Filmovi vol. 2

Ja sam mislio da su The Road svi vec gledali :smiley: Prevario sam se. Tj vi ste se prevarili, gledajte to bre :smiley:

Ima i knjiga isto, pa ko sta voli…

Zašto mi ne izbacuje ovu temu, niti vaše ni moje postove, u latest? :S Tek sam sad vidio da ste pisali odgovore na moj komentar, i to kad sam išao na search i ukucao “filmovi”, bukvalno…

Neka admini pogledaju problem. Weird shit…

Čudno. Imaš li taj problem na telefonu ili na desktopu?

Mobitel. Evo opet isto, nikakva notifikacija, ništa…

Имао сам исти проблем. Тема ти је на “Silent”. Само је пребаци на “watch” and problem solved. Thanx. Beer? Yes sir!

1 Like

Vise volim kad se bavi snovima, svemirom, magijom, secanjem, a ne ovom tematikom, ali hej, to je Nolan…ne moze biti lose :smiley:

Odgledao novog Mehanicara(Mechanic Resurrection), kakvo sranje od filma!!! Ovaj glumac sa svakim novim filmom tone sve vise i vise!

Hah… Nisam ni primjetio! Zahvaljujem :smile:

Odmah da napisem… :wink:
Magnificent seven je zabavan film i vredi ga pogledati. :slight_smile:
Iako naravno “pati” od nekih standarnih holivudskih boljki,i ako za starije gledaoce koji su mozda kao ja posle filma trcali u dvoriste da se igraju kaubojaca nece mozda to biti-to…Ipak je dostojan da zameni “originalnu sedmoricu” i novijim generacijama malo briblizi Western filmove.Jedan od retkih i pristojnih remake filmova.
Jos jedom preporuka za film koji ce vas zabaviti i koji ce “utoliti zedj”(bar koju kap)ljubiteljima Western-a u iscekivanju novog RDR.
A posto je zima,a i nije prikladno da se napolju sada igram kaubojaca… :wink:
Bar na sat-dva valja ponoviti malo RDR. :slight_smile:

A ja sam ceo film bio ubedjen da je to Jennifer lawrence doduse malo nasminkana. Kad ono nije, :smiley:

Odgleao sam pre par dana novi Star Wars i nekako su mi misljenja podeljena.Jedan deo mene misli da je sr*nje a drugi deo mene misli da je dobar.Film i nije los ima dobre akcije, likova i to ali sve se nekako tako brzo odvijalo, takodje je neko na forumu vec rekao da je ovaj film nepotreban jer zasto bi nas zanimalo kako su krali planove za Death Star kad svi vec znamo da je unistena i sta sve moze da uradi…

1 Like

Pogledah zadnjih par dana:

The Butterfly Effect
Children of Men

Nešto me puklo za post-apokaliptičnim žanrom. Pa sad sve pokušavam gledat što već nisam… Kad sam ugledao Ashtona, kontam, daj molim te neće ovo bit iole ozbiljan film. Žestoko se prevarih. Odličan.

Preporuke za ova dva filma.

Ako nisi do sada, odgledaj The Book of Eli. Uklapa se u tematiku koju gledas u poslednje vreme :smiley:

Šta nisam brate dragi, pogledao sam ga minimalno 11x :smile: Još i onu cenzurisanu verziju na tv-u hahahah

1 Like

Ako si gledao Butterfly Effect Theatrical Cut, pogledao si dobar film.

Pogledaj Directors Cut i pogledaces odlican film :smiley:

Pogledaj Doonie Darko… Neki ga hvale, meni je preglup :joy::joy:

Ja veceras idem da gledam Star Wars Rogue One pa javljam utiske. Nisam nesto nahajpovan i ne ocekujem nista specijalno od filma, nadam se da ce me iznenaditi :smiley:
Vec znam o cemu se radi…unistavanje zvezde smrti…i to mi se uopste ne dopada. Od tolikog univerzuma, svih 9 filmova se svodi na unistavanje zvezde smrti…brate mili preterali ste…ukljucite mastu

2 Likes

Odgledao Magnificent seven i moram da kazem da sam se opasnoooooo razocarao.Volim ovaj zanr ali ovo je za ovakvu glumacku ekipu isuvise jadno.Prica katastrofa,efekti tu i tamo,nista posebno,glumci extra ali je film uzas.Meni naravno!!!

Dodjoh iz bioskopa. Utisci su pomalo pomesani. Fanboy sam Star Warsa, pa moram i film da pohvalim hehe, ali u sustini prica nije ni malo interesantna. Sve se vrti oko zvezde smrti…dokle vise…Rogue One nam govori (i nije neki spoiler al ajde) kako su dosli do planova za zvezdu smrti, tj. kako da je uniste.
Film kao film je odlicno snimljen, ali zbog mastovitosti Disneya 7/10. Sve manje mi se svidja Star Wars, ali naravno svaki cu odgledati sto je u neku ruku i tuzno :smiley:

1 Like