Filmovi vol. 2

:slight_smile: pa vec su razgranicena ozbiljna knjizevna dela. Imaju svoj naziv. Zovu se knjige i nemaju slike unutra :wink:

1 Like

Pa niko ne kaze da to ne valja. To su ok stripovi.

Dilan Dog i Marti Misterija…eh… Daj boze da nikad ne snime film i upropaste te svetinje…

Well, this is awkward…

Ovo je ok, ali meh.

Bas sam hteo da okacim za Dilana. Pogledao sam ga. Pa isto je kao parodija ili tinejdzerska komedija. Podseca me na Bafi Ubica Vampira :slight_smile:

Damn, znao sam… :worried:

Pogledao sam sinoc Max Steel. Ideja je mozda i ok ali film niti pocetka niti kraja. Sve mi je nesto nabacano bez neke ozbiljnije price.
Inace bas volim Endija Garsiju ali ovo mu bas nije trebalo. Nadam se da je radio pro bono da se ne sramoti da ga za ovu ulogu placaju.

Pogledao Snowpiercer. Dobar je film, sa nimalo suptilnom paralelom i porukom. Jedina zamjerka he sto su ga mogli spakovati u maksimalno 100 minuta, ovako 120 se bas oduzi.

1 Like

What took you so long? Jel što sam ja onomad govorio da je dobar? :smiley:

Manchester by the Sea - uf, odlican, ali samo ako vam se gleda nesto tuzno. I jos jedna potvrda koliko je mladji Affleck bolji glumac od svog brata.

Jedna scena je posebno srceparajuca…

Nije los stvarno. Vecerac cu Europa Report, cujem da je takodje dobar film.

Ja sam pokušao da odgledam Silence ali me je prvih pola sata toliko smorilo da sam odustao, ko bi se patio još dva sata nakon toga.

Pročitao sam posle plot do kraja i to je to. :smiley:

Meni je dobar film. Treba videti.

Ja sam se mucio 1h, i zaista sam morao da prekinem. Retko besmislen i ubitacno dosadan film.

1 Like

Arrival - 8.5/10

Meni se lično svidio. Uživao sam u tematici, koja se distancira od filmova punih akcije sa slabim elementima sci-fi. Tapka druge, dublje, teme.

Doctor Strange - 8.5/10

Iako sam više pobornik DC-a, Marvel postaje sve više i više kvalitetniji. Kako za ozbiljnu publiku, tako i za onu mlađu. Znači, prijao mi je film do te mjere da ću ga pogledati drugi put kad izađe bolji snimak…

1 Like

Svaka čast Afflecku, stvarno je odglumio ali film je, ono, meh u najboljem slučaju…

samo da javim:
Doctor.Strange.2016.1080p.BluRay.x264-SPARKS

Odlicno, ne sjecam se kada sam ljepse zaspao nego kad sam gledao film prvi put.

Gledao sinoc 50 shades of grey…muke li…na svu srecu sam zaspao na pola filma u bioskopu :laughing:

Odgledah Underworld Blood Wars…ni priblizno dobar kao prethodni delovi,vec ustaljena dosadna i razvodnjena prica o borbi vampira i vukodlaka…mogli su bar da izmisle ili dodaju nesto novo, ovako vrlo,vrlo jadan i dosadan film!