Filmovi vol. 2

ja cu ovih dana ici da gledam.

Kako pricaju oni koji su pogledali, a gamere film dusu dao. za neupucene, konfuzno smece.

Ja tek sad odgledao Rise i Dawn of the planet of the apes,nisu uopste losi filmovi…Sad se nestrpljivo ceka i War…

Odgledao sinoc Hell or High Water, onako solidno, ma dobar…

Da ne otvaram novu temu… Imate li neke favorite ovde u najavi?Izasla skracena slika. U donjem desnom uglu ima strelica za enlarge…

Valerian i Star Wars bih ja izdvojio…

Ja Rezident zbog nostalgije i Saw zbog toga sto sam bolestan :joy:

Negde sam citao da od najavljenih oko 50 filmova za 2017 samo 3-5 nisu nastavci ili tzv “remake”
Jos jedna jadna godina za film i ljubitelje filma…

1 Like

Ma da. Bolivud rules :joy:

1 Like

Volim da pogledam dobre FR ili GB filmove. Cak i neke Danske itd…
Ali ajmo realno, to su sve tzv. TV filmovi. Nisu to nikakvi hitovi. A dalje necu ni da pricam.
Da se ne lazemo ili US filmovi ili nista.

A mozda bi mogli da kazemo “filmovi koji su zaradili najvise para”. Nece tu biti hindu ili Svedske produkcije.
Uostalom,kad si cuo da je neko rekao; “Jbt, al sam gledao dobar SVAJCARSKI FILM!”.
Jbg,odprilike NIKAD.
Nije da podrzavam zapadnu produkciju, al recimo… kao klinac, imao si omiljeni album… Z|nas onaj brate… od muzicara iz LAPONIJE! :slight_smile:

1 Like

Nije bas za poredjenje sa muzikom. Muzika ja ipak malo drugacija stvar. Ako bih birao muziku mislim da najvise muzike koju volim dolazi iz Britanije i Irske pa tek onda US.
Ali stvarno to za filmove je smesno pricati. Koji su to “bruka” filmovi iz da se neko seca a da nisu iz EN govornog podrucija?

Ma ima, brate. Lepa sela i Do koske :grin:

Do koske gledao u bioskopu, kada smo izasli napolje, potukli smo se.
“Al tad smo bili mladi i nista nismo znali…”
https://www.youtube.com/watch?v=4_FY8L9Xo0EAl opet muzika sa zapada…

Pogledao sam Assassins Creed pa reko da podelim utiske.

Film je najblaze receno meh. Sat i 45 minuta je jednostavno premalo da se isprica bilo kakva prica kad je rec o Assassins Creedu. Secam se da sam se bio malo razocarao kad sam procitao da je 70% filma u sadasnjem vremenu a 30% u proslosti. Na kraju je ispalo da je sadasnjost mnogo zanimljivija nego proslost.

Proslost su iskoristili kako bi pokazali kako izgledaju akcione sekvence u igri sa sve trcanjem po krovovima i referencama na igru i to je uradjeno ok. Ali nikakve price u proslosti nema. Oni trce, jabuka se nalazi negde i to je to.
Kao plus bi mogao da izdvojim da se proslost odigrava u Spaniji i svi pricaju sve vreme na Spanskom cak i Fassbender.

Ovo ostalo, slabo. Fassbender donekle i dobro odradio posao, Cotillard sve vreme izgleda nezainteresovano i njena gluma je na nivou b filma, a Jeremy Irons mogu se kladiti da ni dan danas pojma nema o cemu se tu zapravo radi i sta je on glumio.

Cak mi se svidela ona “ruka” koja drzi Fassbendera prikacenog. To je u stvari Animus, koji je bolje prezentovan nego u igri.

Na kraju mogu samo da kazem da je kamen temeljac postavljen i ako bude nastavka, to bi vec moglo da bude malo bolje. Ovako film po meni zasluzuje sesticu.

Mislim mogu da zamislim kad meni koji sam igrao sve delove igre je film bio bezveze kako je tek onima koji nikad nisu probali igru.

I Warcraft je ciljan na gamere pa je bio dobar.

Ovde to nije slucaj

6/10

3 Likes

Akiris, samo “celo vreme” zamenimo sa “sve vreme” i recenzija super.

Ako je neko ocekivao igru verno prenesenu na film… pa jbg…Never.

Ja sam prvi na flag ship-u, na pramcu stojim… Moje grudi su “Na izvolte” neprijateljskim strelama…
Al ljudi… da li znate uopste cemu Englesko govorno podrucje, i zbog cega je najjace?

ok profesore. Imena nacija malim slovom. Al volim engleze jbg :grin:

1 Like

Odgledao sam Jack Reacher Never Go Back,utisci su mnogo slabiji nego za prvi deo.Pravi americki spijun-nindza film,uz pojacani utisak njihove superiorne vojske…ma veoma lose i veoma slabo…steta za ovakvog glumca da se bruka sa ovakvim filmovima(moje misljenje).

1 Like

Ako u filmu trci ko bez glave, on je svoju platu zaradio :smiley:

1 Like

Brukao bih se i ja i to za trecinu onoga sto on dobije :smiley:
@pleja
Sa slike cekam:
Returm of Xander Cage
Logan
Fast 8
Guardians volume 2
Alien
Anabelle 2
Pirates of the Caribbean
World War Z 2 (nisam ni znao da izlazi :open_mouth: )
Transformerse
War of the planet of the apes
Pitch Perfect
I naravno Star Wars

U sustini sve hehe

Sto se mene tice, kapa dole Kruzu. Covek je adrenaline junkie a uzmite u obzir da ima 56 godina (ako se ne varam) od kojih je 40 u top top formi. Malo ko moze time da se pohvali. i njegove filmove redovno gledam. neki podbace neki ne, ali jednostavno takav je i volim da gledam filmove gde je on. na stranu njegovi pogledi na svet i verovanja.

ko ima muda da vidim :smiley:

3 Likes