Filmovi vol. 3

Krenuo da gledam Maze Runner: Death Cure. Ugasio posle 20 minuta.

toliko.

1 Like

Nisi se psihicki spremio. Ne treba da ocekujes nista sem da je tesko sra…e i onda je ok :smiley:

Cale ostavlja sada pa samo roka bombone, morao da mu nadjem neke lowcarb da se ne natovi covek, jos mora stent da stavlja sada pa mora i zdravlje da dovede u red.

E kad omatoris nisi ka kriv K.

Na torentima izasao Pacifik Rim Uprising.
Koliko je ovo los film, ostao sam bez teksta. Ovo sto sada citate je jedan promil razocarenja.

Prije svega, film nema nikakav pacing, od prve minute krecu ludila I akcije, bez ikakve razrade ili strukture od tri cina.
Glavni likovi su u potpunosti majkl-bejovani, tako da imamo djevojcicu od koje prave seks simbol, a sumnjam da ima trinaest godina. Nadalje, imamo poluglavnog lika koji nije utvrdio sa kojim naglaskom treba da glumi, pa glumi na svim naglascima. Imam dva comic relief lika koji nisu toliko ni comic ni relief, te na kraju imamo jos jednu razgolicenu djevojcicu, ovo puta iz barely legal kategorije.

DP (director of photography) je ocito studirao Transformers filmove, tako da svako malo covjek misli da gleda Transformers film.

Dialog je toliko jadan da sam u odredjenom trenutku odustao I poceo da pratim hardcoded koreanske titlove pokusavajuci da skontam koji simbol sta znaci.

Plot twist je vidljiv na kilometar, a na kraju ima jedna cheesy scena za koju sam znao da ce se desiti odmah na pocetku filma.

Ko ima dovoljno opijata u kuci, moze da pokusa da pogleda. Ili cisto da vidi kakav je ovo promasaj od filma.

3 Likes

Bas pre dva dana gledao sa zenom, slazem se odlican film. Sto jeste deckima je zasluzeno dignut spomenik Horse Soldier na mestu World Trade Centar-(a).

Cekam dobar snimak. Prvi sam gledao u bioskopu 3D.
Film je realno preglup i ne treba ocekivati nista. To sam gledao kao vizuelno zadovoljstvo, bum bum tras mozga bez.
Zao mi je sto drugi nisam u 3D gledao samo zbog toga.

Ja na telki prvi deo isto u 3D-u, ali samo prvih pola sata :slight_smile: i batalio, ne secam se vise zasto…

Ja još pamtim da je prvi dio bio žešći idiotizam a to se baš rijetko dešava, obično imam pamćenje k’o čovječija ribica.

Odgledao sam nekako do kraja film Red Sparrow, ( naravno samo zbog J.Lawrence), koji je baziran na Rusiji i Ruskim sluzbama, evo nekoliko neverovatnih cinjenica, glavna zenska uloga Ruskinje igra je Amerikanka, njenu majku Ruskinju igra Engleskinja, njenog rodjenog strica u filmu,isto Rusa, igra Belgijanac, glavna muska uloga agenta Amerikanca igra Australijanac, glavnog direktora Ruske tajne sluzbe igra Severni Irac, direktorku tajne ustanove za obuku u Rusiji igra Engleskinja, glavni Ruski tajni placeni ubica-igra ga Nemac, tu je i Jeremy Irons Englez kao jedan od Ruskih pukovnika… Bukvalno nema nijedne jedine sporedne uloge u filmu koga igraju Rus ili Ruskinja, ili bar neko iz istocne Evrope, ili bar neki Amerikanac, a film je zvanicno Americki. :astonished:

2 Likes

Al zato nemoj neko slučajno da pomene da Bond-a glumi bilo ko osim Engleza, sačuvaj Bože. Ovo što si gore naveo je jedan od razloga zbog kojih se Hollywood raspada po šavovima, nemaju ideje, sad je Rusija kao relevenatna zbog Trump-a, pa hajde bacaj se opet u špijunske vode, gini. Al nemoj slučajno da opterećujemo Doritos žderače i Mountain Dew ispijače, samo Engleski da se priča, sa naglaskom - zbog autentičnosti. Na kraju će ceo Hollywood da radi za Disney, da štancuje Marvel filmove, sve ostalo im propada.

