Filmovi vol. 3

Od naših Stado (2016) je iznenađujuće dobar, baš me prijatno iznenadio.

2 Likes

Gledao sam juzni vetar juce, za nase standarde je extra film, ali za neke inostrane…
Inace imate ga na popcornetime, extra je kvalitet slike, jedino ima ruski prevod ali ne smeta toliko.

snimak je super ali je malo losiji zvuk

Pogledao Blade Runner 2049

Odlican film , sto se mene tice dostojan nastavak cuvenog originala i vidi se da je ogroman trud ulozen u film kako bi pogodili onu mracnu atmosferu iz prvog dela.
Sad sto neki rekose da u filmu ima dosta sporih i razvucenih scena mislim da i to stoji , ali opet u ovom filmu akcenat je na prici a ne na akciji i dinamici.
Inace i sa sve ovom modernom tehnologijom i efektima uspeli su da pogode onu mracnu atmosferu i onaj “vajb” 80ih sto je danas bas retko.

Sudeci po kraju filma vrlo je moguce da ce biti i treceg dela, cak sudeci po onome na netu sto sam procitao mislim da je nastavak vec onako diskretno i indiretno i najavljen.

U svakom slucaju zadovoljam sam filmom, svakako jedan od boljih koje sam pogledao u poslednje vreme.

2 Likes

Venom je izasao na torentu, pa ko voli…

2 Likes

Gledao sam ga sa suprugom i mislim da su stavovi većine apsolutno pogrešni. Film je sasvim solidan, odlična gluma, priča lagana za praćenje, efekti nisu na nivou Infinity War-a, ali Bože moj, nemaju svi filmovi budžete prosečnog BDP-a osrednjih evropskih država. Sve u svemu jaka 8ica od nas.

3 Likes

Izasao i Predator i Halloween.

1 Like

Jos ovaj Aquaman da izadje i za ovu godinu smo zavrsili sa super junacima :-). Bice nesto pre 15og ce ekskluzivno na Amazonu tako da ocekujem neki dobar snimak ubrzo .
Venom je ludilo film ali ocekujem da ce nastavcima da uniste sve sto naprave prethodnim delovima.

Venom je meni bio super.
Predator… doziveo sam transfer blama! Mislim da je ovo poslednji ekser na kovceg te price.
Nece se posle ovog blama niko usuditi da ponovo snimi Predatora barem 20-30god.

1 Like

Venoma je kritika unistila ali ima dosta bolje ocene publike… Meni je bio ok, mada se slazem da script jeste genericki a Tom Hardi cudan. :smiley:

Shazam si zaboravio?
Ili nije vredan cekanja :joy:

To je 2019, mislim za 2018.

1 Like

I have this parasite (heath leadgers joker akcenat) :grin:

Po meni Hardy briljira.

Solidan film

3 Likes

Holy shit, Venom je ispao MNOGO bolje nego što sam očekivao.

1 Like

Scena sa liftom je najjaca. :grin:

Sad se čeka Into the Spiderverse, da se završi sa ovim filmovima za ovu godinu. :slight_smile: Moram da čujem Cagea kao Noir i Mulaneya kao Spiderham :smiley:

Samo da bude i titlovane verzije u bioskopu, ne samo sinhronizovane i bice super. :slight_smile:

Velika preporuka za Južni vetar. Idealan bioskopski hit, iako naravno nije bez mana. Na otprilike pola filma pomalo pada i postaje pomalo haotičan, ali vrlo dobro poentira na kraju.

Još jednom preporuka, nećete se pokajati, ali ovo se odnosi samo na bioskop.
Muzika idealno pogođena, u svemu odgovara ambijentu filma, Nebojša Glogovac briljira, Žika Todorović sjajan (Donatela? Nee, Đani…:joy:) i ostatak ekipe vrlo dobar, pogotovo mala glumica, a i Berček se pojavljuje.

Avengers 4 - Endgame

Pogledao Venom i Predator.
Venom jako dobar film sa zanimljivom animacijom, efektina i solidnom dozom komedije. Prica malo odstupa od stripova i animiranih serija ali valjda je tako moralo biti.
Predator, i ona 6-ica na imdb je mnogo. Imam neki osecaj da je dobio tako “visoku” ocenu samo zato sto nosi status imena Predator. Komedija preterana i u retkim situacijama smesna. Neke stvari su totalno ne realne. Likusa baca lopticu ogromnom vanzemaljskom keru i on naravno trci da je donese… Predator bez razmisljanja ubija sve osim naseg glavnog lika, njega ce ipak malo bacati, sto bi ga odmah ubio. I hos gomilu nekih gluposti.
Od mene za Venom ocena 8. A predator ocena 3.

1 Like