redova od dece da im ne smetaju u gledanju filma… Dafuq?

U drugu ruku, moram da imam poštovanja za klince jer su znali mnogo toga u vezi Deadpoola kao lika. Sva sreća pa su mahom bila mirna deca, mada su neki počeli da smaraju prilikom scena “akcije”.

Heh pa ok to je ipak comic violence. Ali dobro me podseti da ne vodim devojku jer ne voli nasilje. Deca su mnogo bolja. Cale me vodio da gledamo Predatora kad sam bio klinac… pa sta mi fali. :d

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ma, i ja sam gledao svašta, nego mi je urnebesno da zamišljam kako klinac ubeđuje roditelje da je to film poput Spidermana a onda odjednom kreću scene analnog seksa i reakciju roditelja kada shvate gde su doveli svoju mladu, “neiskvarenu” decu :smiley: Baš sam pogledao u smeru roditelja u tom trenutku i videlo se da im nije bilo svejedno :smiley:

Ja sam gledao filmove poput Alien, Predator, Shocker, Nightmare On Elm Street, itd kao jako mlad, pa ni meni ništa ne fali :stuck_out_tongue:

Iako smo u Srbiji, mislio sam da ima neki vid kontrole oko toga koga puštaju na koji film, kao što bi trebalo, ali sam se onda setio da živim u Srbiji gde zabole ona stvar nekog random lika koji ti uvaljuje pakovanje čoko plazme za dodatnih 20 dinara uz velike kokice i dve velike Koka Kole jer dobija proviziju od svakog uvaljenog praketa :smiley:

Mislim, ipak je film Rated R, u nekim zemljama treba da budeš i preko 21 godine da bi gledao, a oni puštaju decu od 10 godina :smiley:

A scene sa nasiljem… Pa, ono, ima ih, ali nisu bile baš nešto preterano gnusne. Mislim, bila je scena gde se lik razbije u krvavu masu smrskanih kostiju i mesa, ali nema ništa više što bi bilo slično tome, možda kad padaju neka sranja po ljudima koja ih spljeskaju, mada su to više snimili kao za neki Looney Tunes specijal i ne deluju tako gnusno. Ima par scena gde seče glave, ruke, noge, itd, ali se to može videti i u nekim PG-13 filmovima :smiley: Sve u svemu mi ne deluje kao da je Deadpool preterano opravdao R rejting. A možda sam ja navikao na svakva sranja zbog video igara i animea, pa mi to nije toliko čudno.

Zato ja mimo 22h ne idem u kino. Kad djeca odu, svom srecom, na spavanje…

Ja sam tad i bio u bioskopu, ali, eto, opet ih je bilo, i to 20+ :smiley:

Kad pre bre? :smiley:

i IGN je uradio recenziju. Kazu da je film kao whole dosta slab, ali bit and pieces su ono sto ga dize izbnad proseka.

spojlovana diskusija o batman vs supermenu.

3 Likes

https://m.youtube.com/watch?v=F4gJsKZvqE4

1 Like

Novi trailer:

:champagne: :champagne: :champagne:

Ko hoce tripozni film da pogleda, preporucujem Invitation.

Dario Naharis briljira :smiley:

U moru glupih trailer-a, evo još jednog koji definitivno zaslužuje neku nagradu, jer vam prikazuje sve najbitnije tačke filma za vreme svog trajanja. Ne samo da možete videti kako je lik postao špijun, možete čak i videti kako je prokrijumčario podatke van NSA organizacije. Znači, najdebilniji trailer ikada. Naravno, SPOILER alert.

Ovo je zapravo super jer pogledas trailer od 2 minuta i miran si,ne moras 2 sata da provedes uz glupost :smiley: