Filmovi vol. 2

Ko je uopste imao stabilnu internet konekciju u doba kad je WOW zazivio, a da nije bila ogranicena u kb ili mb, s brzinom od svega ~30kbs. Waaau, skinut ce pjesmu od 3mb za svega 12 minuta! :smile: Good ol’ times…

Edit: 2-3g prije toga cini mi se!

pff luksuz :smiley:

Deco deco, igrao se Warcraft davno pre nego sto se pojavio WOW. Koliko vidim film se odnosi bas na taj period, dakle pre wow-a.

Kad sam poceo da igram wow imao sam download speed od 17kbs, radilo je ko sat. :slight_smile:

1 Like

To su bila vremena… :smiley:

Taj je jedini koji sam i igrao. :smiley: I sad ga nekad upalim kad mi je dosadno da ubijem kampanju, dvije i par sati vremena.

One animacije na pocetku i kraju svake kampanje kidaju i po danasnjim standardima. :slight_smile:

1 Like

Preporuka za neki noviji horor ?

The Witch.

3 Likes

1 Like

Na idmb sve pozitivne kritike. Nada umire poslednja. :smiley:

http://www.metacritic.com/movie/warcraft?ref=hp

Ako se po jutru dan poznaje ovo nece biti veselo…:frowning:

Naravno da ne treba sve uzimati zdravo za gotovo , ja nisam od onih koji ce odustati od gledanja filma zbog ocena tih nazovi ‘‘strucnjaka’’ :smiley:

Uzivaj, a ti strucnjaci kao da se takmice ko ima jacu “verbalnu dijareju!”

1 Like

Preporuka za ovaj film od mene

Kakav je film?

Nebih da ispadne da se podsmevam , ali od onog tvog ima da uzivam za sve pare nebi nista izgleda :smiley:

Zato cekam da prodju prvi talasi tih “fanova” pa onda polako.
Ja sam ekstremno alergican na sve zvukove u bioskopu. Ja bih zabranio kokice i ostale budalastine da se zderu. Idi bre kuci pa prezivaj!

2 Likes

Ja otisao juce na Warcraft bila samo mesta u drugom redu. Na kraju otisao da gledam Apocalypse. Dat Wolverine scene tho :grinning_face_with_smiling_eyes:

No, please :smiley: