Filmovi vol. 2

Marko, moglo bi se reci da si filmofil… Ja sam nekad trcao do bioskopa “Kozara” da gledam plakate. A sad gledam akcijske kataloge, gde ima prasak na akciji :grin::joy:

1 Like

Krenuo sam da vidim sta si sve od filmova stavio. Vecinu bih gledao i onda nabasam na Pitch Perfect :open_mouth: cekaj, ti hoces ovo da gledas? Da li me lozis? Pa ono bre ni zene u Srbiji ne gledaju? Daj lozis me!?

1 Like

Spider man, Guardians 2 i možda Dark Tower. Nije baš neki izbor filmova.

@marko_gts Hehehe to da vidim da li ce neko odreagivati :laughing:
@pleja inace, da, filmofil sam :smiley: Trcim po bioskopima stalno (utorkom samo (najjeftinije karte hehe)). Doduse sad u novom bioskopu Cinestar ima studentski popust pa me karta za 2D film (ne preferiram 3D iz razloga sto mi se cini da je slika dosta mutnija i glava me bole zarad “3D efekta” no ty) tako da to i nike strasno

Spiderman,The Mummy,War for the planet of the apes,WWZ2,ostali filmovi sa slike me manje vise ne zanimaju…A 27.oktobra treba da izadje novi Cloverfield film,njega nema na slici…

Arrival - predobar! Nije tipicni alian invasion film, vec jedan sa znacajnom filozofskom i sociopolitickom porukom, a uz to uzbidljiv i emotivan. Ogromna preporuka.

Meni je bio previse tunjav. Contact je jos uvek bolji iako film ima sada vec 20 godina

Pa sad, to each his own. Meni je Interstellar bolji od oba zajedno, ali to njih ne cini manje dobrim i zanimljvim :slight_smile:

Stoji ali je contact ipak blizi arrivalu :grinning_face_with_smiling_eyes: Interstellar je interstellar

U svojoj sci-fi osnovi, hajd da kazem, sva tri imaju neku siru poruku i folizofiju i mogu se porediti. Ali da, Interstellar jeste na nekom svom nivou.

Da li je to izasao dobar snimak ili si gledao neki krs. Znam da sam skoro trazio i nije bilo nista da valja.

1 Like

Ja sam gledao onu AC3.HQ.Hive-CM8 verziju, to su valjda ovi oscar screeneri sada sto izlaze. Sasvim solidian snimak. Nije krs definitivno, ali nije ni 720-1080.

To sam i ja nasao. Cekam ipak malo bolje. Ne mora da bude 4K ali neki normalan makar da je neki normalan 720 ili HD

Nacekaces se minimum do aprila

Ah, nema veze. Bas me nervira da gledam one muljave snimke.

Rece mi drugar da se pojavio “dobar” snimak za Hacksaw Ridge.

Mnogo malo filmova gledam u poslednjih par godina. Imam hard pun neodgledanih stvari, koje me zaista zanimaju al nemam pojma kad cu se nakaniti.

A nije samo do vremena. Filmovi, ako su vredni gledanja, traze i emocionalnu energiju, koje ja imam jako malo.

Srecan sam sto poslednjih godina ko da prave malo vise kvalitetnih sf filmova, tipa Interstellar ili Arrival, koji pokusavaju nesto i da kazu.

A sto se ovih modernih baljezgarija tice, nekad sam trcao u bioskop da vidim specijalne efekte, danas mi je muka od pomena reci ‘marvel’ ili ‘superheroj’. A po svemu sudeci i Star Wars ce da stancuju do tacke gde cemo ko one jadne guske sto tove za foie gras da plachemo, stanite vise, molim vas.

:neutral_face:

1 Like

Screener. Onako, ni tamo ni ovamo.

Uopste nije bitan HD kvalitet za film Arrival,tako da ne moras da ga cekas ako ti se bas puno gleda. A sto se tice filma,osim dobre glume i dobrih glumaca,film je prosecan.

1 Like