Filmovi vol. 3

Nesto najlepse sto sam pogledao u poslednje vreme. Pogledajte obavezno, pogotovo sa klincima (vi koji ih imate) ili sa matorcima (mi koji smo jos mladi) :slight_smile:
Opistajuci film za prijatno porodicno vece.

2 Likes

Ima li tuzan ili srecan kraj? Ako se nesto desilo psu nemogu da gledam.

Niko to ne moze da gleda ne samo ti.

Tuzan ali je i srecan jer govori o reinkarnaciji pasa :slight_smile: Tako da je u sustini feelgood movie…

Meni je kraj srecan. Ali je film pun emeocija, u jednom trenutku osmeh od uva do uva, vec u sledecem boris se da zadrzis suze :slight_smile:
Na kraju sam ostao nasmejan sa mislima o mom psu koji nije blizu mene…

Pogledah Uncle Drew. Preporuka ljubiteljima košarke, ostalima ne znam koliko će se svidjeti.

To ono sto je nastalo od pepsi zajebancije?

Fyi, izasao je novi Star Wars film na torentima, ovaj sa pocetcima Han Soloa.

Da, nisam ni znao dok nisam vidio na torrentima.

Gledao juče, izašao je film ima par dana. Onako, može da prođe.

Ja svaki put kada cujem lightsaber ili da neko kaze The Force, vec se najezim, tako da kontam da ce meni odgovarati.

A ovo za Uncle Drew, stvarno je za ljubitelje kosarke. Film skoro da nema radnje, meni je bila ok zajebancija zato sto su svi isli na overacting. Jedino ko mi se nije svidio je “glavni” lik, cinilo mi se da previse da pokusava da bude Kevin Heart, ali bez mojo-a. Kasnije citam da je poprilicno uspjesan komicar, moguce je da samo meni ne lezi.
Inace, tek nakon pet minuta gledanja sam skontao da je Preacher C-Webb

Sicario 2, meh… onako
I on je takodje na torrentu

On je totalno neprepoznatljiv, a Reggie isti Jabbar, još sa onim cvikama… :smiley:

Jesam ja velika lozana na SW ali daj. Kada kazes SW hocu da gledam o dzedajima a ne o sporednim likovima!
Jeste Solo bio uspeh i super lik ali nije glavni lik. Totalno me ne zanima sta kako je odrastao mali Solo ili sto su pominjali onog lovca na glave. Tek to ne mogu da verujem da ikoga briga!

Kada bi napravili film da se tice clone wars bio bi im ogroman uspeh.

Ja sam gledao skoro Star Wars Rebels. Animirana serija, bas je dobro uradjeno moram reci, prica mi se skroz svidela, preporuka.
Ali i meni nije jasno, od tolikog univerzuma kao sto je Star Wars oni se striktno drze za 5 karaktera. Napravili su spansku sapunicu bukvalno, sve se vrti oko par njih.

1 Like

Gledao sam nesto malo rebels. Odlicna serija, i ako mislim da je clone wars animirana serija bolja. Rebels su uradili bas decije.

1 Like

Kada bih mogao da nadjem moje postove predhodnih 100god video bi da pisem isto vec godinama.
Toliki SW svet da bi svake godine mogli da izbace nova 3 filma i da tako izbacuju 100god i da se ne ponovi.
A oni ko pijani plota. Te zvezda smrti pa zvezda smrti. Te jedna te druga te kako su ukrali planove te spanska serija. Ma daj bre vise, tuga!

1 Like

Pogledah dva jaca torrenta koji su izasli u zadnjih par dana: Solo A Star Wars Story I The Meg.

Solo A Star Wars Story je poprilicno nezavisan od citave The Force price, te samim time je meni bio poprilicno neznimljiv. Prica I ritam filma su totalno neujednaceni, te film pocinje sa velikom scenom jurnjavom, dosta efekata, pa onda odjednom postaje dramica o nekim stvarima kojih se vise ni ne sjecam, pa opet akcija, pa pokusaj da se uklopi u citavu Sagu.
Kasnije sam saznao da su dva rezisera radila na filmu, I mogu reci da se ovo komotno vidi.
Dosta ne povezano, moze se pogledati, ali ce se brzo I zaboraviti.

The Meg je otprilike malo bolji od Sharknado, ali bas malo. Dialozi su uzasni, gluma je uzasna, efekti su uzasni, prica je uzasna… film je sjajan za gledanje sa drustvom i/ili uz gajbu piva. Ne mogu izbrojati koliko sam puta rekao “a daaaaj” gledajuci film, I u toku filma sam pisao prijateljima da je uzasan I da ga moraju pogledati.

2 Likes

So, toliko loš da je ustvari dobar? :smiley:

1 Like

Taj fazon, ali ne bi rekao dobar, nego moras da gledas koju su glupost sledecu smislili. Uz ovo sve, gluma I dijalog su toliko losi da cak I nesto sto bi moglo da izgleda ok zavrsi kao najveci cringe. Stvarno treba pogledati, ali uz neki opijat.

Mislim, petnaest minuta po pocetku filma Jason Statham vidi mega ajkulu, I mrtav 'ladan bez sekunde cudjenja sto vidi praistorijsku zivotinju kaze “It’s a Megalodon.”

1 Like