Filmovi vol. 2

Isao sam veceras u bioskop, pogledao World of Warcraft. Do sada nisam bio zainteresovan za igru ili za lore, ali poslije filma mogu reci da mi je zao sto nikada nisam isprobao igru. Fina high fantasy prica, pomalo dosadnjikavi djelovi sa The Protector-om, ali ostatak mi se bas svidio. Ako su napisali da je samo za fanove, evo javljam se da je dobar i za nas ostale :slight_smile:

Kapiram da oni koji igraju WoW i koji su fanovi fransize gledaju na ovaj film iz totalno drugacijeg ugla i imaju skroz drugaciji dozivljaj od onih koji su dosli da samo pogledaju film i kojima je to prvi susret sa WoW fransizom , kapiram slicna prica ce biti i za Assassin’s Creed.


:smiley:

Wut? Kod nas je odavno na programu. Banja Luka ide napred!

I kod nas, pre 7-10 dana moj skolski isao da gleda i naravno na face okacio kartu :slight_smile:

Od 2. juna, film “WARCRAFT: POČETAK” stiže na redovni repertoar svih bioskopa, i biće dostupan u 2D i 3D tehnici širom regiona.

U Cineplexxu je bila premijera od 28.05 ili 29, nisam baš siguran, i od tad možeš da gledaš. :smiley:

Da znas da sam se pokajao sto nisam trazio onaj kod. Cini mi se da bi mi se svidio taj svijet, ali ne pada mi na pamet da ulazem pare za igru i pretplatu cisto da vidim hoce li mi se svidjeti

Pa, igra je besplatna do nivoa 20, što je valjda dovoljno da vidiš da li bi ti se svidela igra ili ne.

o bogte :smiley:

moj post je ismevanje karana za to sto je rekao da je isao da gleda World Of Warcraft a ne Warcraft. vi pogresno shvatili :smiley:

Well toliko je dobar fazon da si morao da ga objasnis! Buuu :stuck_out_tongue:

1 Like

On je hteo da kaze da ga zanima ceo taj svet warcraft-a, naravno da je isao da gleda samo warcraft, zar ne @ikaran ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nije ni priblizno dovoljno :joy:
A inace sa kodom koji dele uz film dobija se mesec dana igranja besplatno.

Nakon dugo vremena jucer pogledao 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi , vise nego dobar film, pogotovo ako volite istinite price, preporuka.

1 Like

Pogledacu bas, iako sam skeptik posto je Michael Bay u pitanju :smiley:

Kako bih ja iz Sremske Mitrovice mogao da dodjem do karte?
Gledao bih u subotu film. Ako je neko narucivao online, neka se javi.

Registrujes se za 2min i rezervises kartu. Odaberes mesta sve… Samo se pojavi 1h ranije zbog rezervacije. To je sve.

Hvala.:slight_smile:

Sinoc sam pogledao Warcraft pa da napisem par reci o filmu kao neko ko je upoznat sa celim lore-om neko ko je spucao na hiljade sati sa WC igrama.

Film je fantastican ! Vizuelni efekti su top topova u danasnjoj industriji. Orkovi su tako dobro uradjeni da vilica pada do poda. Svet je preslikan iz igara, gradovi su uradjeni do najsitinijih detalja, ironforge, stormwind, dalaran. Prica se bazira na prvoj warcraft igri i jako dobro je ispricana.

Sve je fino upakovano ali one male sitnice iz igara podizu atmosferu na najvisi nivo. Neko ko nije igrao igre nece ni primetiti ali verni fanovi WC serijala ce se odusevljavati tokom celog filma. Ljudi se krecu sumom i prolaze pored pecine pored koje stoji summoning stone za dungeon je samo jedna od malih sitnica koje cini film fantasticnim za fanove serijala.

Najveca zamerka ide glumi za koju se slobodno moze reci da je B produkcija izuzev orkova. Travis Fimmel a.k.a Ragnar je isti kao u Vikinzima sa mini namigivanjem desnog oka i kreveljenjem ali od njega vise nisam ni ocekivao.

Sad ne mogu da docekam nastavak i dalji razvoj price i ukljucivanje ostalih rasa Horde u pricu.

Od mene devetka ko kuca.

1 Like

Meni je Zastitnik bio uzasan po pitanju glume, bas su mi smetali njegovi djelovi