Filmovi vol. 2

Cekaju se u 3D-u Ninja Turtles, onaj prvi deo mi je bio odlican u 3D-u, jedan od boljih 3D filmova. Zato hocu i drugi gledati u 3D :slight_smile: .

To zbog Megan :wink: zato je dobar 3D

Je li gledao neko Mr. Nobody?

Ja ga imam vec godinama na hardu, al ne mogu da se nakanim jer mi je Jared Leto oduvek antipatican. A sad posle Suicide Squad medijskog cirkusa i njegovog try-hard Jokera, tesko da cu film ikad i odgledati.

Ovde su posvuda u obliznjem shopping centru posteri i trejleri za SS, njegova klibereca faca mi se smuchila maksimalno.

Pa mozda bi ti se svidio Mr. Nobody. Na momente je pretenciozan, zapetljan ponekad bez razloga, ali jedna lijepa prica se tu krije. Soundtrack fenomenalan.

Pogledao Blood Father. Solidan povratak Mela Gibsona na scenu. Prvo sam mislio da je u pitanju Taken sa Melom ali na kraju je ispalo da nije (bas) tako.

Bilo kako bilo, ako se nekad bude snimao The Last Of Us film, look no further, neverovatno kako krecu emocije kad te plave oci zaplacu, secam se jos iz Patriote :smiley:

3 Likes

Bas je ostario, zesce.

Alkos teski :smiley:

Mozemo reci da se vratio u velikom stilu… Njemu godine ne smetaju jer prvo sto je glumcina a drugo je i odlican reziser koji je napravio kultne filmove. Braveheart, Apocalypto i Passion Of The Christ, ne zna se koji je ludji. Izuzetno mi je drago sto, cini mi se, ipak nece zavrsiti kao Robin Vilijams koji se takodje borio sa ozbiljnom depresijom.

B92: Film Mela Gibsona u Veneciji izazvao 10-minutne ovacije http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2016&mm=09&dd=06&nav_id=1173435

Ja se najiskrenije nadam da ce ostaviti bar jos nekoliko remek dela iza sebe.

2 Likes

Kada ga vec spominjemo :slight_smile: “Gibson: Nije mi jasno kako neko da tolike pare za film”

[quote]

Gibson: Nije mi jasno kako neko da tolike pare za film

U novom intervjuu za sajt “Deadline” 60-godišnji glumac žestoko je kritikovao ovogodišnji blokbaster “Batman V Superman: Dawn of Justice”.

Govoreći o relativno skromnom budžetu njegovog novog filma koji je dobio 10-minutne ovacije na Filmskom festivalu u Veneciji, a koji je iznosio “svega” 40 miliona dolara, Gibson je izjavio da ne razume kako neki filmovi mogu koštati više od toga.

Budžet veći od 200 miliona, prema njegovom mišljenju, nije vredan investicije.

“Gledam im i češkam se po glavi. Zaista me to zbunjuje. Mislim da je mnogo novca bačeno, ali možda bih i ja trošio tako kada bih radio sa onim zelenim ekranima”, kaže on. “Deluje mi da se film može snimiti za mnogo manje novca… Potrošite skandalozne količine novca – 180 miliona ili više… Ne znam kako im se te pare vrate, kad platite poreze i kad pola date glumcima. Šta su potrošili na ‘Betmen v Supermen’?”, pita se Gibson.

“Uz to, film je s**e. Uopšte me to ne zanima”, rekao je Gibson, dodajući da helanke za njihove huperheroje verovatno mnogo koštaju.[/quote]

1 Like

Neka im je rekao. Em njesra filmovi em mnogo love.

Sinoc po treci / cetvri put gledao The King of Kong: A Fistufl of Quarters, i svaki put me oraspolozi i rastuzi u isto vreme. Plus je vezan za ovaj nas hobi, tako da preporuka ko nije pogledao.

2 Likes

Odgledao sam Civil War. Moram priznati, naspram BvS, film je prokleto remek djelo…

Bravo Marvel.

1 Like

E upravo sam ga pogledao fenomenalan dokumentarac,hvala na preporuci ne znam kako ga pre nisam pogledao! :slight_smile:

1 Like

Ima i spiritualni nastavak King of Arcades, ali ni blizu ovog dokumentarca.

Juce naletim slucajno na District 9 na TV-u. Davno sam ga gledao i film odlicno izgleda i danas.
To je jedan od filmova gde bih jako jako voleo da vidim nastavak.
To bi bio odlican film.

Za viked sam pogledao Kingsglaive: Final Fantasy XV i odusevio se. Kako je samo dobro uradjeno.

Ouu, yeah…

1 Like
1 Like

po meni najbolje od sve tri najave danas :smiley:

2 Likes