Filmovi vol. 3

Ovo važi za oba filma!!!

1 Like

Pa da, kad razmislim vazi za oba filma. Al’ Meg je…

Mind=blown

1 Like

@ninja

Searching

Pogledao sinoc final fantasy xv kingsglaive. Filmom sam odusevljen i nekako razocaran zbog kraja. Animacija je vrhunska da izgleda skoro pa kao da su in real life. Bitke nzm ni dal treba komentarisati jer su odradjene fantasticno.

3 Likes

Gledao ga 2x koliko je dobar.

1 Like

Ja igru presao dva puta, I film pogledao jednom. Izgleda da su se skupila jedina tri covjeka koji hvale film I igru :joy:

1 Like

Koliko traje gameplay igre i kako tera to xbox one s?

Na XO rezolucija je uzasna, ali radi bez zastajkivanja. Ps4 verzija ima dosta problema sa inputom.
A gameplay-a ima 15-25 sati, u zavisnosti kako konzumiras igru. Od mene preporuka, ja sam se bas odusevio sa igrom.

2 Likes

Nisam igrao. Nikako nisam uhvatio sada I nemam gde.

Odgledao sinoc zaspanku za vojnike,odlican film…

1 Like

Meni i nije nesto privlačan za gledanje, recimo više sam zainteresovan za Južni vetar…jel si gledao jer me zanima iskreno mišljenje?
Gledao moj burazer ali on nema baš neki ukus za filmove i nije mi merodavan toliko :slight_smile: .

Ja ne stižem da odem na Južni vetar, ali obzirom na to, da je film trebalo da bude aktuelan u bioskopu do 01.11. pa su zbog velikog interesovanja produžili do 04.11. a ja zbog nenormalne gužve tog 04.11. odustao od čekanja, sada su opet produžili film do 07.11. Bukvalno se svakog dana tražila karta više. Predpostavljam da je film dobar kad je ovolika gužva.

Meni taj burazer kaze da po Srbiji i nije tolika guzva kolika je u Nisu, Kg-u, Krusevcu…tako je bilo i kod nas u bioskopu. Bas kao sto kazes karta vise se trazi a posto je ovo klasican bioskop sam nosis kokice, čips, sokiće i sl.burazer mi prica kako nije cuo nikakvo suskanje kesa ili otvaranje sokova. Publika ga gleda u dahu-eee sad da li mu verovati nzm…

U Pozarevcu prodali vise karata nego sto ima mesta, neki klinci sedeli na stepenicama

Konačno pogledao film “Južni vetar”. Jedan od retko dobrih filmova koji sam pogledao u skorije vreme. Glogovac i Bjelogrlić maestralni kao i Todorović. Čak mi se i Biković svideo kako je odigrao, a nešto ga i ne gotivim. Btw produkcija se vidi da je extra odrađena kao i specijalni efekti (mada ih nešto mnogo i nema). Sve u svemu preporuka za gledanje.

2 Likes

Pojavio se dobar snimak Juznog vetra malopre, ima snimak 1.1gb i neki od 3.5gb.
Zalepljen ruski prevod…

Salji link na pm. :grinning_face_with_smiling_eyes:

Salji i meni…

@saudin1993
@fostes

Molim vas da mi neko pošalje link za ovaj film Južni Vetar. Mene nije interesovalo, al me sad moli ujak da mu pronađem i skinem, pa ako je link još uvek aktivan prosledite mi. Hvala unapred.

Kao što već napisah, mene lično film ne interesuje, kad evo ga ujak danas, zna da skidam i pronalazim tako filmove. Možda i ima negde na nekom od torrent sajtova, al kontam najbolje da mi naši momci pošalju link, ako je još uvek aktivan.

Da ne bude da je offtopic, gledao sam poslednji deo Nemoguće Misije i nisam ga do kraja odgledao, ne znam zašto. Ovo mi je prvi deo koji nisam gledao do kraja, prvi koji me je nekako smorio isuviše, toliko da sam ostavio drugi deo filma za neki drugi put. Šta znam, možda sam se jednostavno smorio od ovih kliše Holivudskih filmova.