Mene lično ovaj film nimalo ne interesuje, dojadile su mi reciklirane Hollywood-ske priče.

1 Like

Svasta, vecu glupost nisam procitao skoro. Pa gledaj onda ruske filmove! Oni su bas superr…
Pa Ameri su pravili film zasto bi stavili ruse u film?! Stave ko im idgovara…Svasta…
Sada bolje sedi ovo ce da te zaprepasti.
U poslednja dva filma o Mojsiju nije ga glumio Jevrejin :scream::scream::scream:
A verovatno i ostatak ekipe nije bio…
A sada jos sokova u filmu Aleksandar glavna uloga nije pripala ni jednom jedinom Grku :scream: a ni nekom od nase brace Makedonaca…
A u flmu napad Paradajza ubice iz svemira nije glumio ni jedan jedini pravi etnicki paradajz! Sve su bili glumci preruseni u paradajz!

3 Likes

Ha ha, sjajan post :+1::slightly_smiling_face:

Nisi sigurno dobro razumeo sta sam zeleo da kazem, ja ne volim Ruske filmove, nego je ovaj film veliko s…nje, sve je katastrofalno lose uradjeno, od castinga do nekih veoma glupih nerealnih scena, dosadan film koji traje predugo. Videces kad bude Marvel uradio Black Widow film koji je na slicnu foru, kakav ce film da bude.

Kada ga marvel uradi… ma ima da sve prsti od kvaliteta… Ali helanki super heroja… :smiley:
Marvel pravi crtace za veliku decu ne filmove.

1 Like

Ajmo hajp

2 Likes

Au, gadan je :smiley:

Pogledao sam sinoc dokumentarni film THE SUGAR Movie. (Film o Seceru ) Ima da se vrati na RTS 2.

Obavezno pogledajte. Covek snimio film o skrivenim secerima u hrani koja se reklamira da je fat free i slicno pa je izveo i eksperiment od 60 dana i kako se transformisao. Ma film je odlican obavezno pogledati.

1 Like

Sugar free ne znaci free i od ugljenih hidrata i prirodnih secera, nego da nema vestacke dodate.
:slight_smile:
Sugarfree i fatfree dve totalno drugacije stvari, jedna stvar ne iskljucuje drugu.

Ali na stranu toga pored slabog znanja o tome 98 posto populacije, pojedini proizvodjaci znaju inda prevare.
Tako da je covek samo delimicno u pravu, ako je i toliko.
Prvo globalna edukacija pa tek onda pljuvacina :wink: .

1 Like

Sve istina, na zalost od kuma dete ima diabetis od 2god. Tako da sam naucio sa njim sta sve ima ili nema u hrani.
Samo jedno mogu svima da kazem.
U radnjama koje se zovu “Zdrava Hrana/ Integralno bla bla”
Jedino zdravo da pojedete je ta tabla! Sve ostalo je 90% djubre dubreta!

1 Like

Miki ti si expert u ovom polju oko kalorija. Verujem da duze citas etikete i brojis kalorije nego sto traje obrok kad se spremas za takmicenje :wink:

Poenta filma i jesta neki vid globalne edukacije i osvescivanja obicnog coveka. Kod nas ljudi retko kad da pogledaju rok trajanja na proizvodu a kamo li da pogledaju sastav.
Kad sam video da sipa neki Mix Musli za dorucak sa nekim jogurtom i kad je izracunao kaze u ovoj ciniji ima 12 kasika secera. :astonished:

2 Likes