Filmovi vol. 3

Prvi je bio vrh.

Idem u nedelju da ga pogledam :slight_smile:

Nadam se da će ti se svideti kao što je meni i drugima sa kojima sam pričao. Nameravam nakon nekog vremena da napišem malo konkretnije o filmu kad se utisci slegnu i kad još ljudi pogleda :slight_smile:

Novi trailer. Prvi trailer mi je bio ok, malo sam bio skeptican posle njega ali bih svakako gledao ovo bez razmisljanja, ali ovaj trailer mi je mnogo bolji tako da ce da bude ovo super. :smiley:

1 Like

Tomb Raider Webrip 1080p

Odgledah ponovo posle nekih 12-13 godina The Beach sa DiKapriom, odlican… Vjerovatno je sluzio kao inspiracija za originalni Far Cry :slight_smile:

2 Likes

Ja uhvatih sinoć Falling Down Joela Schumachera na nekom kanalu i sjednem da ga gledam po neki peti put. Hebeno remek djelo staro 20 i kusur godina koje u to vrijeme niko nije htio da pogleda. Dočekan mlako od kritike, sahranjen na blagajnama, nanijetu nepravdu mu u posljednje vrijeme donekle ispravljaju recenzije gledalaca na imdb-u, rottentomatoes-u i sl.

U neku ruku mi je i to čudno, jer bi ovakav film bez problema flopnuo i da se danas pojavi na kino blagajnama, nazvali bi ga previše usporenim, rasno stereotipnim i uvredljivim za sve moguće manjine.

U svakom slučaju topla preporuka za one koji nisu gledali, a prije nego što ovakve priče postanu redovne u našoj dnevnoj štampi. Soon.

Kako ce ovo da bude dobro. :smiley:

Edit: I ovo xD

Odledah sinoc Ready Player One i prosto sam odusevljen. Od samog pocetka do kraja mi je drzao paznju i ako ne mogu da kazem da ima neku ubi boze pricu. Ali sva ta radnja kao u VR svetu tj. u igirici mi je vrhunska.

Preporuka da ga pogledate.

2 Likes

A whole bunch of member berries, but kinda sourish. I knjizi i filmu fali malo identiteta da bi bili pravi. Okej nostalgija i sve ali sa mjerom i ukusom, ovako je sve nabacano i, onako, fejk.

1 Like

Izasao Rampage webdl 1080p. Kazu da je znatizelja ubila macku, pa pokusajte da ne budete previse znatizeljni. Film je epsko smece, hocu svoja 4GB I 90 minuta zivota nazad.

2 Likes

Kada vidim da je @iKaran pisao o nekom filmu, odmah znam da se radi o nekom smecu :slight_smile:

Pre nego pogledam neki film, dobro proverim kritike, da mi se ne bi desavalo da hocu 90 minuta zivota nazad :slight_smile:

Odgledacu ga, retko sta dobro izlazi od akcionih filmova za VR. Mislim ko od Dvejna Rocka ocekuje bilo sta vise…

Ako je dobar film, obicno sutim. Ali kad je smece, onda I upozorim ljude :slight_smile:

1 Like

Citav danasnji dan - pivo, domacinski cips i Gaj Rici maraton…

Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Snatch
Layer Cake
Rock’n’Rolla
:sunglasses::joy:

Layer Cake je pravi “sleeper” hit, svaka preporuka

Veceras je bilo vece filmova losije kotizacije i jeftinije produkcije te sam pogledao:

Escape Plan 2 Hades - prosto nikakva ocekivanja od filma i pogledao sam ga samo zbog Stallone-a. Nigde price i sve mi je bilo nekako mlako dok pred kraj kad je kao krenula malo akcija. Sve u svemu nisam bas protracio vreme ali morate voleti bas glupe filmove da biste ovo izdrzali.

The Hurricane Heist - jos jedna film kao ovaj iznad. Nigde veze prica mlaka ali za razliku od ovog gore skoro od pocetka ima neke akcije - koja je smesna do bola. Pola onih stvari ne bi bile izvodljive ali ajde eto. Ista konstatacija kao za gore pomenuti morate voleti glupe filmove da bi ste ovo pogledali.

Pacific Rim 2 Uprising - E od ovoga sam ocekivao mnogo vise. Koliko glupo bila ta prica oko borbe robota i cudovista i koliko god oni bili jaci covek pobedi prvi deo sam odgledao sa koliko toliko uzivanjem. Dok ovaj drugi je toliko los (u poredjenju sa prvim) da sam malo zazalio sto sam ga pogledao. Skoro 70% filma je nista nema borbi nema radnje samo trckaranje iz scene u scenu i onda od jednom bum. Krece akcija i posle 5 minuta smeh. U provom delu kao iskusni ljudi su piloti bla bla bore se, ovde posle 5 minuta te akcije evo klinci evo vam roboti idite igrajte se. I onda dolazimo do kraja i kad sumiras celu pricu,radnju i sve ostalo sto ide u paketu kazes bog te mazo koliko su unisti drugi deo. Takodje prema poslednjoj sceni vidi se da ce biti i treci deo, naravno ako ovaj pobere lovu. Ukratko ako vam se dopao prvi deo ovaj mislim da nece. Pogledajte ga ako bas morate, a za ostale gledajte ako volite smaranje 70% filma i kao malo akcije na kraju.

4 Likes

Jel ima neko da preporuci neki horror film?
Odgledao sam:
-Conjuring sve:point_left::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
-Insidious sve delove :point_left::clap::clap::clap:
-Alien sve delove :point_left::point_up_2:
-Predator sve…:point_left: :clap:
-Don’t Breath :point_left: :muscle:
-Friday The 13th :point_left: :metal:
-Texas Chainsaw 3D :point_left: :+1:
-World War Z :point_left::crossed_fingers:
-Friend Request :point_left: :ok_hand:
-Anabella :cold_sweat: :cold_sweat:
Ostala jos Anabella i koliko znam to je to xDDD.Ako ima neko da preporuci jos neki.Hvala! :smiley:

1 Like

Jel volis vise klasik horrore sa jumpscare ili trazis one sa malo dubljim znacenjem. Posle januara(tad sam bio na godisnjem) nisam vise gledao horrora jer nije mi bas prijatno da spavam nakon toga kako god, i ja i brat smo hard core horror fanovi pa sam 2 nedelje gledao po 2-3 horrora svakog dana.3 kojih se sjecsm sa vrha glave su:
1922-film nije bas klasik horror ali pokazuje sta su ljudi sve spremni uradit radi para
Demon house(2018)- film je radjen kao neki dokumentarac ali nije ustvari, radjen po istinitom dogadjaju, film mi je nabio toliku jezu da je to nemoguce, pravi horror u definiciji
Lights Out- jedan od najboljih , ako ne i najbolji horror koji sam gledao
Ako budes zelio dodat cu sjutra malo opsirnije i vise horror filmova kojih se sjetim.

Hvala! :smiley: Zaboravio sam napisati…Gledao sam takodje Lights Out

dark wather(japansku verziju) i pet cemetery(ima dva dela, zaboravio sam koji je sa detetom-e taj)

1 Like