Filmovi vol. 2

Pogledao sam juce Kingsman. Koliko me je film odusevio, zabavio.
Jedino ko me uvek smori i koga ne podnosim je Samuel Jackson. Njega ne mogu da smislim.

Pogledano juče i danas:

Warcraft (2016) - dobar film, meni se baš svideo i jedva čekam nastavak, baš mi se gledalo ovako nešto, pa moguće da je zbog toga ostavio i više nego dobar utisak. Od mene 9/10.

The Revenant (2015) - odličan, glumačka postava odradila posao za čistu desetku, jedan od retkih filmova bez onih bezveze kadrova čisto da se produži trajanje filma. Ocena 9.5/10.

Fantastic Four (2015) - najgori film o superherojima koji ja pamtim. Mislim da je i same ljude koji su radili na filmu bilo sramota zbog onoga što su snimili kada su završili sa filmom. Marvel je ovog puta žestoko podbacio, a s obzirom da F4 ne pripada MCU tako nešto sam i očekivao. Nek bude 6/10, a i to je mnogo.

Sutra na repertoaru Batman vs. Superman :wink:

Pogledao sam sinoc Warcraft, i iako nisam ljubitelj naucne fantastike, film mi je lego kao kec na desetku :slight_smile: Zausta fenomenalno odradjen, te mi je paznju drzao sve vreme… Takodje, jedva cekam nastavak.
Juce sam i pogledao novu epizodu Suitsa… Preporucujem ovu seriju onima koje zanima pravo, kao oblast (prve 2,3 sezone)… U 4,5,6 sezoni, vise se serija bazira na desavanja unutar firem i odnosa izmedju likova, dok se znatno smanjuje prica o pravnim odnosima… Takodje jedva cekam sledecu sredu, kada izlazi nova epizoda :slight_smile:

1 Like

Video je sa FB-a, ali bice vam jasno ko je u pitanju. Kostim kida :smiley: Redirecting...

Hmmm, ko je? stvarno?
Inace da li je izasao Warcraft dobar snimak?

jeste izasao je

1 Like

Nisam bas najbolje onda video. Hocu da skinem matorom. On obozava te filmove.
Sve filmove i serije koje ja pogledam njemu snimim i samo prosledim. Kao malo dete je za to :slight_smile:

Ili se radi na novom Batmanu, ili se Deathstroke pojavljuje u Justice Leage. :slight_smile:

[quote=“marko_gts, post:1683, topic:8360, full:true”]

Inace da li je izasao Warcraft dobar snimak?
[/quote]Ako mislis na blu-ray x264 jos nije izasao, Xvid ti je izasao. Ali ti je OK snimak, 1904x784.

EDIT:
Ovaj bolji BluRay x264 kada izadje ce biti kao i uvek, oko 1920 x 810, nesto malo bolji.

1 Like

u pitanju je negativac iz standalone batman filma ne iz Justice League

It has been reported that Deathstroke will be the main villain in Ben Affleck’s standalone Batman movie. The Wrap states that a source “with knowledge of the situation” has confirmed the news to them.

1 Like

Predpostavio sam, ali sam negde i citao da ce valjda radnja novog Batmana da bude u Arkham Asylum-u. U svakom slucaju sada imaju sansu da naprave epic borbu izmedju Batmana i Deathstroka, nesto nalik u Arkham Origins. :slight_smile: Ali ako nista drugo, bar mu kostim dosta lici na onaj iz igre sto je super.

U seriji arrow je isto bio odlican

Dearhstroke mi se krvi napio u nekom od igara i Betmen serijala.

Da, tamo je bio super, i glumac je vrh, samo sto mi njegova maska na glavi bola oci konstantno, ali sve ostalo je bilo na mestu skroz. :slight_smile: Verovatno ti se napio krvi u Arkham Origins-u. :smiley: Meni je on najbolji lik iz DC univerzuma, i Red Hood izgleda super u Arkham Knight igri.

Ja sam uspeo da uzmem achievement da udarim svaki counter. Na hard… :smiley:

Ova dva su zlo zla za dobiti pogotovo na hard :smiley:

Skinuo sam Warcraft. Dobar je snimak ali je ocajan ton.

Kaze Duncan Jones (trenutno) nema planova za nastavak Warcrafta.

Mislim da sam vec pisao. Rekose da nije uzeo film u US koliko su oni mislili. Daleko od toga da je podbacio ali nije im dosta! Ali zato je odvalio u aziji.
Verujem da samo ne zele da preciziraju neke datume cisto da ih niko ne smara. Bice neki nastavak sigurno kad tad.

Teenage.Mutant.Ninja.Turtles.Out.of.the.Shadows.2016.1080p.WEB-DL.H264.AC3-EVO

Captain.America.Civil.War.2016.1080p.BluRay.X264-AMIABLE

1 Like

[quote=“DaNte, post:1697, topic:8360, full:true”]Captain.America.Civil.War.2016.1080p.BluRay.X264-AMIABLE
[/quote]

Thank you lawd!