Filmovi vol. 2

Kao da gledas reprizu finale lige sampiona i onda se kao nesto lozis ko ce da pobedi!
Tako i ovo, hoce li uspeti da ukradu planove ili ne, o boze koja misterija i napetost.
Vec 30+ godina znamo rezultat. Ovo je film koji stvarno nije moguce spojlovati.
Inace sam isto sto bi rekli “funboy” SW :slight_smile:
@von_Brcoos Meni je Donie Darko bio odlican. :slight_smile:

1 Like

Deadpool 2016. Taj antiheroj me APSOLUTNO podseca na mene.
Splendid!

Kubo and the two strings!
Topla preporuka. Odlično odrađen crtać, sa pomalo drugačijim pristupom animaciji i dizajnu likova.

1 Like

The Accountant - takodje preporuka, iako blago predvidljiv, na kraju je lepo zaokruzen.

Nakon stalnog odlaganja sam konačno odgledao Civil War. Svideo mi se, ali su mi neke izmene malo smetale. [SPOILER] Zimo je postao Sokovijan/Srbin. Ma da, nacista, Srbin, sve je to isto… Makar je imao bolju motivaciju no ranije.

Ali, jel moraju svi heroji da postanu retardirane budale da bi imali razloga za borbu? U stripu je makar bilo ozbiljno pitanje, sa MNOGO većim posledicama ne samo po Avengerse, već u ostatak sveta. Ovde… Meh. [/SPOILER]

Inače, bilo je zabavno. Ovaj novi Spajdi je ok, ali čoveče, ala su podmladili Aunt May… Smakli su sigurno 20-30 godina. Jedva čekam da vidim novog Spajdija u svom filmu.

Tek trebam da gledam šta konkurencija nudi, ali nisam baš optimističan. Pre toga nameravam da pogledam malo opušteniji film, verovatno Kubo.

Hmm, vidim da Kubo ima u 48fps, neko gledao neki film u 48fps? Jel vredi?

Odgledao Sausage Party, kakav film…odusevio me, zanimljiv pristup I veoma dobre animacije…

Mladjim clanovima bih preporucio seriju “Power”, a starijim “Peaky Blinders” :slight_smile:
Ja gledam prvu, cale mi gleda drugu :slight_smile:

Teaser za domaći film. Fantastičan kadar. Retko šta me odušvi u domaćoj kinematografiji, ali ovih minut i 16 sekundi mi je jače od desetak filmova koji su izašli prethodnih godina.

1 Like

Auh, stvarno izgleda štogod!

1 Like

Pogledah The infiltrator, zanimljiv film,mozda sam malo vise ocekivao ali vredi pogledati!

Ubedljivo najbolji superhero movie koji sam odgledao u celom zivotu,nisam mogao da verujem kako su dobro i uverljivo napravili scene tuca i spec.efekte,a ovo u vezi stripa nikad nisam razumeo ljude koji uporedjuju strip i filmove ili serije i zele bukvalno sve da se prekopira iz stripa,i ako nije tako onda se bune kako je lose…

Ne kažem da je loše, ali mi smeta što su film nazvali po bitnom događaju, koji je imao posledice po celom Marvel univerzumu, jer je ceo rat nastao oko novog zakona, koji je terao sve ljude sa moćima da vladi otkriju svoje identitete, moći, itd.

Ovde je ceo konflikt oko toga kako vlada želi da kontroliše jednu grupu od 10-ak ljudi, koja ne može da izdvoji pet minuta da objasni situaciju kako vladi, tako i svojim saborcima. Bukvalno pet minuta priče i gotovo, nema razloga za celu bitku. Niko ne spominje druge ljude sa moćima, vanzemaljce, već samo tu grupu. A ni cela priča vezana za Winter Soldier ne drži vodu kad shvatiš da u svojoj grupi imaju Black Widow i Hawkeye, koji su poprilično upoznati sa ruskim metodama, kako mogu da hipnotišu ljude, ali, ono najbitnije, borili su se sa Lokijem, koji im je definitivno dokazao da je moguće uticati na ljude, kako indirektno, tako što se poveća nivo agresije, ili direktno, kontrolišući ljude. Sve to se odjednom zaboravilo, kao da se nikad nije desilo, a na par mesta spominju događaje iz ranijih filmova.

Ne kažem da su trebali da kopiraju strip, ali su mogli da imaju bolji razlog za taj “rat”. To je ono što mi smeta.

Odgledao sam upravo film Warrior… Auuuu kakva filmcina. Toliko emocija me puklo u isto vreme da nisam znao da li da placem, ili da udaram glavom o zid. Ubedljivo najjaci film za mene u tom nekom zanru. “Titanik za muskarce” rece neko… :smiley:

The Accountant - nisam bas odusevljen, nekako mi ovaj Affleck ne lezi u akcioni filmovima.

Meni, nekako, bio ok film. Pola predvidljiv a pola Ben Aflek. Nešto slično kai i Gone Girl…

1 Like

Jer vredi nesto ovaj Assassin? Vidim niko ne prica o njemu

Računovodja je specifican film sa pricom o autisticnoj deci koja su nadarena, ali njihova komunikacija sa “normalnim” svetom je u stvarnom zivotu ne shvacena i pogresno tretirana. Ben Aflek se po meni dobro uklopio u ulogu, nije rec o klasicnom akcionim filmu u rambo stilu tako da je OK.
Zanimam me kog glumca bi ste stavili da glumi u ovom filmu, koji bi po vama bio bolji?
Ja sam pokusao da nadjem ali ni jedan mi ne odgovara ulozi ili prosto ne pada napamet.

Ovaj period je bas los za filmove i serije, sve izlazi neki losi fimovi (po meni) ili bozicni filmovi…

Nemam nekog posebnog za ovu ulogu,mozda Matthew Mcconaughey ili Tom Cruise ili Chris Evans…
prica je ok ali je u zadnje vreme “Hollywood style” isuvise cesto zastupljen po filmovima…I da bas je losih filmova u zadnje vreme.

Setio sam se jednog, Tom Hardy svakako bi odgovarao za ulogu, on se unese u ulogu 100%.

da,da i on je ok za ovu vrstu uloge…