Filmovi vol. 3

Musli je krs.
Kupis kilo ovsene za 120 dinara i dodas malo kokos, malo suvo grozdje. Ili nesto drugo ako volis od susenog voca i to ti je najzdraviji musli bez dodatog secera.

3 Likes

Predlazem da otvorimo temu Mikijeve fitnes Carolije -Pandam Djurinim kucnim carolijama iz Nadrealsta. i onda Miki objavljuje svremena na vreme ovako neki recept. Jeftin,sa malo kalorija a svima dostupan?? Sta kazete :smiley:

2 Likes

Zdrava ishrana je sve samo ne jeftina! Skupo ko otrov!

Naprotiv druze, veoma naprotiv.
Skuplji ti je burek, pljeka, pica i dostava na poslu nego da napravis 4x zdravo da se hranis dnevno.

2 Likes

Tu se ne slazem sa tobom. Ljudi prave gresku pa na pomen zdrave hrane odmah misle na Lososa i Maslinovo ulje koje je skupo. Ili imaju u glavi onaj cosak sa cokoladama za dijabeticare koje su po 250-400 dinara. Ali zato kad se kupuju Toffife of 800 din to je ok znas ukusne su :wink:

Moze se naci i napraviti zdrav obrok za malo para. Poenta je sto ljudi nisu navikli na to i to je sad nova sfera koja treba da se izucava i uci a danas smo svi nekako malo lenji i mrzi nas jos da izucavamo kulinarstvo pored svih obaveza i poslova koje imamo.

1 Like

Otvaraj temu odmah :smiley: Sala na stranu, mozda nekad nije skupo ali je svakako teze.
Nije lako smisliti i napraviti. Jos jedna stvar da bi pregurali ljudi dan treba im hrana i to sto jeftinija. Malo se zaradjuje a nije te budalastine od pahuljica i ostale zdrave hrane ne drze ni 35min coveka a ne jos treba da radis ceo dan.

Napravis mix od tih takozvanih gluposti pahuljica i sit si 3 sada. Sada najveca zabluda jeste sta kao moram da jedem 5 puta dnevno.
Covek i jeste naoravljen da jede po malo vise puta. Sada jbg neko voli da unese 100 grama masti da zaustavi zeludac i da bude kao sit 7 sati, dok u stvari unistava svoje telo.

Ja ti radim od 6.30 do 14.30 i od 14.30 do 22.30 5x nedeljno pa stizem sve i da ponesem 3 obroka na poslu. Ali jbg ja sam disciplina covek uvek bio.

Moderan zivot unistava coveka nazalost. Stonse tice teme zdrava hrana itd. Mogubda pomognem ofc, tamo negde u maju kada se oporavim od takmicenja jer imam kup srbije sada u subotu, i eventualno balkansko prvenstvo 20og maja.
Tako da sam baaaas rastrzan na 100 strana.

jbg, moj dan se svodi da jurim decu da jedu kako treba i jurcam oko njih i posla.
A ja jedem samo da bih prezivo da mogu da sutra radim opet isto :smiley:
Nemam vremena za te papazjanije oko sebe.

1 Like

Batman.Ninja.2018.720p.WEB-DL.DD5.1.H264-FGT

1 Like

Sta god da pravi, neki od njihovih filmova su bolji ili bar zanimljiviji od vecine ostalih filmova koji danas izlaze.

Samo skuplji. A kvalitet… diskutabilan ipak je to stvar ukusa. Ali rekao bih u trendu decenije kao muzika I mnogi drugi trendovi, djuvre…

Sad tek odgledah The Last Jedi, čekao sam da izađe 3d snimak. Kakvo smeće od filma leptenejebo… Čitav film je košmar nostalgičnih detalja u najpatetičnijem obliku, doživio sam transfer blama. Rogue one je bio umjetničko djelo za ovo.

2 Likes

Black.Panther.2018.720p.BluRay.x264-SPARKS

2 Likes

Odgledao danas sa devojkom Infinity War… S obzirom da sam skoro odgledao sve marvel filmove nekim redom kojim bi trebalo (pronasao na netu hronoloski kako bi trebalo da se gleda) i da mi je sve jos uvek sveze iz tih prethodnih filmova, mogu reci da me je ovaj film oduvao. Nisam ocekivao da ce da bude ovoliko dobar. Bilo je scena gde sam se bas najezio. Devojci se svideo cak iako nije gledala ni jedan prethodni film. Thanos sabija. :smiley:

2 Likes

Hm, ovo je bilo bas brzo.

Toliko I vredi koliko je vrzo izasao :slight_smile:

Razmisljam da ga odgledam , jer planiram da idem da gledam avendzerse, pa kao da se upoznam sa likom, ali sa druge strane trejler mi se uopste ne dopada i mislim da mi se ni film ne bi dopao.

Ja jedino taj nisam gledao i iskreno nesto mi je mrsko ali odgledacu ga cisto da kompletiram sve. Mada mi taj Black Panter i cela ta fora sa plemenima koji imaju vecu tehnologiju od svih Avengera zajedno, malo bezveze.

Ja bas planiram da ga odgledam sutra pa vidjecemo kakav je. :smiley:

38 posts were split to a new topic: Black Panther - crnci i belci